HSG rahim filmi

Arveles ağrı kesici bana da doktor söyledi. 1 2 saat önce içtim gitmeden. Sadece acı 5 10 saniye içerisinde oluyor oda adet sancısı gibi kanallar açık ise acı daha az oluyor kişiden kişiye de değişiyor ama inanın korkulacak kadar değil.
Cok sagol canim azda olsa korkum gecti gibi tsk ederim :)

Kizlar merhaba.. beni bir konuda aydinlatabilirmisiniz? Başlikta gördgünüz üzere konu Rahim filmi yani HSG

1.bu nasil bir film ne yapiliyor?
2.fiyatlar nekadar şuan?
3. Cok aciyormu, yan etki yapiyormu?
4. En önemli olan şeyde hangi hastane en iyisi bu konuda ?
Mesela acibadem, memorial vs. Sizler hangi hastanede yaptirdiniz? Bu sorulari sormamin sebebi yurt disindayim kesinlikle hsg izini bir türlü alamadim cocugum yok 3 yillik evliyim pkodan olmuyor.. eşimle önce aşilama daha sonrasinda tutmaz ise, tüp bebek yapmaya karar verdik. Ama tabiki seneye bu zamanlar anca yaptirabilcez maddi durumdan ötürü.. ama önceden biraz bilgi toplarsam icim rahat edicek ve önceden randevularimi oluştururum diye planliyorum.

Şimdiden çok teşekkürler 🙏
merhaba, ben bir hafta önce tıp fakültesinde çektirdim. Ağrılı bir süreçti yalnız çok kısa sürüyor. Devlet hastaneleri ücretsiz.

merhaba, ben bir hafta önce tıp fakültesinde çektirdim. Ağrılı bir süreçti yalnız çok kısa sürüyor. Devlet hastaneleri ücretsiz.
Tskler canim ben ücretsiz cektiremem Tc vatandaşi deglim ama önemli degil biyer buldum Beşiktaş fulyada cektirceğim C kollu cihazlari varmis agrisiz geciyormus cok kisi memnun eger sizde birdaha cektirirseniz bilginiz olsun

Kizlar merhaba.. beni bir konuda aydinlatabilirmisiniz? Başlikta gördgünüz üzere konu Rahim filmi yani HSG

2.fiyatlar nekadar şuan?
Mesela acibadem, memorial vs. Sizler hangi hastanede yaptirdiniz? Bu sorulari sormamin sebebi yurt disindayim kesinlikle hsg izini bir türlü alamadim cocugum yok 3 yillik evliyim pkodan olmuyor.. eşimle önce aşilama daha sonrasinda tutmaz ise, tüp bebek yapmaya karar verdik. Ama tabiki seneye bu zamanlar anca yaptirabilcez maddi durumdan ötürü.. ama önceden biraz bilgi toplarsam icim rahat edicek ve önceden randevularimi oluştururum diye planliyorum.

Merhaba Memorial da çektirdim tüp bebek öncesi kontrol amaçlı ne ağrı ne sızı hiçbir şey hissetmedim. O kadar kısa sürdü ki. Geçmiş olsun dediler nasıl bitti mi dedim ☺ sonrasında da akşama kadar İstanbul u gezdim 😃

Merhaba Memorial da çektirdim tüp bebek öncesi kontrol amaçlı ne ağrı ne sızı hiçbir şey hissetmedim. O kadar kısa sürdü ki. Geçmiş olsun dediler nasıl bitti mi dedim ☺ sonrasında da akşama kadar İstanbul u gezdim 😃
Ya öylemi cok sevindim tüp bebek tuttumu peki?🙏😊 bide memorial hastanesi tam olarak hangi semtteydi? Orasida aklimda kalsin

2.fiyatlar nekadar şuan?

Bende cuma günü girdim hsg ye kisiden kisiye degisiyor diyorlar benden onceki bayan hic acimadi dedi ama korkutmak gibi olmasın anam ağladı birdaha girecek olursam anestezi istiyecem ve c kollu rontgen cihazi olan hastaneler varmiş onlar hic acı hissettirmiyormus yada oyle olcak gozum korktu vallaha benim tek tup tikali cikti belkide oyuzden cok agri cektim bilmiyorum ne desem yalan

Bende cuma günü girdim hsg ye kisiden kisiye degisiyor diyorlar benden onceki bayan hic acimadi dedi ama korkutmak gibi olmasın anam ağladı birdaha girecek olursam anestezi istiyecem ve c kollu rontgen cihazi olan hastaneler varmiş onlar hic acı hissettirmiyormus yada oyle olcak gozum korktu vallaha benim tek tup tikali cikti belkide oyuzden cok agri cektim bilmiyorum ne desem yalan
Cok gecmis olsn canim ya gecti gitti insallah bidaha gerek kalmaz yaptirmaya kisiden kisiye degistgni biliyorimda yinede korkudan sorasim.geliyor.. senin girdgn hsg c kollu degilmiydi canim? Nerde yaptirdin sormasi ayip..tikali ciktiysa belkide acilmistir rabbim gönlüne göre versin herseyi..

Cok gecmis olsn canim ya gecti gitti insallah bidaha gerek kalmaz yaptirmaya kisiden kisiye degistgni biliyorimda yinede korkudan sorasim.geliyor.. senin girdgn hsg c kollu degilmiydi canim? Nerde yaptirdin sormasi ayip..tikali ciktiysa belkide acilmistir rabbim gönlüne göre versin herseyi..
Amin canım insallah ankara şehir hastanesinde çektirdim ben

Öncelikle rahim kanallarına ve fallop tüplerine bakıyor. Açık mı kapalı mı diye. Eğitim araştırma hastanesinde ücretli ve iyi bir doktora muayene olabilirsiniz o sizi hsg için yönlendiriyor ve ücretsiz çekim oluyor. Ben bugün çektirdim hemde anestezisiz asla korkulacak bir işlem değil. Üstümü giyinmek hazırlamam işlem hepsi maksimum 5 dakika sürdü. İşlem sırasında hafif kanama oldu şuan hafif kanama var ama ağrım yok şükür. Giderken yanınıza mutlaka ped götürün. İşlem öncesi arveles için. Acıbadem de hemşire arkadaşım çalışıyor o fakülteyi tavsiye etti hem masraf çıkmadı hem iyi bir doktora muayene oldum hemde aylardır çektirmediğim filmi çektirdim
Hangi hastaneye gittiniz acaba bilgi alabilir miyim bende bu ay çektirme ihtimalim var da

X