Hsg sonrası gecikme ve negatif test

birumutolsun

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2024
21
3
28
Kızlar 1,5 yıldır evliyim ve çocuğum olmuyor. Özel hastaneye gidiyordum çikolata kistim olduğu söylendi hormon testi yumurtalıklar herşeye bakıldı hepsi gayet iyi klomen+çatlatma iğnesi kullandım 2 kez 1 ay arayla ovülasyon testleri aldım yumurtlama günlerimi tespit ettim baktım olacak gibi değil doktorumu değiştirdim ve bana direkt hsg dedi çok şükür çektirdim tüplerim açık çıktı doktorum hamile kalma olasılığım çok yüksek dedi bu ay denedim adetim 4 gün gecikti sabah test yaptım negatif ve halen daha olmuş değilim göğüslerim şişti ara ara adet ağrısı gibi ağrılarımda oluyo çok şiddetli değil ama huzursuz eden cinsten ama gelen giden yok.. bu durumu yaşayan varsa kızlar yazabilirmi fikir alışverişi yapalım dertleşelim canım çok sıkılıyor :KK43:(

Son düzenleme:
20 aralıkta Hsg çekildim şuanda gecikmemin 19. Günü test negatif. Hacamat yaptırdığım ay da 1 ay adet olmadım sonraki ay yine kendi gününde adet olmuştum sanırım rahim filminden sonrada adet gibi kanamam olduğu için gecikti. Ayrıca kanım düşük o yüzdende olabilir

20 aralıkta Hsg çekildim şuanda gecikmemin 19. Günü test negatif. Hacamat yaptırdığım ay da 1 ay adet olmadım sonraki ay yine kendi gününde adet olmuştum sanırım rahim filminden sonrada adet gibi kanamam olduğu için gecikti. Ayrıca kanım düşük o yüzdende olabilir
Benimde aynı adet gibi kanamam oldu ama adet söktürücü ilaç kullanmadınızmı acaba beklicekmisiniz öyle

İki defa Rahim filmi cektirdim hiç birinde ne kanamam oldu nede adet gecikmesi. Belki hamilesindir hemen idrarda çıkmaz biraz daha bekle en kesin sonuç kan verip öğrenmek.

İki defa Rahim filmi cektirdim hiç birinde ne kanamam oldu nede adet gecikmesi. Belki hamilesindir hemen idrarda çıkmaz biraz daha bekle en kesin sonuç kan verip öğrenmek.
Sanırım gecikmede hsgden sonra kanaması olanlarda oluyo benim tahminimce bakalım pazartesi kan vericem off allahım tedavi olsak bi dert olmasak bi dert düzenli adetimizdende olduk iyimi

Sanırım gecikmede hsgden sonra kanaması olanlarda oluyo benim tahminimce bakalım pazartesi kan vericem off allahım tedavi olsak bi dert olmasak bi dert düzenli adetimizdende olduk iyimi
Sıkma canını tekrar düzene girer . Sabırlı olucaksiniz stres yapmayın eşinde doktora gitsin sadece kadından kaynaklı olmuyor erkek faktörü de önemli. Bizde 2 buçuk yıldır evliyiz bizimde olmuyor üstelik aşılama bile yaptırdım oda olmadı.

Sıkma canını tekrar düzene girer . Sabırlı olucaksiniz stres yapmayın eşinde doktora gitsin sadece kadından kaynaklı olmuyor erkek faktörü de önemli. Bizde 2 buçuk yıldır evliyiz bizimde olmuyor üstelik aşılama bile yaptırdım oda olmadı
İlk eşim baktırdı onda bi problem yok değerleri gayet güzel çıktı ama ben çok yıprandım doktor bu ay hamile kalamazsan gel aşılama yapalım 2 kez o da olmazsa tüp bebek yapıcaz dedi erken menepoza girme riskim varmış çikolata kistinden dolayı daha 28 yaşındayım ve ben aşılama yaptırmayı düşünmüyorum direkt tüp bebek istycem doktorumdan çünkü tutma ihtimali çok düşük ve genelde erkekte sorun olduğunda yapılan bi yöntem boşuna vakit kaybı gibi geliyo bana

İlk eşim baktırdı onda bi problem yok değerleri gayet güzel çıktı ama ben çok yıprandım doktor bu ay hamile kalamazsan gel aşılama yapalım 2 kez o da olmazsa tüp bebek yapıcaz dedi erken menepoza girme riskim varmış çikolata kistinden dolayı daha 28 yaşındayım ve ben aşılama yaptırmayı düşünmüyorum direkt tüp bebek istycem doktorumdan çünkü tutma ihtimali çok düşük ve genelde erkekte sorun olduğunda yapılan bi yöntem boşuna vakit kaybı gibi geliyo bana
Doğru haklısın bende yaptirdigima pişmanım boşuna zaman ve para kaybı.ben de tubbebek için rendavu aldım bakalım hayırlısı artık.

Doğru haklısın bende yaptirdigima pişmanım boşuna zaman ve para kaybı.ben de tubbebek için rendavu aldım bakalım hayırlısı artık.

Aslında hiçte öyle değil.
Benim tanıdığım bir kaç kişi hsgde tüpleri açılınca bi ay sonra gebe kaldı. Doktorlar boşuna yönlendirmiyor yani.
Hsgden sonra bendede gecikme olmuştu doktorum normal dedi.

Rabbim ne zaman isterse o zaman olucak ama elim kolum bağlı oturmak da içime sinmiyo tüp bebek yaptırıp tutmayan tedaviyi bırakınca hamile kalan o kadar kişi varki tanıdığım tüp bebeği bile acaba yaptırmasammı diye düşünür oldum kafam karmakarışık

Aslında hiçte öyle değil.
Benim tanıdığım bir kaç kişi hsgde tüpleri açılınca bi ay sonra gebe kaldı. Doktorlar boşuna yönlendirmiyor yani.
Hsgden sonra bendede gecikme olmuştu doktorum normal dedi.
Herkesin bünyesi farklı sana yarayan bana yaramayabiliyor maalesef ki.Ben boşuna yonlendiyor demedim zaten en azından sorun olup olmadığını öğrendim.

X