Hsg sonrası gecikme ve negatif test

Aynen canım ama işte sorun olsa en azından çaresini arayıp tedavi olursun ama herşey normal sorun yok dediklerinde elin kolun bağlı beklemek zorunda kalıyoruz.
Olsun öyle düşünmeyelim yinede çaresiz olsaydı derdimiz ya da ameliyat süreçleri yıpratıcı bölümler olsaydı allah korusun şükredelim duaya devam napalım rabbim bizimde kucaklarımızı boş bırakmasın inşallah

Olsun öyle düşünmeyelim yinede çaresiz olsaydı derdimiz ya da ameliyat süreçleri yıpratıcı bölümler olsaydı allah korusun şükredelim duaya devam napalım rabbim bizimde kucaklarımızı boş bırakmasın inşallah
Amin canım elbette her halimize şükür rabbim isteyen herkese bizede sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah 🤲

Kızlar 1,5 yıldır evliyim ve çocuğum olmuyor. Özel hastaneye gidiyordum çikolata kistim olduğu söylendi hormon testi yumurtalıklar herşeye bakıldı hepsi gayet iyi klomen+çatlatma iğnesi kullandım 2 kez 1 ay arayla ovülasyon testleri aldım yumurtlama günlerimi tespit ettim baktım olacak gibi değil doktorumu değiştirdim ve bana direkt hsg dedi çok şükür çektirdim tüplerim açık çıktı doktorum hamile kalma olasılığım çok yüksek dedi bu ay denedim adetim 4 gün gecikti sabah test yaptım negatif ve halen daha olmuş değilim göğüslerim şişti ara ara adet ağrısı gibi ağrılarımda oluyo çok şiddetli değil ama huzursuz eden cinsten ama gelen giden yok.. bu durumu yaşayan varsa kızlar yazabilirmi fikir alışverişi yapalım dertleşelim canım çok sıkılıyor :KK43:(
Canım maalesef bende aynı dertten muzdaripim 1 yıldır evliyim doktorlar hiçbir sıkıntın yok dediler eşime de aynı şekilde ama 1 yıldır düzenli olarak denememize rağmen sonuç hep negatif çıktı. Bende 2 kez klomen+çatlatma iğnesi kullandim ona rağmen olmadı şimdi hsg çektirmemi istemiş bakalım İnşallah iyi bir haber alırım Rabb'im sağlıklı Salih evlatlar nasip etsin inşallah 🙏🏻🥺

Canım maalesef bende aynı dertten muzdaripim 1 yıldır evliyim doktorlar hiçbir sıkıntın yok dediler eşime de aynı şekilde ama 1 yıldır düzenli olarak denememize rağmen sonuç hep negatif çıktı. Bende 2 kez klomen+çatlatma iğnesi kullandim ona rağmen olmadı şimdi hsg çektirmemi istemiş bakalım İnşallah iyi bir haber alırım Rabb'im sağlıklı Salih evlatlar nasip etsin inşallah 🙏🏻🥺
İnşallah güzel sonuçlar elde edersniz ben gecikmemin 7. Günümde adet oldum şimdi 2. Ayım bakalım nolucak doktor aşılama için gel demişti ama gitmycem allaha bıraktım artık

X