Çorbalar Hünkar Çorbası

Aynen 35 dk sonra geldin ama kaptın:KK60:
Sunuma özen gösterdin:)
Gerisi nasip:)
Benden daha sonra geldi ve bu tarifi mi aldı? 😂 Kazanamayacağım buradan bile belliymiş Nevoş. Bence Pınar Labne bana uğurlu gelmedi ama olsun ben yine de ödevimi yapacağım. 😋

Benden daha sonra geldi ve bu tarifi mi aldı? 😂 Kazanamayacağım buradan bile belliymiş Nevoş. Bence Pınar Labne bana uğurlu gelmedi ama olsun ben yine de ödevimi yapacağım. 😋
Senin tarifin hazırdı ben bir şey demedim:)Ama onun tarifi başkası almıştı bende önerdim hatta önerdiğim 2.kişiydi:)
Çokta güzel yaptı:)
Bence senin çorbada güzel sadece sunum iyi yapılmalı:)
Yani bak herkes bakır vs... diyor:)Ama böyle tabaklarla bile şahane sunum yapılabiliyor:)

Senin tarifin hazırdı ben bir şey demedim:)Ama onun tarifi başkası almıştı bende önerdim hatta önerdiğim 2.kişiydi:)
Yani bak herkes bakır vs... diyor:)Ama böyle tabaklarla bile şahane sunum yapılabiliyor:)
Ben geç kalınca öyle kallavi tarifler kalmamıştır diye sormadım bile. Haftaya 50 dakika sonra bile gelsem diyeceğim ki Nevoş baklava almak istiyorum. 😂

Ayrıca bence Lava>bakır 😂 Kaliteye zaafım var. Daha iyisi çıkmazsa oyum Lava’ya. I love Lava. ❤️

X