HURMA DİYETİ İLE HAFTADA 5-7 KİLO VERELİM ❤️✌️

Ben de denedim ama midem bulandı bir ara bırakmak zorunda kaldım tekrar başlamak istiyorum gerçekten etkili oluyor mu
Yanında bol bol su tüketip ödeminin atılmasına destek verirseniz 2-3 günde gerçekten 2-3 kilo attırıyor tavsiye ederim. Bolca tarçın ekin ozman kanşekerinizi ve bulantınızı dengeler.çok tatlı geliyorsa Hurmanın sayısını azaltabilirsiniz.

Kabızlığı yazan bendim ama bunun bu diyetle alakalı olduğunu söylemedim 😊 Diyeti yaparken kabız oldum. Ben diyetten önce bağırsaklarda kalanlar yüzünden olduğunu düşünüyorum.

Ben iran hurması aldım 5 günde spor yapmadan 5 kilo verdim. Son iki gün tek öğüne düştüm kilonun gidişi de bununla alakalı olabilir (bu kısmı denemeyin )
Kilonun göbek kısmından gittiğini söyleyeyim. O da yoğurttan kaynaklı büyük ihtimal.

Şimdiden kolay gelsin hedefinize ulaşırsınız İnşallah
magickk magickk

KIZLAR YARIN BAŞLIYORUM BANA KATILMAK İSTEYEN YAZABİLİR ❤❤❤

Liste yapalım bakalım sonuç ne olacak.
Hem buradaki arkadaşlarımıza da fikir olur✌
Yarın sabah (15.11.2016) tartılıp kilomu yazıp başlıyorum ✌✌✌
Katılmak isteyen buyursun canlar ❤☺
@Feraceli ne dersin?? ❤

(Bu arada bir yakınım yapmıştı çok kilo verdi. Hemde hurmanın içinde birçok vitamin var, şok diyet olmuyor yani )

Hadi canlar!!
Buyrun,
merhabalar denediniz ve kilo verdiniz mi ben de yapmayı düşünüyorum ama yaptıktan sonra geri alma olasılığı nedir acaba

Merhabalar ben bu diyeti 1buçuk yük önce 1 hafta yapıp 3-4 kilo arası vermiştim. Diyet boyunca sütlü nescafe içmiştim yani tam anlamıyla uygulayamamıştım aslında... Karantina döneminde 3 kilo aldım sürekli tatlı yemekten 2sini biraz sporla verdim.63 küstülerse takıldım kaldım. Yarın hurma diyetine başlıyorum ama bu kez 3 gün yapacağım 7 gün çok zorlamıştı geçen sefer. Zor olan kısım da bana göre açlık değil sürekli aynı şeyleri yemek. Yarın sabah aç karnıma tartılıp güncel kilomu yazarım.

Kızlar günaydııın... az önce tartıldım 62.5 çıktım buna da çok sevindim. Kilo vermem durdu sanıyordum. 3 günlük hurma aldım başlıyorum az sonra. yapan varsa destek olalım birbirimize:)))

Ben verdiğim kiloyu geri almadım üstüne 2 kg daha verdim. Biraz katlanması zor bir diyet ama sonuçlar için değer

X