hurma ve yoğurt diyeti ne dersiniz 7 günlük yapalım mı?

Günaydın ben 1 gün yaptım ve 1800 vermiştim bugün tekrar baslayacam
ben toplamda 1 yildà 22 kilo verdim hic sarkma yok tam tersi sıkılastım
popo için 1 aylık squat programı var onu öneririm nette resmi var ya da ebru sallinin 21 günde 2 beden incellme videosu var o da çok etkili
leslie 3 mil yapabilirsin
göbek için de 1 aylık mekik programını öneririm[/QUOTE

merhaba =)
dün 2. günümdü sabaah aç karnına tartıldığımda 70kg geldim yani 1,4 kg vermiştim.
bugün 3. günüm sabah tartıldım 69,9 sadece 100gr ama olsun düz çok fazla su içememiştim ben ona bağlıyorum. kızlar su içmeyi asla ihmal etmeyin ben günde 3lt içiyorum ve bağırsaklarım muhteşem çalışıo.

önerileriniz için çok teşekkür ederim. siz 22 kiloyu bir yılda nasıl verdiniz hurma diyetiyle mi?
squat programını biliyorum ama gözüm çok korktu o programdan yapabilir miyim bilmiyorum. diyetimin ilk gün 50 dk tempolu yürüyüş yaptım, 2. günü ise yarım saat yüzdüm. sizin boyunuz ve kilonuz kaçtı diyete başlamadan önce?

Bende yapmak istiyorum hurma diyetini hiç yapıp zayıflayan yokmu kizlar
merhaba ben başladım hurma diyetine bugün 3. günüm 74,4 ile başlamıştım bu sabah 69,9 geldim. iki günde 1,5 kilo hiçte fena değil bence :) başlamanızı tavsiye edrim. sorularınız olursa herzaman cevaplarım. iyi günler

merhaba ben başladım hurma diyetine bugün 3. günüm 74,4 ile başlamıştım bu sabah 69,9 geldim. iki günde 1,5 kilo hiçte fena değil bence :) başlamanızı tavsiye edrim. sorularınız olursa herzaman cevaplarım. iyi günler
Çok zorluyor mu ya bazıları dayanamıyormuş ondan sordum ben sabah kahvalti yapıyorum öğlen i hurmayla gecistryorum

Yorumları okudum..epey bir gaza gelmiş durumdayım..Boy 155, kg 68,6... bir aydır dikkat ediyorum 74'ten düştüm 68,6 ya..Bu yoğurt hurma aklıma yattı..detoks da olacak aynı zamanda..Haydi bismilllah..Bugün temin edip yarın başlıyorum..

Çok zorluyor mu ya bazıları dayanamıyormuş ondan sordum ben sabah kahvalti yapıyorum öğlen i hurmayla gecistryorum

merhaba,
sabah ve öğlenleri çok zorlamıyor beni ancak akşam eve giderken ve eve gittiğimde yemek kokusu aldığımda veya gördüğümde kendime çok zor hakim oluyorum. aslında aç olduğuımdan değil iştahlı olduğumdan canım çekiyor. bi de benim gece uyanıp yemek yeme alışkanlığım vardı. gece uyandığımda aşırı aç hissediyorum kendimi uyandığımda da kayısı ve nektarin yiyerek nefsimi körelttim dün. diğer diyetlere göre daha kolay bir diyet. bir de sürekli kilo verdiğinizi görünce zaten bozmak gelmiyor içinizden. her sabah tartıya çıktığınızda kilo vermiş olduğunuzu görmek çok güzel motive ediyor.

bugün hurma diyetimin 4. günü sabah tartıya çıktığımda 69.2 kg geldim. 2.200 kg verdim 3 günde sizcede çok başarılı değil mi arkadaşlar. yaz öncesi mutlaka yapılması gereken bir diyet. hiç düşünmeyin başlayın derim. her sabah uyandığında kilo vermiş olduğunu görmek insanı çok mutlu ediyor. pazartesi günü sevgilimden ayrıldım, salı günü diyete başladım ama kilo verdiğimi gördükçe onu bile unutuyorum. zayıfladığımı düşünüp mutlu oluyorum.
merak ettiğiniz birşeyler olursa hiç çekinmeden yazın bana, hergün foruma giriyorum mutlaka cevaplarım. bana kimse cevap vermediği için hırs yaptım :) bu konuda hassasım. inşallah hepimiz incecik oluruzzzzzz

Yorumları okudum..epey bir gaza gelmiş durumdayım..Boy 155, kg 68,6... bir aydır dikkat ediyorum 74'ten düştüm 68,6 ya..Bu yoğurt hurma aklıma yattı..detoks da olacak aynı zamanda..Haydi bismilllah..Bugün temin edip yarın başlıyorum..
merhaba pufkek :) rumuzun beni iştaha getirdi:))
bende hurmayoğurt mu yapsam acaba :)))
gaza gelmişken hemen başla derim. ben hiç bu kadar kısa sürede kilo vermemiştim. bence diyetin en güzel yanı hergün mutlaka kilolarının eksiye düştüğünü görmek. bu şekilde insan daha çok gaza geliyor. çokta ucuz ve kolay bir diyet ben çalıştığım ve yalnız yaşadığım için diyet programlarına uyamıyordum. 10 kutu iran hurması aldım evde de yoğurt mayalıyorum. her sabah kavanoza koyup işyerine getiriyorum. evde, arabada ve iş yerine 1 kutu hurma koydum. bu kadar yemek pişirme derdi yok, bulaşık derdi yok. daha ne olsun :)
güzel haberlerini bekliyorum bye byeeee..

merhaba,
sabah ve öğlenleri çok zorlamıyor beni ancak akşam eve giderken ve eve gittiğimde yemek kokusu aldığımda veya gördüğümde kendime çok zor hakim oluyorum. aslında aç olduğuımdan değil iştahlı olduğumdan canım çekiyor. bi de benim gece uyanıp yemek yeme alışkanlığım vardı. gece uyandığımda aşırı aç hissediyorum kendimi uyandığımda da kayısı ve nektarin yiyerek nefsimi körelttim dün. diğer diyetlere göre daha kolay bir diyet. bir de sürekli kilo verdiğinizi görünce zaten bozmak gelmiyor içinizden. her sabah tartıya çıktığınızda kilo vermiş olduğunuzu görmek çok güzel motive ediyor.
Ara ogün falan yapmıyorsun dimi

hayır yapmıyorum ama zaten hurmaların hepsini bir anda yiyemiyorum. önce yoğurdumu yiyorum sonrada 2-3 saat içerisinde yavaş yavaş hurmaları yiyorum.
Hum anladım cnm sağol 21 gün yapılması lazmms ama 21gunde toplam kaç kilo verilir acaba

Hum anladım cnm sağol 21 gün yapılması lazmms ama 21gunde toplam kaç kilo verilir acaba
rica ederim ne demek :)
bende diyeti ilk defa uyguluyorum internette de 21 gün devam eden birinin yorumlarını bulamadım. çok araştırdım. ilk başlarda hızlı kilo veririz ideal kilomuza yaklaştıkça da yavaşlar. ben 2 hafta yapıp 1 hafta ara verip sonra tekrar devam etmeyi düşünüyorum ama eğer dayanabilirsem 21 güne tamamlayacağım canım. istediğim kiloya bi gelsem hep dikkat edicem de işte gelmek sıkıntı :s

bugün hurma diyetimin 4. günü sabah tartıya çıktığımda 69.2 kg geldim. 2.200 kg verdim 3 günde sizcede çok başarılı değil mi arkadaşlar. yaz öncesi mutlaka yapılması gereken bir diyet. hiç düşünmeyin başlayın derim. her sabah uyandığında kilo vermiş olduğunu görmek insanı çok mutlu ediyor. pazartesi günü sevgilimden ayrıldım, salı günü diyete başladım ama kilo verdiğimi gördükçe onu bile unutuyorum. zayıfladığımı düşünüp mutlu oluyorum.
merak ettiğiniz birşeyler olursa hiç çekinmeden yazın bana, hergün foruma giriyorum mutlaka cevaplarım. bana kimse cevap vermediği için hırs yaptım :) bu konuda hassasım. inşallah hepimiz incecik oluruzzzzzz

Hırs yaptım demeniz o kadar hoşuma gitti kiii :KK48:
Aynen ben de cevap alamayınca sinir oluyorum, yai ne bileyim insan bir sayıp cevap verir yaa, neyse gelelim konumuzaa :KK66:
Ben de bu gün başladım ama galiba günün sonunu getiremeyeceğim :KK43:
Sorun benden kaynaklı değil, babam akşam yemek yiyelim falan deyince yattı benim işş
Belki günü tamamlaya bilirim, belli değil daha
Ben hurmaları yemek gibi, yoğurdu ara öğün gibi ayarlayıp yedim, daha yeni başladım diye bilmiyorum gerisi nasıl gider :KK48:
+yeşil çay ve bol su...
çok iyiyim, hiç halsizlik falan olmadı, biraz yemek az yeyince gücsüz, halsiz olanlardanım da :KK48:
Seni sevdim benn, motive edip birlikte devam eder miyizz :))
Tabi bu güne garantim yok dediğim gibi :KK48: ama olmasa bile çok az yerim akşam

Hadi kolay gelsin :)
Boyuna göre merak ediyorum hedef kilon kaç acaba ?
Ben de aynı boydayım da o yüzden :KK23:

4 gün için çok iyi bence :)
bir de bişey sormak istiyorum, benim kilo almamın en büyük nedeni kabızlık..
artık 4 gündür yapıyorsun anlamışsındır diye düşünüyorum, sence kabızlığa iyi gelir mi hurma ?
internette böyle bişey okudum da işte bilemiyorumm

4 gün için çok iyi bence :)
bir de bişey sormak istiyorum, benim kilo almamın en büyük nedeni kabızlık..
artık 4 gündür yapıyorsun anlamışsındır diye düşünüyorum, sence kabızlığa iyi gelir mi hurma ?
internette böyle bişey okudum da işte bilemiyorumm[/QUOT

merhaba :) tabiki birlikte devam ederiz bende yanıma arkadaş arıyorum zaten :)
akşam yemeğe gideceksen yemekten önce 3 hurma yersen yemekte daha az yiyebilirsin. bir de herkes hurmayı tek sayılarda tüketmemiz gerektiğini söylüyor nedenini bilmiyorum ama.
benim kabızlık gibi bir problemim yok diyetten önce nasılsa yine öyle çalışıyor bağırsaklarım o yüzden ben etkisi varmı yokmu anlayamadım. ama sonuçta sadece hurma ve yoğurtla beslendiğim için bağırsaklarımın düzgün çalışmamasını beklemiştim bir değişklik olmadı bu da hurmanın etkisinden dolayı olabilir. bende bu öğlen dayanamadım 2 köfte yedim iş yerinde çok minik bi kaçamak sorun olmaz diye düşünüyorum :)

Bella89 Bella89
Çok sağol canım :)
Bütün günüm çok iyi geçti, çok hafiftim ama akşam pilav yedim.. abartmadım ama yedim, bu günümü saymayıp yarın tekrar başlicam..
14 hurma, 2 fincan yoğurt yedim bu gün..
3 fincan da yeşil çay, yeşil çaysız olmazz :))

akşam da hiç ama hiç aç değildim, belki de ilk defa diyetteyken zorla yemek yedim :KK48:

Merhaba kızlar yaklaşık 6 gün kadar oldu benim hatta çok uymadım ama akşamları öğün yerine hurma ve yoğurt yedim özellikle 2 kilo verdim bügünde ayran diyetine geçtim..zorlanacağınızı düşünmeyin bence ben bile yaptıysam herkes yapar bu diyeti..çünkü kan Şekerim çok Düşüyor öğün atlayınca. bu konuyu aktif tutalım bence herkes faydalansın..

X