hurma ve yoğurt diyeti ne dersiniz 7 günlük yapalım mı?

bayanlar benim hurmalar tukenince bırakmak zorunda kaldım :KK70: yürüyüse başladım zaten aksam yemegi yemiyorum 3 kilo verdim kaldı 10 kilo küçük hedeflerle yavaştan ilerlemeye calışıyorum, tabi karbonatlı su ve egzersize devam başka türlü zayıflanamıyor malesef, herkese bol şans

Bella89 Bella89
Çok sağol canım :)
Bütün günüm çok iyi geçti, çok hafiftim ama akşam pilav yedim.. abartmadım ama yedim, bu günümü saymayıp yarın tekrar başlicam..
14 hurma, 2 fincan yoğurt yedim bu gün..
3 fincan da yeşil çay, yeşil çaysız olmazz :))

akşam da hiç ama hiç aç değildim, belki de ilk defa diyetteyken zorla yemek yedim :KK48:
Canım bir de birşey sorucam sana yeşil Çayı günde ne kadar tüketmek gerekiyor bir fikrin var mı?

Merhaba canım. Malesef dün diyetimi bozdum kız bana :) ama bundan sonra kesinlikle bozmayacağım. Nasıl gi

Merhaba.
Bak bu olmadı işte canım, moral bozmak yok, tekrar başla ve devamm :KK47:

Canım bir de birşey sorucam sana yeşil Çayı günde ne kadar tüketmek gerekiyor bir fikrin var mı?

Ben diyeti gördüğüm yerde 2 fincan yazıyordu.

Merhaba canım. Malesef dün diyetimi bozdum kız bana :) ama bundan sonra kesinlikle bozmayacağım. Nasıl gi

Benimki iyi gidiyor hatta çok iyi gidiyor maşaAllah :)

55.5-le başladım, dün tam gün, onndan önceki gün akşama kadar yapabilmiştim ve bu gün 53.9du kilom :))

Benimki iyi gidiyor hatta çok iyi gidiyor maşaAllah :)

55.5-le başladım, dün tam gün, onndan önceki gün akşama kadar yapabilmiştim ve bu gün 53.9du kilom :))
Opooooo süperrrr!!!! Çok sevindimm
Evet bozmayacağım bir daha kesinlikle. Şimdi bacak ve kalça eriten en etkili egzersizleri araştırıyorum akşamları onu yapayım diyorum. Benim bacaklarım çok kalında

Merhaba kızlar..bir kaç gündür bozmuştum bende ama yarın hurma ve yoğurda devam aslında konu sahibimiz bir liste yapsa kim ne kadar veriyor bu diyetle Görmüş olurduk..

Opooooo süperrrr!!!! Çok sevindimm
Evet bozmayacağım bir daha kesinlikle. Şimdi bacak ve kalça eriten en etkili egzersizleri araştırıyorum akşamları onu yapayım diyorum. Benim bacaklarım çok kalında

Aynı sorun bende de var maaleseff..
Biraz kilo vereyim sonra sıkılaştırmaya çalışacağım..

kızlar konu açılalı çok olmuş, konu sahibi sanırım takip etmiyor artık devam edenler boyunu kilosonu yazsın liste yapayım ben. bugün pazartesi haftalaık kontrol edelim isterseniz.

Aynı sorun bende de var maaleseff..
Biraz kilo vereyim sonra sıkılaştırmaya çalışacağım..
ben dün ebru şallıyla 2 haftada 2 beden incel egzersizlerini yaptım videonun başında yarım saat diyor ama 1 saat 45 dakika video ve sonuna geldiğinde ilk defa yapanlar 8 seans yeni başlayanlar için pilatesi yapsın dedi :KK42: bugün kalçam, bacaklarım, sırtım, kollarım dökülüyor ama akşam eve gidince yani başlayalar için olanını yapıcam canım sana da öneririm çok güzel bacak ve kalça egzersizleri var.
hadi bakalaım yansın kalçalarrrr :KK9:

bu arada kilom bu sabah 69,3tü moralim çok bozuldu. cumartesi günü fazla abarttım. çok çok çok pişmanım. sakın bozmayın kızlaaaaarrr

bu arada kilom bu sabah 69,3tü moralim çok bozuldu. cumartesi günü fazla abarttım. çok çok çok pişmanım. sakın bozmayın kızlaaaaarrr

Bozma moralini toparlarsınn, tabi kaçamak yapmazsannnn :KK48:

Ben çok yapmicam bu diyeti bana fazla gelebilir o yüzden :KK48:kilo boy yazmama gerek varsa yazarım da haftalık takip için burda olmaya bilirim :KK23:ama ben normal yemeğe dönsem bile haftada 1-2 gün yapıcam yine bu diyeti inşaAllah :)

Selamun aleyküm arkadaşlar sabah ekmeksiz protein ağırlıklı kahvaltı yapsam Karatay kahvaltsi.aksam ogunumu yoğurt hurma yesem olur mu acaba

Selamun aleyküm arkadaşlar sabah ekmeksiz protein ağırlıklı kahvaltı yapsam Karatay kahvaltsi.aksam ogunumu yoğurt hurma yesem olur mu acaba

Aleyküm selam..

Olur tabi ki de, bu hurma diyeti olmaz, yani sadece bir öğün yerine hurma yemiş olursunuz..

X