hurma ve yoğurt diyeti ne dersiniz 7 günlük yapalım mı?

Bugun hurma diyetimin 3. günü ve 2 günde 1500 kilo verdim. Diyete başladığım gün 70 kg'ydum. Şimdi sabah tartıldığım da 68.50'dum.:oha: Sudan'da gitse tartıda düşük bir tutar mutlu ediyor:halay: Gelişmeleri yazmaya devam ediceğimmm şimdi kahvaltımı yapıcağımm :KK36:
Vov masaAllah bende
Heveslendim pazardan hurma alınca bende baslım inşa Allah yalnız Ramazanı serıf geliyor aç acına basımız dönmez inşa Allah :)

herkese merhaba aranıza yeni katıldım 69 kiloyum ve ne yaparsam yapayım veremiyorum bu kür kafama yattı inşallah yarın basliycam burdan size sonucu bildiririm inşallah ben yogurt çok tuketemiyorum o yuzden süt ile deniycem arada yogurt da yaparim birde tatlı istegine karşı koyamayan arkadaslara yasemin çiçeği çayını öneririm cok faydasi oluyor ama sadece cicegi olacak aktarlarda satılıyor hepimize kolay gelsin simdiden ara ara yazarım tecrübelerimi:-)

tekrar merhaba bu sabah hurma diyetime basladim sabah süt ile hurmami yedim ama cok aciktim bu yüzden öğlen yogurtla hurmami yedim yogurdun icine bir kasik da chia tohumu koydum simdi saat 6 hala aclik hissetmiyorum tabi bu arada iki litre suyum ve bitki cayimi da ictim sabah baslamadan tartilmistim 68.7 idim simdi tekrar tartildim 67.7 çıktım tam 1 kilo cok sasirdim bu kadar beklemiyordum daha aksam bile olmadi giden su da olsa cok motive oldum hadi bakalım devam:-)

Bugün 4. gün kilomda degisiklik yok hala 66 ama bugün oructum yarin belli olur diye düşünüyorum bakalım

arkadaşlar merhaba bende yarın bu diyete başlıyorum akşamlarıda 40 dk eliptik bisiklet yapıcam sonucları gün gün paylaşıcam burada çok kararlıyım ramazana kadar 6 kilo hedefim var şuan 61 kiloyum

merhaba hurma kürümü bitirdim cok şükür kacamaksiz su anki kilom 65.7 yani tam 4 kilo gitmis bulunuyor iki gün ara verip pazartesi 5 günde 5 kilo diyetine basliycam insallah herkese kolay gelsin

merhaba hurma kürümü bitirdim cok şükür kacamaksiz su anki kilom 65.7 yani tam 4 kilo gitmis bulunuyor iki gün ara verip pazartesi 5 günde 5 kilo diyetine basliycam insallah herkese kolay gelsin

Merhabalar kaç gün yaptınız acaba bugün 2.günüm sadece 400 gr vermişim :KK43:

Peki bunun ayin su gunu baslicaksin diye bir kurali var mi? Marketteki yagsiz yogurt yeterli mi ? hurma hangi hurma? (Cesitleri cok ondan hangi hurma)

Kahvaltı: Bir bardak süt / süt / yoğurt ile 7 hurma

Öğle yemeği: Bir bardak süt / süt / yoğurt ile 7 hurma

Akşam yemeği: Bir bardak süt / süt / yoğurt ile 7 hurma

Ya da saatlerce süren yemekleriyle aynı miktarda süt ve yoğurt / yoğurt bölümü olabilir.

2. gün

Kahvaltı: 2/3 fincan süt / yoğurt / yoğurt ile 5 tane hurma

Aperatif: 2/3 fincan süt / yoğurt / yoğurt ile 3 tane hurma

Öğle yemeği: 2/3 fincan süt / yoğurt / yoğurt ile 5 hurma
Aperatif: 2/3 fincan süt / yoğurt / yoğurt ile 3 tarih

Akşam yemeği: 2/3 fincan süt / yoğurt / yoğurt ile 5 tane hurma

Hurma yoğurt diyeti yaparken nelere dikkat edilmelidir?

1- Günde 2 ila 3 litre su içmelisiniz.

2- Çay, kahve veya bitki çayları içebilirsiniz, ancak şeker eklememeniz gerekir.

3- Diyeti 3 veya 7 gün boyunca uygulayabilirsiniz

merhaba arkadaşlar,
bende bugün sabah başladım bu diyete. günde 3 litre tarçınlı su ile birlikte.
hurmalarım biraz büyük olduğu için 5 tane yedim.
geçen sene yazın denemiştim, kaçamaklarla birlikte 2 haftada 5 kilo vermiştim.
şimdi de 2 hafta sonra tatile gideceğim.
gitmeden biraz hafiflemek iyi olur diye düşünüyorum. :)
her gün gelişmeleri aktaracağım kızlar.
yapan varsa destek olalım birbirimize.
22.06.2018 65,0

merhaba arkadaşlar,
bende bugün sabah başladım bu diyete. günde 3 litre tarçınlı su ile birlikte.
hurmalarım biraz büyük olduğu için 5 tane yedim.
geçen sene yazın denemiştim, kaçamaklarla birlikte 2 haftada 5 kilo vermiştim.
şimdi de 2 hafta sonra tatile gideceğim.
gitmeden biraz hafiflemek iyi olur diye düşünüyorum. :)
her gün gelişmeleri aktaracağım kızlar.
yapan varsa destek olalım birbirimize.
22.06.2018 65,0
Bende bugün başladım birbirimize destek oluruz diye düşünüyorum 77.4 kg başladım bakalım hayirlisi

valla 2 gün çok iyi yaptım. kaçamakta yapmadım. zaten inanın hiç acıkma hissetmedim.
normal kahvaltı yapsam yemek yesem daha çok acıkırdım. pazar sabah 64 çıkmıştım. ama pazar günü bir piknik organizasyonu vardı. maalesef orada kaçtı.
bu sabah 64,2 olmuşum :KK43: kaldığım yerden devam şimdi. o iki günün hafifliğinden dolayı bile sadece devam etmek istiyorum.
içtiğim tarçınlı su da bana destek oldu bence, eridiğimi hissettim sanki.
gün gün devam edeceğim gelişmeleri aktarmaya.

valla 2 gün çok iyi yaptım. kaçamakta yapmadım. zaten inanın hiç acıkma hissetmedim.
normal kahvaltı yapsam yemek yesem daha çok acıkırdım. pazar sabah 64 çıkmıştım. ama pazar günü bir piknik organizasyonu vardı. maalesef orada kaçtı.
bu sabah 64,2 olmuşum :KK43: kaldığım yerden devam şimdi. o iki günün hafifliğinden dolayı bile sadece devam etmek istiyorum.
içtiğim tarçınlı su da bana destek oldu bence, eridiğimi hissettim sanki.
gün gün devam edeceğim gelişmeleri aktarmaya.
Nasil gidiyor bende bugun basliorum insallah ama kudus hurmasi aldim

Ben bugün başladım ama kahvaltı çok zor oldu benim için. Menemene dayanamadım ilk günden ilk öğünden fire verdim birkaç parça ekmek bandirdim malesef :KK43: ama yürüdüm biraz eritmisimdir inşallah.
56.5 başladım inşallah fayda gorurum ben nedense zorlanacak gibiyim :KK43:

X