İçeriye Girmeden Kapıya 3 Kere Vur ...😇🥰😘🥳🥳🥳

Devlette mi yaptırmış arkadaşn meralim
Aynen şuan eşim kredi ödüyo maaşın yarısı ona gidiyo kalanı da eşimin yol yemek evin giderleri ben de çalışmıyorum
Ama diğer türlü fuzuli dişlerimi bozacak köprü möprü

Şimcik size bişi dicem
Sütlaç yaptım fırınladm alt kata elticimgile de ikisini koydum götürdüm çünkü onlar da sürekli bize bişey getiriyorlar tabağı bardağı da vardı hem onları da vermiş olurum
Ben kapıyı çaldım cik cik cik dış kapıda çaldı tahmin ettim annesigildir diye
Kaynım çıktı kapıya ben tepsiyi verdim
Diğer kapıdan da eltinin babası elinde pasta mum yakmışlar anası kardeşleri falan
Denk geldi ben de bişey demeden yukarı çıktım
Normal olsa hoşgeldiniz falan derdim pasta masta bisürü kişi bişey demedim ben de
Şimdi de sinir oldum niye denk geldik az daha önce götürseydim diye emaa fırınım pişirmedi zalım
Öff işte sinir oldum
Saçma geldi kız artık evli bırak kocası yapsın sen de kutlicaksan doğum gününü evine davet edersin yine sürpriz yaparsın öyle değil mi
Ailesiyle çok sorun yaşadık o yüzden ısınamıyoruz Bi türlü değişikler
Kadın diyormuş ben sizin arkadaşın olcam sadece başkasıyla arkadaş olmayın herşeyin izde ben olmak istiyorum diyormuş sizce sorunsalı değil mi
İçimi döküyom bana hak verin ha

Catlak-kurabiye
ASSOSyal
Meral01
Dutt
MssPARE
Tiniminimavihanim
Bal0ncuk
Saliha40
Cookiie

O haklı bu haklı demicem goy götüne gitsin. S.ktir et yani takma

Davet etmedilermi insan nezaketen de olsa davet edrdi ama dediğin gibi değişiklikler galiba

O haklı bu haklı demicem goy götüne gitsin. S.ktir et yani takma
Dutumun lafının üstüne laf demek olmaz
Sal gitsin
Kapıda denk gelme tesadüf olmuş aman boşver
Bazende ayarlarsın denk gelmez
Aksilik ama takma kafana
Ayrıca lafta olsa oylesinede olsa davet ederdi

Yine ayrıca sorunsal diyen dillerini ellerini bal sürerim

Ben de seni yiyeremmmmmm
Iyiyim şükür bitanem sen nasılsın
Allah iyilik versin çiçem ben de iyiyim

Dengesizler diyeceksin mucizemm kızlarıma katılıyorum hiç o tatlı canını bunlar için üzme sıkma bitanemm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…