İçeriye Girmeden Kapıya 3 Kere Vur ...😇🥰😘🥳🥳🥳

Kız beni Catlak-kurabiye Kurbik çağırdı gel diye bende anne mi babamı ikna ettim gittik sivasa Kurbiki aradım oda dediki ben anneme gidicem siz şuraya gidin diye bir yer dedi gittik yabancı bir ev köy evi erkekler var ev sahibi kadın genç bir kız
Annem söyleniyor ben utandım anne me babama karşı
Pencereden baktım Kurbik bir giyinmiş düğüne gider gibi saks mavisi pantolan ona uygun eşarp siyah tunik kapıda gördüm
Kalktım yanına gideyim diye annem baban adım atmaz buraya biz niye geldik dedi bende anneme mahcup mahcup baktım gidelim anne dedim Ayağa kalktık
Bir baktım yataktayım gözlerimi açtım rüyaymış
Allahım bi oh dedim
Sonra dedim ki sivas ne alaka Kurbik orda değil ki

Ahahahahaaha amaa bende okurken diyorum kendi kendime Aaa kurbik sivasamı taşınmışgözümde de o kıyafetlerde biri canlandı hemen

Oyy hepimizin yardımcısı olsun inşallah Sen bir tedavi falan görüyormusun.
Benim aslında hamileliklerim hep düşükle sonuçlanıyor. O yüzden tüp bebek yaptırıyoruz artık
Ben görmüyorum canım. Eşimin değerleri çok düşük, sorunumuz erkek infertilitesi.
İlaç kullanacak inşallah o da. Rabbim nasip etsin hepimize

İyiyim bitanem sen nasilsin görünmüyorsun kuzum
İyiyim kuzum yani iyi olacam inşallah

Iyiyim kuzum şükür bugün fizik bitiyor çok şükür

Kuzum safda ve böbrekte taş göründü ameliyat dediler bakalım cerrah ne diyecek
Yaaa kıyamam parem
Allah yardmcın oösn
Bende 5 sene önce taş düşürdim
Ama varya hiç aklıma gelmedi 1 hafta iğnelerle ayakta durdum neden bu ağrı geçer geçer sonra baktmki dr taş dedi
Ama böyle bi ağrı yk
Bol bol su iç

Transfer olcaktım ben bu ay ilaç kullandım baya sonra iptal oldu o sebeptenmidir nedir yok gelmiyor canım. Hormonlar şaşırdı heralde iyice. 3 yıldır istiyoruz
Cnm hormonlarmz alt üst oluo gerçekten
Bide bekledikçe geleside gelmio..
Bende 3 yıl snra tüple kızıma kavuştm
İnan bana hepsi geçecek
Güzel günler yaknda

Ahaaa sen beni tanımıyorsun Hee tüh kız tılsımı bozmadılarsa tanıtayım kendimi ben muzaffer oğlu Mahmut kızı muhittin
Öleceemmmmmmm
Öleeeeceeemmmmmmm

Lan o nickten buna

Amannn ben mumu üflemesini bekler
Üstüne pasta yerdim

İnşallah canım benim amin
Bugün gittim yumurtalıkta kist olmuş duphaston verdi başladım kullanmaya bakalım

Anooovvv onlar nasıl aile gı kuşum sen bir tık mesafeli dur yoksa çok can sıkarlar boşver sen en değerlisin
Dutt Minnosprenses Sivas olayı bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…