İcimi dökmek istedim..

balbocuuu

Nirvana
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2016
7.974
26.230
İnsan bi deftere yazarya hanii icini dökmek ister.. bende buraya dökmek istedim.. cok uzun anlatmadan ozet olarak gecmeye calısıcam..
Esimle 6 yil once evlendik 1 kizımiz var 2 yasinda 4 ay onceydi bi numara yakaladim kontor atilmısdı aradım bi bayan cıktı kimsin nesin derken esimin sevgilisiymiss yıkildım tabi o an esim inkar edip durdu sacmaladı önce sonra kabullendi sevgilim degildi ama parasini yedim 1 ay oldu oylesine falan filan gecistirdi.. sorasailemin yanina gittim 1 hafta kaldım surekli ariyip cagryodu en son geldi kızımızı bahane edip olay cikardi babam cok hasta zaten huzurlarini kacırmak istemedim daha fazla ve eve döndüm 2 ay boyunca konusmadim ilkbaslarda ne yemek yaptim ne camasırlarni yikadım ama nereye kadar mecbur yapiyorsun bi sure sonra.. neyse 2 ay gecdi arife günü geldi ozamana kadarda esim surekli af diliyor hicbirsey yapmadıgını söyleyip duruyordu numarasını degisti bende inanmak istedim ona.. o aksam uyuyakalmıstı telefonunu aldim bi bakındım bi seskaydı vardi bekar kuzeniyle konusmasi zaten bu kuzeniyle son 1 yıldır surekli dısarı cikarlardi hafta sonu gec gelirdi bu yuzden cok tartisirdik cafeye falan gidiyoruz oturuyoruz derdi.. ses kaydinda hep kadın kiz muhabbeti derken lifebox adı gecdi oraya bi girdim esim olcak kisinin kızlarla boy boy fotolari ve en agırıda yatakta.. o an öldüm resmen ellerim bedenim titriyodu dondum kaldım o resimleri esini o halde görmek bi kadina nekdar acı verebilir, düsündügünüzden cookk daha fazlasıı.. Allah kimseye yasatmasın gercekten cok zorr.. o an napayim nedeyim bilmiyorum dondum kaldim sonrasinda kavga gurültü özürler aflar yalvarmalar.. bosanmak istedim bitsin gitsinnn nefret ettim tiksindim igrendimm yediremedimm.. ama olmadı birakmadi kizim kücücük daha onun sucu nee.. anne olmak boyle birsey iste onun icin kendi hayatindan vazgecmek.. Ama yaptım gittim dilekce verdim imzalamadi kabul etmedi tek tarafli ac mahkemeye gelmem seni rahat brakmam kafamda kurarim gelir kotu bisey yaparim bilmem ne ee care varmi önumdee nere gideyimm ailemin evine donüp hergün huzursuzluk tatsizlıkla babamın hayatını tehlikeyemi atayim napayim nedeyim.. cocuk var olmasaa tmam ceker gidersin basının caresine bakarsın ama nolacak cocukla nere gidicen şu zmanda bi kiraya cıksan bile etraftan tek bayan yaşayan evde akıllarindan neler gecer her gece korkuyla basımı yastıga koyucaktım biliyorum.. esim desen her an olay cikarip basima bela olucak türden haberlerde görüyoruz insan ister istemez korkuyoo. Ee ne kaldı geriye ayni evde yaşamak.. okadar agırki her an aklımda o resimler o konusmalar yüzüne her baktıgımda nefretim dahada artıyo tam 2 ay gecti üstünden ama hala yepyeni benim icin hicbir zman unutmuycam aklımdan hicbirzman cıkmiycak. Suan nasılmiyiz hergun yalvarip yakarıyo ayaklarmi öpüyor seytana uydum affet ömur boyu asla bidaha yanlıs olmuycak senden asla vazgecmem birakmam vs.. bilindik klasik erkek lafları ben konusmuyorum elimden geldigince ama ayni evde yaşayip gidiyoruz.. kızım icin cocugum icin sabrediyorum katlaniyorum..
Önceleri hep burda bu tarz olaylar okuyordum alta bence bosan sen 1.de affederek hata yapmissin ve birazda kırıcı cumleler. Bende icimden diyordum ben olsam asla affetmem giderim ederim yaparim ama yokk.. insanin basina geldimii ve caresiz kaldımı yapacak hicbirseyi olmuyormus ben bunu şu 4 ay icinde okadar iy anladimkii şu zmanda anne olmayi sabretmeyi birkez daha ögrendim.. oyüzden hicbirzaman büyük konusmamak lazım onuda ögrendim.. egerki bıraksaydı keske diyorum keske bosansaydı bitseydii onla hergün aynı nefesi solumak dahi agır geliyo ayni odada uyumak.. ve keske bu nalet olası duygu sevgi sökülüp atılabilseydi..
Şu süreci nasil atlatcam bilmiyorum hicbirseye hevesim kalmadı ne bi disari cikmak ne onla konusmak hicbirsey yapmak istemiyorum boyle olmasa hayatimiz cok guzel olabilirdi ama bundan sonra hic guzel olmuycagnı biliyorum..

Sadece icimi dökmek istedimm..

Kırılacaksınız belki ama siz en fazla 1 sene içinde yine unutacaksınız o yine yapacak.
Affetmek çözüm degil. Eşiniz iğrenç bir insan. Ayrica kızınızın böyle kötü bir modele ihtiyacı yok buna emin olun. Zaten bunu idrak ettiğiniz an gerçekle yüzleşeceksiniz

Yazacak çok şey varda , sizinde yaşayacağınız çok şey var. O yüzden susuyorum.

Tek söyleyebileceğim psikolojik destek alın zira böyle kızınıza da bir faydanız olmaz. Mutsuz kadın = Mutsuz evlilik = Mutsuz anne = Mutsuz çocuk

Son düzenleme:
Bunca şeyi bilip evli kalmaya çalışarak kendinize eziyet ediyorsunuz.
Eşiniz iğrenç bir insan. O kadar pisliğin içine düşmüş birinin normale döneceğine inanıyor musunuz?

Kafasında kurup birşey yaparmış, ne zannediyorsa kendini.. 😠 kendi yaptığı iğrençlikler ne olacakmıs?

İlla ayrilmayacaksanız, kızıniz için psikojik destek alın.

Son düzenleme:
Razı olduğunuz durumu yaşamanızı hiç bir seveniniz istemez. Çünkü yanlış yapıyosunuz. Kim kabullenmiş de sonrası güzel olmuş Allah aşkına. Bu mutsuzluk sürerken çocuğunuza gerektiği ilgiyi verebilecek misiniz? Berbat bir enerjinin içerisinde büyüyecek. Evladınıza çok üzüldüm. Bu onun kötülüğü emin olun.

Ya ailenizle konuştunuz mu? Aileniz bunları bilse destek olmaz mı? Ben çocuk için üzüldüm ya böyle bir adamla aynı evde olmasın kızınız. Hukuki olarak nasıl oluyor bilmiyorum ama o fotoğrafların kopyasını almadınız mı? Ne demek boşanmıyor? Var mı böyle bir dünya ya! Kendinizi ve çocuğunuzu mutsuz edeceksiniz. Çok üzüldüm ya.

Kafasinda kurar gelir bir şey yaparmış.
......... Neyse
Bır kafasının oldugunu dusunmesı ne komik adamın.
Kafası olsa ıcınde beyni olur, beyni olan da bu sacma sapan cumlelerı kurmaz.
En fazla kursa kursa calar saat kurar.

Konu sahıbıne diyecek bıseyım yok, ıcını dokmus bende okudum.

Muhakkak çook zor bi durumdur ama şunu bilin,günden güne kendinize saygınızı kaybedeceksiniz. Çocuğunuz böyle bi yuvada büyümeyi hakediyor mu?

Hadi herşeyi geçtim, size hak versem bile, ki kesinlikle vermiyorum, sizi sürekli başka kadınlarla aldatıp , birde bunun fotoğraflarını gördüğünüz adama hala duygu falan diyorsunuz ya onu asla anlamam.

Önce ekonomik özgürlüğünüzü elde edin ayağa kalkın. Sonra gerisi zaten çorap söküğü gibi gelecek. Bir kadının kocasına mecburiyeti öncelikle para kazanamıyor oluşudur. Sakin kal, kendine bir yol çiz yolundan vazgeçme çünkü sen annesin. Bu kadar şey yaşatan adamın yanında çocuk yetiştirmek yalnız yoluna devam etmekten daha zor olacaktır. Sevgisiz büyüteceksiniz çocuğunuzu ve bu senin yaşadığından daha da acı. Allah yardımcın olsun.

Bır kafasının oldugunu dusunmesı ne komik adamın.
Kafası olsa ıcınde beyni olur, beyni olan da bu sacma sapan cumlelerı kurmaz.
En fazla kursa kursa calar saat kurar.

Konu sahıbıne diyecek bıseyım yok, ıcını dokmus bende okudum.
Böyle çirkin bir hayat yaşayıp, mide bulandırıcı hareketler yapan babalar ve kocalar bu tehditleri nasıl yapıyor , neyin özgüveni bu anlayamıyorum. Çarşaf çarşaf rezil olmuş hala kadını ezikliyor. Kuruma saygisi 0 ama gidersen asarim keserim. :KK12:
Öyle bende bir sey diyemedim.

Böyle çirkin bir hayat yaşayıp, mide bulandırıcı hareketler yapan babalar ve kocalar bu tehditleri nasıl yapıyor , neyin özgüveni bu anlayamıyorum. Çarşaf çarşaf rezil olmuş hala kadını ezikliyor. Kuruma saygisi 0 ama gidersen asarim keserim. :KK12:
Öyle bende bir sey diyemedim.
Sadece bi saniye dusunursen neyin ozguvenı oldugunu anlayacaksın

Fotoğrafların kopyasını veya ekran kaydını almışsınızdır umarım. Ses kaydını da kendinize atsanız watsaptan çok iyi olurdu. Yapmadıysanız da üzülmeyin, bi dahaki sefere alırsınız kaydını. Mutlaka tekrar yapacak, tetikte olun. Böyle tetikte yaşlanacaksınız boşanmazsanız. Ve siz boşanıyorum demedikçe davayı açmadıkça o açmayacak, açarsanız uzatmak için çabalayacak üç kuruş eksik verebilmek ve sizin kıskaçtan çıkmanızı engellemek için.

Çocuk olmasa bi şekilde başımın çaresine bakardım diyorsunuz ya, bence yine nereye giderim naparım babam zaten hasta o eve dönemem derdiniz. Çünkü engel sizin içinizde, kafanızda, keşke sevgiyi söküp atabilsem diyorsunuz. Seviyorsunuz ki hala ütüsünü yemeğini yapıyorsunuz, bunların çocuğunuzla hiç alakası yok çünkü onun ütüsü yemeği düzeni kesinlikle çocuk lehine olan şeyler değil, çocukla alakası yok bunların. Siz kendiniz devam etmek istediğiniz için ediyorsunuz. Önce bu problemi çözün, sevmekten vazgeçince hizmet etmekten de vazgeçecek ve orada kalmanızın amaçsız olduğunu göreceksiniz. Ailenizle konuşun, onlar zaten anlarlar sizin huzursuz halinizi ve bir sorun olduğunu. Böylesi daha iyi değil emin olun. Her hareketi batacak adamın, ve her an şüpheyle yaşayacaksınız. Tam inandım ısındım gibi dediğinizde tekrar aynı şeyi yaşayacaksınız malesef tecrübelerle sabit. Aldatma bi tercihtir, tarzdır, kesinlikle anlık bir hata değildir bir karakter problemidir ve kalıcıdır.

Kadın şiddetinin altında yatan neden
Bana kalırsa
Erkeğe erkek egosuna verilen değerle alakalı
Bir taraftan erkek egosunu şişirirken diğer taraftan kadına şiddete hayır diyoruz
Peki hangisi doğru
Erkek çocuğunu yetiştirirken cesaret kavramı o kadar belirgin olarak veriliyorki
Cinsellik erkeğin madalyası gibi
Kadına saygı itaat boyun eğme gibi görülüyor
Bir taraftan böyle kavramlar yüklerken ardından kadına şiddete hayır diyoruz
Hiç inandırıcı değil
Bu erkek popülasyonunun karşılığı
Kocandır er kişidir itaat et kocandır hem sever hem döver
Baban erkek kardeşin atandır saygıda kusur etme olacaktı
Eminim o zaman daha az kadına şiddet yaşanırdı
Kadını birey olarak gören zihniyetin karşılığı ise
Senin erkek olman hiçbirşey ifade etmiyor ilk önce insan ol olmalıdır
O zamanda şiddet azalır
İki kavram arasında sıkışmış yoz bir kültür
Bu toplumda yaşanan herşey gibi kadının birey olarak kabul edilmeside absürt malesef

Son düzenleme:
Kizinin mutsuz bir evlilikte buyumesinin ona hic bir faydası yok kendini kandırma bu bir ikincisi yaparim ederim asarim keserim laflarinada kanma ama kanmissin malesef. Ailenin evine donebilirdin calisip hayatina devam edebilirdin o resimleri delil olatak alsaydin hakim zaten eninde sonunda sizi bosardi o kabul etsin etmesin ne farkeder o pislikle ayni evde olmazdin bosanma uzun surse bile. Kisaca kendi kendine ediyorsun coxugu bahane etme

X