İçimi dökmek istedim

loveinnovember

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2021
853
1.110
Çok pasif agresif davranıyorsunuz. Hamilelikte sıkıntı olduysa o an söyleseydiniz keşke yok bir şey demek yerine. Eşiniz çok saygısız bu arada. Alıngan olup içinize çekilmeyin sorun neyse o an söyleyin o nasıl hayvan diyebiliyorsa siz de deyin.

ayse2325

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2020
1.755
1.739
Yahu neden sadece eşiniz suçlu gibi davranıyorsunuz? Eşiniz sadece o hakareti ettiği için suçlu. Onun dışında adamı bunaltan sizsiniz.
Nereden hatırlıyorum diye baktım konularınızı buldum;

Abi bi konuda siz annesini sizsiz aradı diye ağlamışsınız.
Adam hadi ben yanlış yaptım diyip önünüze birşeyler getiriyor adım atıyor hala asamı suçluyorsunuz.
Diğer konunuz tam bi fiyasko zırt pırt herşeye ağlayıp adamı çileden çıkarmışsınız sonra adama oyunu sil diye şart koşmuşsunuz. Sanki adam siz hastaydınız doktora gidelim dediniz ama götürmemiş gibi tribi abartmışsınız da abartmışsınız.
Burada taraflı olarak anlatıp kocanıza laf söyletmek mi amacınız?
Valla kusura bakmayın, eğer kocanız dolduysa sebebi sizsiniz. Tekrar söylüyorum sinirlerine hakim olmaması problem,hakaret etmesi problem ama sizde İngiltere düşesi Meghan gibi davranıp zırt pırt ağlayıp adamı çileden çıkarıp çıkarıp ‘yaaa benim kocamda böyle hep beni üzüyor’ diyorsunuz. Adamı sırf horluyor diye gece uykusunda birkaç kez dürtüyormuşsun yahu madem rahatsızsın “sevgilim sana randevu aldım,belki önemli birşey vardır bir doktora gidelim hem senin açından hem benim açımdan daha iyi olur” deseydiniz ya. Neden hep kocanız sizi düşünmek zorunda?
Size kaç defa söylendi bu kadar duygusal olmak doğru değil,adamın burnundan getirirsiniz diye. Siz inatla saçma sapan ağlayıp trip atıyorsunuz.
Eğer aşamıyorsanız psikoloğa falan gidin belki bir çaresi vardır adam sürekli trip yemek zorunda değil,tavırlarınız burada bile belli eşiniz nasıl rahatsız olmasın.
YA 2. Konuda eşim yemek yaptı bende geri çevirmedim yedim … devamını okumadım bile lütfetmiş yemişsiniz ama resmen adamın ömrünü yemişsiniz Tamm bacım hormonlar tavan hamileymişsin hepimiz hamile oldum hepimizde vardı o hormonlar ama sen bildiğin Kaba tabirle İlgi Manyağı olmak istemişsin özür dilerim de yani

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 175 gün geçti.

Oydar

Sus lütfen!
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2018
4.334
18.202
30
Yahu neden sadece eşiniz suçlu gibi davranıyorsunuz? Eşiniz sadece o hakareti ettiği için suçlu. Onun dışında adamı bunaltan sizsiniz.
Nereden hatırlıyorum diye baktım konularınızı buldum;

Abi bi konuda siz annesini sizsiz aradı diye ağlamışsınız.
Adam hadi ben yanlış yaptım diyip önünüze birşeyler getiriyor adım atıyor hala asamı suçluyorsunuz.
Diğer konunuz tam bi fiyasko zırt pırt herşeye ağlayıp adamı çileden çıkarmışsınız sonra adama oyunu sil diye şart koşmuşsunuz. Sanki adam siz hastaydınız doktora gidelim dediniz ama götürmemiş gibi tribi abartmışsınız da abartmışsınız.
Burada taraflı olarak anlatıp kocanıza laf söyletmek mi amacınız?
Valla kusura bakmayın, eğer kocanız dolduysa sebebi sizsiniz. Tekrar söylüyorum sinirlerine hakim olmaması problem,hakaret etmesi problem ama sizde İngiltere düşesi Meghan gibi davranıp zırt pırt ağlayıp adamı çileden çıkarıp çıkarıp ‘yaaa benim kocamda böyle hep beni üzüyor’ diyorsunuz. Adamı sırf horluyor diye gece uykusunda birkaç kez dürtüyormuşsun yahu madem rahatsızsın “sevgilim sana randevu aldım,belki önemli birşey vardır bir doktora gidelim hem senin açından hem benim açımdan daha iyi olur” deseydiniz ya. Neden hep kocanız sizi düşünmek zorunda?
Size kaç defa söylendi bu kadar duygusal olmak doğru değil,adamın burnundan getirirsiniz diye. Siz inatla saçma sapan ağlayıp trip atıyorsunuz.
Eğer aşamıyorsanız psikoloğa falan gidin belki bir çaresi vardır adam sürekli trip yemek zorunda değil,tavırlarınız burada bile belli eşiniz nasıl rahatsız olmasın.
Ay bayılazaaam bu ne 🤦🏻‍♀️

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 350 gün geçti.

cokzorbirsecim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2015
2.802
6.230
Konularınıza baktım kusura bakmayın da adam iyi dayanıyor bence.
O çok koydu bu çok koydu...sürekli ağlama garip tripler.