içimi rahatlatacak yorumlarınıza ihtiyacım var..

huzuruarayan

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2016
28
10
merhaba hanımlar,
çok büyük bir sorunum yok ama annemin anlatımıyla tedirgin oldum, sizlerin yorumlarıyla kafamdakileri atmak istiyorum. oturduğumuz sitenin iki kapısı var karşılıklı iki sokağı bir birine bağlıyor diyebilirim. küçük olan kapı sürekli açık ve site dışından kişilerde sürekli kullanıyor ön kapıdan girip arkadan çıkıyorlar. bundan rahatsız olan insanlar var tabi ki bizde rahatsız olanlardanız o yüzden girip çıkarken olabildiğince kapıyı kilitleyip çıkıyoruz. güvenlik açısından. annemin anlatımıyla apartmandan bir adam babama kapı kilitlenmesin biz orayı kullanıyoruz falan demiş babamda kilitlenmesi tarafında (başka komşularda kilitlensin diye babamla konuşmuşlar).adam bir kaç kez babama söylemiş dünde başka bir komşu babamı arayı ;
- abi kilitlenmesin iste o komşu istemiyor demiş.
sorun şu annem aşırı tedirgin belli ki adam takmış kafaya baban karışmasın belli mi olur böyle şeylerden insan ölüyor diye vs. konuştuk. tabi ki bende babamın karışmasını istemiyorum insanlar babamı doldurup sonra geri çekiliyor annemin dediği gibi bir şey olur diye çok tedirgin oldum. babama karışmamasını söyledik zaten telefonda annem akşam da konuşurum dedi ama beni korkular aldı tabi ki çünkü babamı da tanıyorum. insanların dolduruşuna çok geliyor. çok uzun oldu hanımlar özür dilerim değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.

Ben karışırdım ve karışım da. Zorbaya pabuç bırakmam. Kötülük yapacaksa buyursun yapsın. Şimdiye kadar başıma bir şey gelmedi. O asarım keserim diyenler karşısında dik duran birini görünce siniyorlar.
Babanız için endişelenmekte haklısınız. Ben olsam "kimmiş o adam göster bana baba" der olaya bodozlama dalardım.

Baban doldurusa gelmesin ama kendisi dogru oldugunu dusunuyorsa kapisini da kilitlesin ki ben kilitlenmesinden yanayim. Komsu da anahtar tasisin.

Ben karışırdım ve karışım da. Zorbaya pabuç bırakmam. Kötülük yapacaksa buyursun yapsın. Şimdiye kadar başıma bir şey gelmedi. O asarım keserim diyenler karşısında dik duran birini görünce siniyorlar.
Babanız için endişelenmekte haklısınız. Ben olsam "kimmiş o adam göster bana baba" der olaya bodozlama dalardım.
ben beladan kaçma taraftarıyım çünkü insanlar doldurup doldurup geri çekiliyor.. tabi ki bişey olursa bende atlarım ama öyle bir durum yok çok şükür olursa diye tedirginim.

Toplanti yapilsin herkes babaniz uzerinden degil direk kendisi soylesin kilitlenmesi gerektigini gerekirse kartli turnike sistemi yapilsin kilitlesin kilitlemesin derdide olmaz hep kilitli kalir.

Adam çok tehlikeli bir tip mi, belinde silahla gezen magandalardan mı?
Yoksa niye korkuyorsunuz ki, bu araba çarpmasın diye trafiğe çıkmamaya benziyor.
Susmayın bence, hep böyle hakkımızı savunmadığımız için azıcık sesini çıkaran kazanıyor, anahtar taşısınlar çok mu zor?

Toplanti yapilsin herkes babaniz uzerinden degil direk kendisi soylesin kilitlenmesi gerektigini gerekirse kartli turnike sistemi yapilsin kilitlesin kilitlemesin derdide olmaz hep kilitli kalir.
yorumunuz için teşekkürler bizde annemle öyle düşünüyoruz. bu tip şeylerin toplantıda konuşulmasını ama işte bazı insaları anlamak zor kendi başlarına buyruk olmayı severler.

Yigitligin onda dokuzu kacmakmis
Normalde hakkimi savunan ve dik duran birisiyim ama bu zamanda kimden ne cikacagi belli olmuyo hele ki erkekler arasinda munakasalar cok feci bitiyo belediyeye zabitaya vs ilgili her kimse ona haber verin

yorumunuz için teşekkürler bizde annemle öyle düşünüyoruz. bu tip şeylerin toplantıda konuşulmasını ama işte bazı insaları anlamak zor kendi başlarına buyruk olmayı severler.

Yigitligin onda dokuzu kacmakmis
Normalde hakkimi savunan ve dik duran birisiyim ama bu zamanda kimden ne cikacagi belli olmuyo hele ki erkekler arasinda munakasalar cok feci bitiyo belediyeye zabitaya vs ilgili her kimse ona haber verin
aslında o kadar büyük bir durum yok ortada ama işte büyürse diye telaşımız. babam uzak dursun istiyoruz.

aslında o kadar büyük bir durum yok ortada ama işte büyürse diye telaşımız. babam uzak dursun istiyoruz.

Bence de uzak durmali daha dune kadar haberlerde kartondan kedi evi yapmis biriyle onu istemeyen birisi kavga etti de sonuc olumle bitti simdi herkes sinir stres halinde millete sariyo kendinizi koruyun yada apartman toplantisinda dile getirin neden babanin ustunde bu sorumluluk

Bence de uzak durmali daha dune kadar haberlerde kartondan kedi evi yapmis biriyle onu istemeyen birisi kavga etti de sonuc olumle bitti simdi herkes sinir stres halinde millete sariyo kendinizi koruyun yada apartman toplantisinda dile getirin neden babanin ustunde bu sorumluluk
aslında sorumluluk babamın üstünde değil ama babam böyle şeylerde çok galayana geliyor bende haklı buluyorum ama o kadar insan susuyorsa bizi de ilgilendirmez oda karışmasın istiyorum.

X