içimin yağları eridi ama

bana sen kimsin sana mı sorucam nasıl seveceğimi demesi size göre normal yani, belki de sapık ve sübyancı nerde bilicez hem
O zaman bir daha öpmeye kalkarsa polise şikayet et halk onu tacizci olduğu için linç etsin ama önce sopayla iyi bir döv onu 😵‍💫 benden bu kadar iyi akşamlar hanimlar✋

kusura bakmayin konu olarak haklisin. Kimse bnm cocugumu dudagindan opemez bende dahil kafasini kirardim:sinirli:.. amaa bukadar showa bagrismaya yok kucak acmalara ne gerek var. Hem evine cagir hem arkani dön. Ozaman cagirmicaksin. Sen bilerek cagirmissin sanirim olay ciksin benden özür dilesin diye. Biraz fazla gereksiz ortalik karismis. Benim görümce evlerden Irak 1 konusmaya calistim 2 konusmaya calistim baktim olmuyor sildim nosunu herseyini gorusmuyorum bana zarar veriyor. Sende görüsmezsin olur biter. Her hafta bulusma olacak diye bir kural yok .

O zaman bir daha öpmeye kalkarsa polise şikayet et halk onu tacizci olduğu için linç etsin ama önce sopayla iyi bir döv onu 😵‍💫 benden bu kadar iyi akşamlar hanimlar✋
şiddet yanlısı biri değilim eğitimci olduğum için etik de bulmuyorum şiddetin hiçbir türlüsünü, ağzı dili olmayan evladımı bebeğimi korumamı burada garipseyen bir siz varsınız ve siz de bir annesiniz.. her şeyi bıraktım biraz buna şaşırıcam.

kusura bakmayin konu olarak haklisin. Kimse bnm cocugumu dudagindan opemez bende dahil kafasini kirardim:sinirli:.. amaa bukadar showa bagrismaya yok kucak acmalara ne gerek var. Hem evine cagir hem arkani dön. Ozaman cagirmicaksin. Sen bilerek cagirmissin sanirim olay ciksin benden özür dilesin diye. Biraz fazla gereksiz ortalik karismis. Benim görümce evlerden Irak 1 konusmaya calistim 2 konusmaya calistim baktim olmuyor sildim nosunu herseyini gorusmuyorum bana zarar veriyor. Sende görüsmezsin olur biter. Her hafta bulusma olacak diye bir kural yok .
kaosu seviyolar, vallahi gelmez diye düşünüyordum sandığımdan da değişik bi kafa yapısı varmış napiyim, bi yorumda daha yazmıştım madem egon boyundan büyük şerefinle evinde oturur gelmezsin kardeşim. yok abim için geldim yok bilmem ne. zaten ya kostüm partisine ya da düğüne gider gibi gelmiş birinden biri yani. kendini göstercek işte. anlamsız sidik yarıştırma. benim haberim bile yok......

Üc tane birbirinden tatli Yegenim var, bugune kadar yanaklarindan öperken bile cekindim tahris olurlar falan diye. Hala kafalarindan öperim hatta, kiyamiyorum. Millet sapik midir nedir? Git kocani sevgilini öp bi zahmet
bizimkinde ikisi de yok. belki de sorun bu, yakın arkadaşlarım öyle diyor, birini bulsa rahatlar.. anlayın gerisini.

hep gündem olacaklar hep konuşulacaklar hep bi magazinsel hep bi medyatik havalar. bugüne kadar bu tarz bişeyin yaşanmamasının sebebi benim sessiz kalmammış demek ki, belki eşim de bunu farketmiş oldu bu vesileyle bilmiyorum. kıyafet lafına hiç bi daha girmeyeyim feriha gibi gidip kapısına mı atmamı bekledi ne düşündü bilmiyorum.

çözüm başka bir şehir belki, rabbim nasip etse.
Bosver ya salağı insan verdiği şeyin lafını eder mi ne ayıp terbiyesiz. Düşmana söylenmez. Konustugunuz konu başka o baska bi de ne alaka.

Bugune kadar sen nasi sessiz kaldin eşin niye bisey demedi o da enteresan. Sanki eşin de babasindan gazi alinca cesaret edebilmis gibi geldi bana. Senin öncesinde fişteklemen de etkili olmustur tabi :)

Bosver ya salağı insan verdiği şeyin lafını eder mi ne ayıp terbiyesiz. Düşmana söylenmez. Konustugunuz konu başka o baska bi de ne alaka.

Bugune kadar sen nasi sessiz kaldin eşin niye bisey demedi o da enteresan. Sanki eşin de babasindan gazi alinca cesaret edebilmis gibi geldi bana. Senin öncesinde fişteklemen de etkili olmustur tabi :)
ben sonucu bana dönüyor diye sessizdim, eşim de babadan hem maddi hem manevi sonsuz destek gördüğü için peygambermiş gibi bakıyo babaya. keşke oturup bugünün kritiğini yapabilsem kocamla ama aramızda söze dökülmemiş bi anlaşma var sanki ikimiz de açmıyoruz konuyu😁

Yani kimse yanlış anlamasn ama ameller niyetlere göre değişir görümcen sapik veya sübyancı olmayacağına göre fazla sevgiden ağzından öpmüş evet doğru değil ama tamamen 0 art niyet ve burnundan gelmiş özür beklemek falan çok yanlış ya . Cidden ben görümcen olsaydım birdaha ne o eve gelir nede bebeği severdim . 🥴
Konu sahibi gorumcesinj opmemesi icin uyardi. Gorumcesi ise abimin cocugu istedigim gibi severim minvalinde cevap verdi. Cocugun dudaktan opulmesi istismara acik hale getirir. Kaldi ki annesi dahi olsaniz, cocuga zarar verecek eylemlerde bulunamazsiniz.

lohusayım her şeye ağlıyorum adam bi inat tutturmuş gidiyo, eşim de babasının gelmemesine çok üzülüyordu haklı olarak, arada kalmışlıklara da ağladım galiba orada bilmiyorum zaten tuhaf bişey lohusalık insan neye ağlayacağını şaşırıyo
İşte hatayı tam da burada yapmışsınız. Eş ve eş sülalesi arasına sakın gitmeyin kızlar, ara bozmak için de, ara yapmak için de, hep bir adım geride kalın, mesafeli bir duruşunuz olsun. O zaman hem her şeyin içine çekemiyorlar, hem de dokunurlarsa tavrınızın ne olacağını kestiremiyorlar. Tertemiz iş.

Kp. ile eşimi barıştırayım, kv. ile iyi olayım, görümceyi incitmeyeyim, kocam üzülmesin. Neyiz biz iyilik meleği mi, biz yokken onca yıl nasıl hallettilerse yine öyle halletsinler. Ne kadar verirsek o kadar değersizleşiyoruz. İlk fırsatta da ağzımıza mıçıyorlar, bir de dönüp marifet sayıyorlar.

Konu sahibi siz eş üzülmesin diye babasına ağlarken, görümce sizi üzerken o dut yemiş bülbül. Bu sizin için dönüm noktası olsun, az geriye çekilin zamanla alışırlar.

Son düzenleme:
İşte hatayı tam da burada yapmışsınız. Eş ve eş sülalesi arasına sakın gitmeyin kızlar, ara bozmak için de, ara yapmak için de, hep bir adım geride kalın, mesafeli bir duruşunuz olsun. O zaman hem her şeyin içine çekemiyorlar, hem de dokunurlarsa tavrınızın ne olacağını kestiremiyorlar. Tertemiz iş.

Kp. ile eşimi barıştırayım, kv. ile iyi olayım, görümceyi incitmeyeyim, kocam üzülmesin. Neyiz biz iyilik meleği mi, biz yokken onca yıl nasıl hallettilerse yine öyle halletsinler. Ne kadar verirsek o kadar değersizleşiyoruz. İlk fırsatta da ağzımıza mıçıyorlar, bir de dönüp marifet sayıyorlar.

Konu sahibi siz eş üzülmesin diye babasına ağlarken, görümce sizi üzerken o dut yemiş bülbül. Bu sizin için dönüm noktası olsun, az geriye çekilin zamanla alışırlar.
bu en masum hatam desem

Dogru diosun akıllı hareket etmekte fayda var neticede senin başın agricak. Bazi insanlar ana babayi cok abartio. Verecekler destek tabi ve o desteklerle her nesil bir öncekinden daha kalifiyedir, toplumlar böyle ilerler, ilahlastirmaya gerek yok. Bu argümanı kullan eşine karşı (= Neyse en azından ışık varmış esinde :) onceki konudaki kayitsiz adam gitmis bi kendine gelmis. Boyle adamlara az öz konusmakta fayda var. Dırdır yapanın haksız olduğunu düşünürler genelde :KK70:

Yüzyılın tavsiyesi tebrik ediyorum. Çok da net anlatmışsın. Gerekmedikce aramamak da guzel bi yöntem :) ben telde konusmayi sevmiyorum falan türlü bahanelerde iliskileri mesafeli tutmak cok onemli. Her hafta gelmek de cok zaten. Bu kadar kendi ailemi görsem onlarla da kavga etmeye baslarim ben. Ayrica 4 aylık bebeği elden ele dolandirmak bile yanlis agzini öpmek söyle dursun. Hak verenler olmus tuhaf. Cocugun annesini ezip gecseniz ne oluo ayrica o ölüp bittiğin yeğenin cok mu mutlu olacak annesi mutsuz olunca. Insanlarin sevgisi bile sorgulamayı hak edio ya.

O kadar seviyorsa yeğenini dudaktan öpmeyecek, yeğenin sağlık ve özel bölgelerini bilmesi açısından olumsuz etkileyeceğini bilmeli asıl seviyorsa bunu düşünmeli. Ama sizde hiç masuma yatmayın çağırdımda şerefi olsaydı gelmezdi falan demeyin geleceğini biliyordunuz madem o kadar tavırlısınız o gelmesin deseydiniz ya açık sözlülükle. Aman ne boş mevzular tripler ya

Yüzyılın tavsiyesi tebrik ediyorum. Çok da net anlatmışsın. Gerekmedikce aramamak da guzel bi yöntem :) ben telde konusmayi sevmiyorum falan türlü bahanelerde iliskileri mesafeli tutmak cok onemli. Her hafta gelmek de cok zaten. Bu kadar kendi ailemi görsem onlarla da kavga etmeye baslarim ben. Ayrica 4 aylık bebeği elden ele dolandirmak bile yanlis agzini öpmek söyle dursun. Hak verenler olmus tuhaf. Cocugun annesini ezip gecseniz ne oluo ayrica o ölüp bittiğin yeğenin cok mu mutlu olacak annesi mutsuz olunca. Insanlarin sevgisi bile sorgulamayı hak edio ya.
Hepimizin yeğenleri var, erkek kardeşimin bebeği küçük, anneden izin alıp öyle alıyorum kucağıma, incitirim diye öpmüyorum bile, sadece saçlarındaki cennet kokusunu kokluyorum. Sevgini göstermenin bir sürü yolu var. İlla çocuğu yalayınca sevgi olmuyor, bu bana göre hadsizlik.

Hepimizin yeğenleri var, erkek kardeşimin bebeği küçük, anneden izin alıp öyle alıyorum kucağıma, incitirim diye öpmüyorum bile, sadece saçlarındaki cennet kokusunu kokluyorum. Sevgini göstermenin bir sürü yolu var. İlla çocuğu yalayınca sevgi olmuyor, bu bana göre hadsizlik.
Pislik ya. Annesi bile öpmüyordur o sekilde mikrop kapmasin diye. Ona ne oluosa. Kim neye aliniosa alinsin günün sonunda sen kendi kendini yiosan yeterince alındiramamissindir insanlari demektir. Azcik alinsinlar bisey olmaz.

O kadar seviyorsa yeğenini dudaktan öpmeyecek, yeğenin sağlık ve özel bölgelerini bilmesi açısından olumsuz etkileyeceğini bilmeli asıl seviyorsa bunu düşünmeli. Ama sizde hiç masuma yatmayın çağırdımda şerefi olsaydı gelmezdi falan demeyin geleceğini biliyordunuz madem o kadar tavırlısınız o gelmesin deseydiniz ya açık sözlülükle. Aman ne boş mevzular tripler ya
ben davranışımın doğru olduğunu savunmuyorum ki yanlış olduğunun farkında olduğumu da söyledim önceki yorumlarda, ama artık içimden gelmediği halde -sırf başımın ağrımaması için bile olsa- iyi olmaktan yoruldum, bakalım kendi tarzlarıyla davranıldığında ne oluyor görmek istedim sonuç ortada

X