İddia oynayan, öfkesini benden çıkaran eş

Kumar olması bir sorun evet ama yakalnnca ailemizin rızkını yedim özür dilerim demesi gerektiği yerde sanki parasını biz kaybetmişiz gibi iddia da birde canla başla kötü davranıyor bize misafirlerin yanında telefonu elinden bırak artık dedim diye s.git yazıyor arkadaşlar inann çok üzgünüm kızım var sadece kendi çıkarları karşısında iyi davranıyor sabah ki gibi dışarı çıkma iznini koparana kadar ve sanki kardeşine o evde hizmet ediyor gelince ki 5 ayda 1 kez belki gelirler eşi ile
Ya işte diyorum ya adamın kendi kardeşine bile tahammülü yok. Öyle huysuz,öyle hödük yani. Bazı insanlar böyledir malesef değişmezler. Umarım kurtarırsın kendini bu öküzden.

Önceki konusu nedeniyle adamın güvenilmez olduğunu düşünüyorum. Konu sahibi 25, eşi 30 yaşında kocaman adam. Evde de 3 yaşında çocukları var. İnsan eşi ve çocuğuyla hiç mi vakit geçirmek istemez ? İşten çıkıp, çay ocağı vb de takıldığını iddia ediyor adam. Bayram günü ne iddaası mesela ? Kardeşinin bayramlaşmak için uğrayacağını hiç mi düşünmez insan ?
Size garip geliyor ama böyle insanlar var. İşten çıkıp gece 12’ye kadar kahvede ömür çürüten tipler var. Bence güvenden ziyade çok daha büyük sorunları var. Aldatan adamlar bu adamın yanında çok masum kalır. Aldatan adamı affedebilirsin tercih meselesi, bu adam bencil, saf kötü, kendi çocuğunu bile önemsemiyor, iki kişilik kahve parası için ki kendi hatası iddiada kaybetmiş, eşini, kardeşini kıran egoist biri.

Size garip geliyor ama böyle insanlar var. İşten çıkıp gece 12’ye kadar kahvede ömür çürüten tipler var. Bence güvenden ziyade çok daha büyük sorunları var. Aldatan adamlar bu adamın yanında çok masum kalır. Aldatan adamı affedebilirsin tercih meselesi, bu adam bencil, saf kötü, kendi çocuğunu bile önemsemiyor, iki kişilik kahve parası için ki kendi hatası iddiada kaybetmiş, eşini, kardeşini kıran egoist biri.
İnşallah gerçekten kahvededir.

X