İddia oynayıp yalan söyleyen eş

İnşallah öyle olur yada belki iddiayı bırakayım herşeyi sana vereyim tedavi olayım der diye düşünüyorum, gerçi annesi sen gidersen ben getirmem seni diyordu bakalım napacaklar
Aman benimki de aynısını söylüyordu ama güven gidince gelmiyor

Korkuyorum, tekrar hayata baslamak zor olacak derken.

Kuzum sen yasamiyorsun ki.

650.000-TL olan borcun 850.000 -TL, 1.050.000 -TL olarak katlanarak devam etsin mi istiyorsun hem de yok yere.

Cildiriyorum insanlar 7500-TL ile gecinmeye calisirken, calismak bu kadar zorken sebepsiz yere savruluyor paralar gunah degil mi? Hayatina emegine zamanina yazik degil mi?

Korkuyorum, tekrar hayata baslamak zor olacak derken.

Kuzum sen yasamiyorsun ki.

650.000-TL olan borcun 850.000 -TL, 1.050.000 -TL olarak katlanarak devam etsin mi istiyorsun hem de yok yere.

Cildiriyorum insanlar 7500-TL ile gecinmeye calisirken, calismak bu kadar zorken sebepsiz yere savruluyor paralar gunah degil mi? Hayatina emegine zamanina yazik degil mi?
Tabiki yazık ne zor şartlarda kuruldu o yuva yıkmak o kadar zor oluyor ki kumar demek ki daha önde ki 2 gündür yazmıyor belki de beklediği buydu bilmiyorum yeni bir hayata başlamak zor ve giden güvenimi insanlara karşı daha zor ben evlenirken eşten daha çok baba profili bir adama odaklanmıştım ve çıkan sonuç ne kadar güzel kendini saklamış

Merhaba biz 1 yıl içinde evlendik eşimle hiç bir sorunumuz yoktu düğünden su borç kaldı dedi altın bozdurup ödedik daha sonra abimin 30 bin krediye ihtiyacı varmış bana kredi çıkmaz sen çek ver dedi bende çekmedim daha sonra işte şunun ihtiyacı var 40 bin çek ver yine vermedim kendin çek o kadar istiyorsan bana ısrar etme dedim normalde çok sakin sessiz konuşkan kibar gayet iyi bir insan
Bir gün kredileri kaç tane bakayım dedim 450 bin TL borç gördüm benim değil beni dolandırdılar dedi adliyeye gidip şikayet ettik daha sonra dava ne evrede diyorum yok savcı bugün yok yarın gidiyor yok işte davada bekliyorum çıkmadı diye beni oyladı
Daha sonra telefonun da çok yüklü miktarlarda iddia oynadığını gördüm . İddia kaydını sildi ama şimdi öğreniyorum ki borç 650 bin olmuş ve arkadaşına borcu var 5 ay önce çektirmiş ve devamlı yalan söylüyor para konusunda kızdan borc aldım ama buna lazım oldu kız durduk yere parasını istiyor falan , kıza beni kötüleşmiş olmayan şeylerle psikolojisi bozuk falan da demiş kızla beni denk getirmemiş ayrıca bütün mağazalardan ürün alıp geri onlari satmış onların parasını vermiş büyük ihtimalle boşanmak istiyorum ve korkuyorum tekrar hayata başlamak çok zor olacak ve eşim kişilikte düzgün bu borçları ve yalanı bitiriyor bana yardım eder akıl verir misiniz
Merhaba şuan ne durumdasınız yazdıklarınızin aynısını bire bir yaşadım kredi çektirme ler altınlarımı bankaya koydum deyip iddia da yemesi bir ton borç daha neler neler sizinle konusmak dertleşmek çok çok isterim siz şuan ne yaptınız bu konuda

Kişiliği bozuk olsa ne olacakmış acaba merak ettim
Bu düzgün haliyse vay bizimhalimize

Merhaba şuan ne durumdasınız yazdıklarınızin aynısını bire bir yaşadım kredi çektirme ler altınlarımı bankaya koydum deyip iddia da yemesi bir ton borç daha neler neler sizinle konusmak dertleşmek çok çok isterim siz şuan ne yaptınız bu konuda
Ben boşanma kararı aldım daha sonra daha kapsamlı araştırma yapınca insanlara daha ne yalanlar söyleyerek para aldığını öğrendim beni kullanmış bazı yerlerde

X