İddia oynayıp yalan söyleyen eş

Esinizin kisiligi duzgun falan degil, kumar borcu yuzunden yasadigi utanc/pismanlik sebebiyle pisirik davraniyor hepsi bu. Affederseniz ne utanc ne pismanlik kalmayacak, dolayisiyla asil kisiligini goreceksiniz, kendinizi kandırmayın.

Kumarbazlar iyilesmezler.

Tek mantikli hareket bu adamin borclari uzerinize yikilmadan bosamak.

Ailesi nerede????
Ailesine yakınında yani hep beni suçlu çıkarmak dertleri zaten sonunuz yok sizin diyor ama gram oğlum yapma demiyor

Boşanma aşamasında olan yıkım yorucu süreç beni çok korkutuyor böyle başa cikabilir miyim yuva kolay kurulmuyor diyorum ama piyasa da benden habersiz her yere borcu var

Boşanma aşamasında olan yıkım yorucu süreç beni çok korkutuyor böyle başa cikabilir miyim yuva kolay kurulmuyor diyorum ama piyasa da benden habersiz her yere borcu var
İş arkadaşıma 4 yıl öncenin parasıyla 120 bin borç takmıştı kocası olacak alçak. Bir d bebeği vardı. Kız daha faizlerini ödeyemedim demişti geçen yıl. Maaşının 1/4 ü direkt kesiliyor. Ek para gelsw hepsi kesiliyor. Benim boşandığım mikrobun da her yeri borçtu. Neyse ki tam icralar başlarken aydım da boşadım. 2 yıl oldu. Diyor ki evliyken yaptım o borçlarıZ artık tüm pisliği ortaya döküldüğü için korkmuyor ve borçları paylaşmaya çalışıyor. Halbu ki boşanırken çok güzel protokol hazırladım asla beni borçlandıramaz. Ne olduğunu bile bilmediğim borcu neren ben ödeyim

şuan bir karar alıp uygulamak ve sonraki aşamaları düşünmek o psikoloji çok zor anlıyorum.. inanın siz böyle bir insandan kurtulduğunuz için ileride şükredeceksiniz.. yalan iddia(kumar) daha ne olsun.. düzelme umudunuz varsa ben uğraşma istiyorum dersenizde asla ama asla çocuk yapmayın bir çocuğun günahına girmeyin

Benim en yakın arkadaşım gece gündüz deliler gibi çalışarak bir orta halli araba birde çok lüks ev almıştı havuzlu nezih site içerisinde 5+1 .Kocası olacak adam orda burda bu tarz işlerle uğraşarak hem kadını tırnağı bile etmeyecek kadınlarla gününü gün etmiş dünya kadar borç herkesi herkesi dolandırmış kendi işyerindeki çaya temizliğe bakan ablaya dahi kendi için kredi çektirmiş hatta kendi çocuğunu bile kanser oldu ameliyat ettireceğiz diyerek akrabalarından bile borç para almış tabi yalan uzun sürmedi herşey gün yüzüne çıktı arkadaşım hemen boşadı ancak adamın rezilliklerinden borçlarından kurtulamadı hem ev hem arabada herşey icraya gitti kız boşandıktan sonra senelerce icralarla borç kapatmayla uğraştı .şimdi iki çocuğuyla kirada oturuyor ikide çocuğu var bir yerde çalışıp hayatta kalmaya çalışıyor .Adam kaçtı gitti bu şehirden kendine layık bir kadınla evlendi EYT dende emekli oldu pis herif . Bunlar hikaye değil gerçek yaşanmışlıklar .Aklını başına al ve hayatın kaymadan boşan

Haklısın çok acı ama gerçeklerle yüzleşmem lazım biran önce , bende 1 yıldır bekliyorum ki belki ben giderim bitiririm dersem düzelir para vermezsem işte umudu benden keser borç yapmaz . Ailesi de kizarsa belki düzene girer Allah korkusu vardır içindeki vicdani durdurur kolay yuva kurulmuyor ve sıfırdan başlamak o boşanma sürecine girmek çok zor ama krediler beni etkilemiyor bildiğim kadarıyla benim de verdiğim paralar var hesabımdan . Ama yarın birgün tefeciye yapar da beni yoldan çevirir diye korkuyorum anne baba hep beni suçluyor yok sen üstüne gidiyorsun yok sen kavga çıkarıyorsun benim oğlum yapmaz etmez gösteriyorum hala ben kötüyüm yapmam . Arkadaşı kredi çeksin diye beni o kadar kötü göstermiş ki anlatamam

Haklısın çok acı ama gerçeklerle yüzleşmem lazım biran önce , bende 1 yıldır bekliyorum ki belki ben giderim bitiririm dersem düzelir para vermezsem işte umudu benden keser borç yapmaz . Ailesi de kizarsa belki düzene girer Allah korkusu vardır içindeki vicdani durdurur kolay yuva kurulmuyor ve sıfırdan başlamak o boşanma sürecine girmek çok zor ama krediler beni etkilemiyor bildiğim kadarıyla benim de verdiğim paralar var hesabımdan . Ama yarın birgün tefeciye yapar da beni yoldan çevirir diye korkuyorum anne baba hep beni suçluyor yok sen üstüne gidiyorsun yok sen kavga çıkarıyorsun benim oğlum yapmaz etmez gösteriyorum hala ben kötüyüm yapmam . Arkadaşı kredi çeksin diye beni o kadar kötü göstermiş ki anlatamam
O borçlar tabi ki seni etkiler. Önce adına icra gelir. Sonra gidip itiraz etmen gerek. Sonra boşanmaya kalkıştığında derse borçlar evlilik birliği içinde oluştu diye ikiye bölünür. Ha bu arada verdiğim paraları da unut. Evlisin birlikte harcıyorsun diye bakılır. Bir de kumar bağımlılık. Aklı gidiyor. Üzülmez acımaz vicdan yapmaz. Karısını kızını satıyorlar kumar için sen neden bahsediyorsun. Biran önce kurtulmaya bak. 650 bin borç bildiğin daha senin. Az buz bir borç değil. Mesela ben memurum bir ömür çalışıp ancak ödeyebilirim o kadar parayı. Kızdan borç alma işi de bana tuhaf geldi. Elin kızı ne diye elin evli adamına borç versin? Sen verir misin?

O borçlar tabi ki seni etkiler. Önce adına icra gelir. Sonra gidip itiraz etmen gerek. Sonra boşanmaya kalkıştığında derse borçlar evlilik birliği içinde oluştu diye ikiye bölünür. Ha bu arada verdiğim paraları da unut. Evlisin birlikte harcıyorsun diye bakılır. Bir de kumar bağımlılık. Aklı gidiyor. Üzülmez acımaz vicdan yapmaz. Karısını kızını satıyorlar kumar için sen neden bahsediyorsun. Biran önce kurtulmaya bak. 650 bin borç bildiğin daha senin. Az buz bir borç değil. Mesela ben memurum bir ömür çalışıp ancak ödeyebilirim o kadar parayı. Kızdan borç alma işi de bana tuhaf geldi. Elin kızı ne diye elin evli adamına borç versin? Sen verir misin?
Hayır tabiki vermem ama kızın açıklaması da çok ihtiyacım var dedi o yüzden aramızda bişey yok dedi . Ben avukata sorduğumda ihtiyaç kredisi evlilik içinde de olsa kişiyi kapsar demişti ve bende para attım beni de dolandırdı der borçlardan öyle kurtulurum hiç olmadı kendi de memur

Kıza beni kötülemiş dediğiniz kız kim?
Ayrıca kusura bakmayın ama eşinizin yalan mabadına yuva yapmış.
Bir daha yapmayacağım dese şöyle söz verir cinsten.
Var mısın iddiasına, bir daha kumar yok.
Ay içim şişti. Borçla borç mu ödenir?
Bu herif mi kişilikte düzgün kişi?
Öf.🤦

Kıza beni kötülemiş dediğiniz kız kim?
Ayrıca kusura bakmayın ama eşinizin yalan mabadına yuva yapmış.
Bir daha yapmayacağım dese şöyle söz verir cinsten.
Var mısın iddiasına, bir daha kumar yok.
Ay içim şişti. Borçla borç mu ödenir?
Bu herif mi kişilikte düzgün kişi?
Öf.🤦
Kredi çektirdiği kız arkadaşı . Ban karşı çok kibar nazik evden işe işten eve öyle küfürü işte sigara alkolü yok

Merhaba biz 1 yıl içinde evlendik eşimle hiç bir sorunumuz yoktu düğünden su borç kaldı dedi altın bozdurup ödedik daha sonra abimin 30 bin krediye ihtiyacı varmış bana kredi çıkmaz sen çek ver dedi bende çekmedim daha sonra işte şunun ihtiyacı var 40 bin çek ver yine vermedim kendin çek o kadar istiyorsan bana ısrar etme dedim normalde çok sakin sessiz konuşkan kibar gayet iyi bir insan
Bir gün kredileri kaç tane bakayım dedim 450 bin TL borç gördüm benim değil beni dolandırdılar dedi adliyeye gidip şikayet ettik daha sonra dava ne evrede diyorum yok savcı bugün yok yarın gidiyor yok işte davada bekliyorum çıkmadı diye beni oyladı
Daha sonra telefonun da çok yüklü miktarlarda iddia oynadığını gördüm . İddia kaydını sildi ama şimdi öğreniyorum ki borç 650 bin olmuş ve arkadaşına borcu var 5 ay önce çektirmiş ve devamlı yalan söylüyor para konusunda kızdan borc aldım ama buna lazım oldu kız durduk yere parasını istiyor falan , kıza beni kötüleşmiş olmayan şeylerle psikolojisi bozuk falan da demiş kızla beni denk getirmemiş ayrıca bütün mağazalardan ürün alıp geri onlari satmış onların parasını vermiş büyük ihtimalle boşanmak istiyorum ve korkuyorum tekrar hayata başlamak çok zor olacak ve eşim kişilikte düzgün bu borçları ve yalanı bitiriyor bana yardım eder akıl verir misiniz
Özünde iyi adam demi?
Hep öyle olurlar.
Eğer azıcık aklınız varsa hemen bışanın

Çocuk yokken kurtulun. Bışanma aşamasının yoruculuğu bu evliliği sürdürmenizden fazla olamaz.
Devam ederseniz ömrünüz borç harç içinde eşinizin yalanlarını dinleyerek geçecek. Bir de çocuk olursa çocuğum için diyerek hiç boşanmazsınız siz. En iyisi şimdiden kendinizi kurtarın

Merhaba biz 1 yıl içinde evlendik eşimle hiç bir sorunumuz yoktu düğünden su borç kaldı dedi altın bozdurup ödedik daha sonra abimin 30 bin krediye ihtiyacı varmış bana kredi çıkmaz sen çek ver dedi bende çekmedim daha sonra işte şunun ihtiyacı var 40 bin çek ver yine vermedim kendin çek o kadar istiyorsan bana ısrar etme dedim normalde çok sakin sessiz konuşkan kibar gayet iyi bir insan
Bir gün kredileri kaç tane bakayım dedim 450 bin TL borç gördüm benim değil beni dolandırdılar dedi adliyeye gidip şikayet ettik daha sonra dava ne evrede diyorum yok savcı bugün yok yarın gidiyor yok işte davada bekliyorum çıkmadı diye beni oyladı
Daha sonra telefonun da çok yüklü miktarlarda iddia oynadığını gördüm . İddia kaydını sildi ama şimdi öğreniyorum ki borç 650 bin olmuş ve arkadaşına borcu var 5 ay önce çektirmiş ve devamlı yalan söylüyor para konusunda kızdan borc aldım ama buna lazım oldu kız durduk yere parasını istiyor falan , kıza beni kötüleşmiş olmayan şeylerle psikolojisi bozuk falan da demiş kızla beni denk getirmemiş ayrıca bütün mağazalardan ürün alıp geri onlari satmış onların parasını vermiş büyük ihtimalle boşanmak istiyorum ve korkuyorum tekrar hayata başlamak çok zor olacak ve eşim kişilikte düzgün bu borçları ve yalanı bitiriyor bana yardım eder akıl verir misiniz
Ailesine durumu bildirdiniz mi onlar ne diyor

Onlar biz öderiz borcunu senin adın geçmiyor biyer de seninle alakalı durum değil iddia bir daha oynamayacak ben söz veriyorum borçları bir şekilde kapatacağız falan derken bu kredi cekmis yine belli ama benim neye çektiğinden haberim yok akrabasına borç yapmış arkadaşına yapmış su eşya satan yerlere yapmış ee bunlar ne arkadaşa kefil oldum eşya alırken yok krediyi ben çekmedim arkadaşımdan aldığım borcta babamın ihtiyacı vardı

Kızlar bugün evi terk ettim bir kaç eşya alıp o işte sabah eve dönünce haberi olacak çok ağladım çok zor oldu belki bu yolla bir düzene girmek ister hala bana yalan söylüyordu bugün

Kızlar bugün evi terk ettim bir kaç eşya alıp o işte sabah eve dönünce haberi olacak çok ağladım çok zor oldu belki bu yolla bir düzene girmek ister hala bana yalan söylüyordu bugün
Hakkında hayırlısı olsun. İşin içinde kumar varsa yalan da çok. Harika yalan söylerler başımda vardı çünkü. Öyle yalan soylerki üzülürsün haline...

İnşallah bundan sonraki hayatın çok ama çok güzel olur. Zamanla atlatacak sin bir zaman geçince iyi ki bile diyeceksin ♥️😇

Kişiliği düzgün mü? Yalan söyleyen bir insanın karakteri de kişiliği de bozuktur.Ciddi bir adım atmanızı öneririm

Hakkında hayırlısı olsun. İşin içinde kumar varsa yalan da çok. Harika yalan söylerler başımda vardı çünkü. Öyle yalan soylerki üzülürsün haline...

İnşallah bundan sonraki hayatın çok ama çok güzel olur. Zamanla atlatacak sin bir zaman geçince iyi ki bile diyeceksin ♥️😇
İnşallah öyle olur yada belki iddiayı bırakayım herşeyi sana vereyim tedavi olayım der diye düşünüyorum, gerçi annesi sen gidersen ben getirmem seni diyordu bakalım napacaklar

Uyuşturucuyu bırakmak bile kumarı bırakmaktan daha kolay. Kumarbaz insan kayıp insandır, ömrünüzü böyle birinin peşinde çürütmeyin arkadaşım. Acilen boşanın kurtulun. Kumar en beter uyuşturucudan daha beterdir, düşmanıma bile değsin istemem.

X