İdrar testi negatif çıkıp hamile olanlar var mı?

EGE333

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2021
282
141
35
Arkadaşlar regl 4 gün gecikti test yaptım negatif ilk kez gecikme yaşıyorum gebelik beklediğim için büyük umutlara girmek üzereyin🙈

Arkadaşlar regl 4 gün gecikti test yaptım negatif ilk kez gecikme yaşıyorum gebelik beklediğim için büyük umutlara girmek üzereyin🙈
Geç döllenme olabilir kanda net
olarak çıkacaktır veya 1 2 gün daha bekleyip idrar testini tekrarlayabilirsiniz inşallah hamissindir canım 😘😘

Olabiliyor canım benim öyle oldu. Test yapmıştım negatif çıktı bir kaç gün daha bekledim hala regl olmayınca gidip kan vermiştim öyle öğrendim hamile olduğumu. Hayırlısıyla allah sana da bir evlat nasip eder inşallah. Bir kaç gün bekleyip kan ver kanda daha net çıkar

Ben catlatma ignesi kullandim 10 gun sonra test yapilmam soyledi ama dayanamadim bi hafta onceden yaptim ayni gunde iki test yaptim ikiside negatif cıktı doktorun dedigi gun gidip kan testi verdim cok sukur kanimda cikti şimdi 13 haftalik olduk elhamdulillah cok sukur

Ben catlatma ignesi kullandim 10 gun sonra test yapilmam soyledi ama dayanamadim bi hafta onceden yaptim ayni gunde iki test yaptim ikiside negatif cıktı doktorun dedigi gun gidip kan testi verdim cok sukur kanimda cikti şimdi 13 haftalik olduk elhamdulillah cok sukur
Maşallah ne kadar güzel 🙏 sağlıkla kavuşup büyütmek nasip olsun

Olabiliyor canım benim öyle oldu. Test yapmıştım negatif çıktı bir kaç gün daha bekledim hala regl olmayınca gidip kan vermiştim öyle öğrendim hamile olduğumu. Hayırlısıyla allah sana da bir evlat nasip eder inşallah. Bir kaç gün bekleyip kan ver kanda daha net çıkar
12 ne kadar olmazsam gidip vereyim 8 gün gecikmiş olacak o zaman ama işte beklemek insanı yoruyor🤣 bir türlü akışına bırakamıyorum

Merhaba canım ben de bu ay femara ve çatlatma iğnesi vuruldum. En son 14 mart adetim başladı 20 martta bitti. 23 martta çatlatma iğnesi vuruldum 2 tane yumurtam vardı.
Normalde çatlatma iğnesinden sonra 14 günden sonra adet olunuyormuş ama 17.günüm bugün bugüne kadar kaç tane test yaptım negatif çıktı.
İlk pozitifi iğnenin 9.günü öğlen gördüm. Akşamına 2.çizgi kayboldu. Tabii iğnenin etkisiydi
Ben de merakla bekliyorum sonucu acaba pozitife döner mi
Adet günümü de kestiremiyorum

Bende ayni durumdayim biliyomsun,bugun 3. Gunum adet olmadim,test yaptim dün negatif cikti.2 gun once karnim agridi oldum olacaktim sandim ama gecti,senin belirtilerin nasildi anlatir msin?
Benim yazdığım günün akşamı regl oldum bakalım bu ay kısmet olursa henüz 1 haftam var gebe kalırsam yazıcam detaylı

Merhaba kızlar 5 aydır evliyim korunmuyorduk ama çocuk da istemiyorduk olursa olur diyorduk bir çabaya girmiyordum doğrusu bu ay çok istedik ve ilişki sonrası uzandım kalkmadım hiç vs. Ben adeti ayda bir düzenli gören birisiydim. Adetim bir gün dahi gecikmezdi günü hep bellidir o derece düzenli yani. Fakat bu ay 15 inde olmam gerekirken olmadım. Adet gecikmesi bugünle birlikte beş gün olucak fakat tık yok bende dayanamadım test yaptım negatif çıktı napsam bilmiyorum neden böyle oldu çok sevinmiştim oysa :KK43:

X