İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 190 86,8%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,2%

• Ankete Katılan
    219
SABAH 13.00
1 yumurta peynir bol salata 1 dilim ekmek
ARA 16.00
4 Kasik yulaf ve 1 bardak sütle lapa yaptım yanında biraz ceviz ve 1 elma
AKSAM 18.30
sebze ve yogurt
40 dk egzersiz 2 lt su
Aslnda ara öğün yapmayacaktim ama kötü oldum cok mu olmus yediklerim sizce:KK43:
Bence çok güzel menü👍Afiyet olsun 🥰

Iyi aksamlar arkadaslar aramıza yeni katılan arkadaşlar hosgeldiniz..Hasta olan arkadaşlar acil şifalar dilerim dun benim de migrenim tutmuştu bu yeme düzenine alışmaya çalışıyorum
Bol suda tüketin benimde Migren ataklarım oluyor suyu bol tuketmeye çalışıyorum 😔 geçmiş olsun canım

SABAH 13.00
1 yumurta peynir bol salata 1 dilim ekmek
ARA 16.00
4 Kasik yulaf ve 1 bardak sütle lapa yaptım yanında biraz ceviz ve 1 elma
AKSAM 18.30
sebze ve yogurt
40 dk egzersiz 2 lt su
Aslnda ara öğün yapmayacaktim ama kötü oldum cok mu olmus yediklerim sizce:KK43:
Çok iyi sağlıklı menü 😍 bol eksiler olsun 💃

Merhaba kendimi tanitiyim 23 yaşındayım İstanbuldayım oturturum 1 tane oğlum var 2 yaşına girecek boyum 165 kilom 94 bide su kilo ibrelerini nasil yaptiniz
Hesap detaylarına girin alta inin goruceksiniz sonra kaydetin 🤗 yaşında genç çabuk hedefine ulaşırsın 💃💃 bol eksiler olsun 💃

Gunaydin herkese
Dun ilk mznumu paylasamadim ama bugundzn itibaren aktif olmayi planliyorum. Cok buyuk bir motivasyona ihtiyacim var :/ bu karantina hic iyi gelmedi ya eve tikilip kal sıkıntıdan stresten ancak yiyorum git gide dahada kg alcam. Gunduz abur cubur yememeyz dikkat edebiliyorum cocuklarla yogun oldugumdan aklima gelmiyo ama ikiside uyudugu zaman gelsin cikolatalar :KK43: nasil yapicam bilmiyorum

Ya arkdaslar cahiligem verin 😀 ama benim durumumda cook eskiden kalma baslangic 59kg hedef 55 kg yazmisim onu nasil guncelerim

Ya arkdaslar cahiligem verin 😀 ama benim durumumda cook eskiden kalma baslangic 59kg hedef 55 kg yazmisim onu nasil guncelerim
Hoşgeldin öncelikle,profilinizi tıkla mesaj kutusunun yanindaki ,,hesap detayları,sonra özel başlık kısmına yazmissinizdir.

Gunaydin herkese
Dun ilk mznumu paylasamadim ama bugundzn itibaren aktif olmayi planliyorum. Cok buyuk bir motivasyona ihtiyacim var :/ bu karantina hic iyi gelmedi ya eve tikilip kal sıkıntıdan stresten ancak yiyorum git gide dahada kg alcam. Gunduz abur cubur yememeyz dikkat edebiliyorum cocuklarla yogun oldugumdan aklima gelmiyo ama ikiside uyudugu zaman gelsin cikolatalar :KK43: nasil yapicam bilmiyorum
Hoş geldiniz aramıza 🤗 menü bildirimi yapmaya başlayabilirsiniz 🤗 salı günü baskül paylaşıp son hedefinizi yazın listeye ekliyecegim ☺️ niyet edin if diyetine Arif gibi kararlı olursunuz sadık kalırsınız aksam 18:30 dan sonra yemeğin yada sabah 12 aksam 20 de kapanış yapın her gün aynı düzende gidin yada sabah 10:00 aksam 18:00 da kapatın aksam yemeğini porsiyonu yarım yapın salata bol tüketin yoğurt 1 su bardağı tüketin bulgur 3 kaşık olsun ekmek tüketmeyin bulgur pilav yoksa 1 dilim serbes 🤗 makarna 3 kaşık pirinç pilavı 2 kaşık bunlar ekmek yerine geçer patates 1 adet haşlama yada yemeği varsa bunlar ekmeksiz tüketilmeli ☺️

Evet arkadaşlar canınız tatlı isteği olduğunda ara öğünde 1 su bardağı tuketebilirsiniz 🤗
IMG_20210116_161231.jpg

İyi akşamlar kızlar. Bugün güne 9.000 adımla başladım.
16 ocak 18/6
Sabah 13.30
Kabaklı omlet
Peynir, zeytin, yeşillikler
Bir kaç dilim pastırma
Bir dilim keten tohumlu ekmek
Akşam 18.00
3 tavuk kanat
Avuç içi kadar tavuk göğüs
1 leğen yeşil salata
1 bardak sade kefir
Çocuğa lavaştan cips yapmıştım, en fazla avuç içi boyunda lavaşa denk gelecek kadar 2-3 parça yemiş bulundum.
2 lt su içtim, uyuyana kadar 3 lt yaparım.

Iyi akşamlar

12.00 1 yesil elma

17.30 biraz yeşillik ve 1 Kase yoğurt. 1 dilim yas pasta biraz cips kola vs (bugun doğum günüm oldugu için kaçamak yapacagim. ) 1 lt su şimdilik ve 1 hafta zayiflama çayına ara verdim sali günü muhtemelen cok fark olmayacak . Insallah suan ki kilomu koruyabilirim.

Merhaba kendimi tanitiyim 23 yaşındayım İstanbuldayım oturturum 1 tane oğlum var 2 yaşına girecek boyum 165 kilom 94 bide su kilo ibrelerini nasil yaptiniz
Hoşgeldin 🥰
Iyi akşamlar

12.00 1 yesil elma

17.30 biraz yeşillik ve 1 Kase yoğurt. 1 dilim yas pasta biraz cips kola vs (bugun doğum günüm oldugu için kaçamak yapacagim. ) 1 lt su şimdilik ve 1 hafta zayiflama çayına ara verdim sali günü muhtemelen cok fark olmayacak . Insallah suan ki kilomu koruyabilirim.
Doğum günün kutlu olsun canım. Sağlıklı mutlu yeni yaşlar dilerim.🥰Müjdeler alacağın bir yıl olur inşallah 😊

X