İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 190 86,8%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,2%

• Ankete Katılan
    219
Merhaba

18.01.2021

12.00 yarim yumurta 7 zeytin biraz kasar peynir biraz roka 2 kasik yogurt

18.00 firinda kabak yyogurtlu 5 kasik,mantar sote 4 kasık, tepsi kebabı 3 çatal , biraz tursu ve yeşillik. Sade soda

3 lt su .

bugun 19.01.2021

11.30 1 küçük kutu şeftali meyve suyu 1 küçük kuruvasan.

Simdilik 1 sb su

Aksamada 1 Kase tarhana çorbası içmeyi düşünüyorum ve sade soda günüde 3 lt su ile kapatirim yine.

Tartiyada yiyip içtikten sonra çıktım bu arada

Eklentiler

• 20210119_132228.jpg
    82,3 KB · Görüntüleme: 11
Bol eksiler olsun kızlar

Bende iki gündür ödem var şekersiz 21 günü bozdum bana iyi gelmedi sanırım anlamış degilim yada. Tekrar regl olucam daha 17 gün bir ağrı var ama şu maydonoz reglde yakın yapıldığını okudum yani ben regl bitti yaptım aklınızda bulunsun regle 1 hafta varken yapalım maydonoz regli erken tarihe çekiyor neyse ödem bende bomba öyle söyleyim
+ 200 Oysa bu hafta çok iyidim ödem atmak için çok su içtim .ama atamadım

Kızlar bekleniyorsunuz Moon Light Clair de lune orkide1453 Duku T tatlu

Ikra meyra size sorum olucaktı bu liste if e uygunmu 2 hfta bu listeyi uygulicam diyetisyen metobolizma yaşımın yaşlı olduğunu bu yüzden iki hfta bu listeyi verdi Ikra meyra

İyi akşamlar kızlar,

19 Ocak 16/8
Sabah 10.30
Menemen,
6 Zeytin, 2 parça peynir, hindi füme,
Domates, salatalık, yeşillik,
1 dilim ekmek
Akşam 18.00

Tavuk köfte, salatalık turşusu ve yoğurt.
19.00 ->Regl olduğum için tatlı isteğini bastırmak adına yarım bardak sütle mistik çay içtim.
Su: 2,5 lt

Saat 8.45te
1 adet haslanmis yumurta
Yarim domates
Yarım salatalik
4 zeytin
Yarim kibrit kutusu kadar peynir
1 adet aci biber
2 dilim kepek ekmek
1 adet ceviz
Saat 12de
3 adet lahana sarmasi ve mevsim salatası
Saat 13.30 da 1 adet kuru incir
Aksam 18 de 2yk pirinç pilavı üzerine 3 yk Et döner
Bolca çay
Ikra meyra

Merhabalar

Öğle 12:30 da 2 kepek ekmeği,1 haşlanmış yumurta,1 domates,1 salatalık, 5 zeytin,40 gr beyaz peynir (kahvaltıda yeşillik yiyemiyorum)
Ara 16:00 da sütlü kahve,1 portakal
Akşam 19:30 da 150 gr ızgara tavuk ve haşlanmış Brüksel lahanası
Şimdi de kahvemi içiyorum.
2 litre su içildi, 1 saat orta tempolu yürüyüş yapıldı, 30 dk Leslie yapıldı, 15 dk yağ yakıcı egzersiz yapıldı

Yarın saatleri daha düzgün ayarlayacağım sporu da bir gün yoğun yapıp bir gün sadece yürüyüş yapıyordum bu hafta hergün yoğun yapacağım bakalım ne olacak

Son düzenleme:
Aramıza hoşgeldin salı günü baskül paylaşıp son hedefinizi yazın menü bildirimi yapmaya başlayabilirsiniz yarın baskül paylaşın isterseniz son hedefinizi yazın bol eksiler olsun

samanyolu tebrikler canım haftanın 7 yıldızini hakettin 1.100 verdin günün yıldızı oldun

Mavi alan arkadaşlarımızda tebrik ediyorum

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar

Bugünün menüsü
16/8penceresi
Uyandım bol su

10:30 de kahvaltı

Ara öğün yeşil çay bir avuç yer fıstık

Aksam 18:30 da kapanış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…