İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 190 86,8%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,2%

• Ankete Katılan
    219
kilo vermek istememin tek sebebi kortizon ilaçlarını bırakmak için iğneler çok ağır artık ilaçsız nefes alip sağlığıma kavuşmak istyrm
Geçmiş olsun ben de 3 sene alerjilerim yüzünden kortizon iğnesi olmuştum sizi çok iyi anlıyorum inşallah kısa zamanda kurtulursunuz

tamam cnm yarın ve perşembe günü yapacam bu detoksu seni çok seviyorum canım benim iyki varsın iyi ki girdin hayatıma 😘😍🤗🤩
İyiki sizde kızlar çok seviyorum hepinizi birde vücut ölçümünü yap canim if diyeti yağdan verdiriyor incelme sağlıyor 💃💃

Ara öğünde de 1 orta boy muz, 1 adet ceviz=180 kalori

Eklentiler

• 5D5805E6-66C9-4F04-8F06-DC86FB75403A.jpeg
    5D5805E6-66C9-4F04-8F06-DC86FB75403A.jpeg
    163,1 KB · Görüntüleme: 19
  • 6CF2E97B-6ADA-4607-A6DA-9794C98C4877.jpeg
    6CF2E97B-6ADA-4607-A6DA-9794C98C4877.jpeg
    146,5 KB · Görüntüleme: 18
Merhaba kizlar 🌸
Bugünün menüsü
18/6
Kahvaltı 12 zeytinyagili lor peynir 🌸
IMG_20210302_165815_289.jpg

Ara öğün kahve iki kuru kayısı

Aksam 18 kapanış 🤗
IMG_20210302_182633.jpg

İyi akşamlar 🖐️

Öğle 13:30
IMG_20210302_132702_446.jpg

Ara öğün yapmadım.
Akşam 19:30 da 8 sıkım çiğköfte yedim (yedikten sonra fotoğraf aklıma geldi 😂)

Bu saate kadar 2 litre su içtim, yarım saat düşük tempoda yürüyüş yaptım, karın egzersizi,kol-göğüs egzersizi ve komple vücut yağ yakıcı egzersiz yaptım.

Selam kızlar. Dün, bugün işlerin yoğunluğundan yediğime içtiğime hiç dikkat edemedim. 3 gün yumurta diyeti yapayım diyorum, anca toparlarım gibi geliyor :olamaz:

02 Mart 16/8
İlk öğün 11.30
1 bardak süt, 1 muz
Ara 15.00
1 avuç fıstık
Akşam 19.00 da masadan kalkıldı
4-5 yk bulgur pilavı,
1 kase cacık,
5 tane köfte.
Su:2 lt.

İyi geceler 🥰
2 Mart 20/4
Kahvaltı
1 greyfurt suyu
1 yumurtalı omlet
1 dilim peynir
8 zeytin
4-5 ceviz
3 kuru kayısı
1 tatlı kaşığı tahin pekmez
Ara
Sütlü filtre kahve
Akşam
Haşlanmış ıspanak ve yoğurt
2,5 lt su
2 fincan detoks çayı
30 dk yavaş tempo yürüyüş

Teşekkür ederim sana da geçmiş olsun peki belli bir kişinin egzersizlerini mi yapıyorsun ? Koşu bandında 25 dk orta tempoda yürüyüş yapsam sorun olur mu sence ? Bu arada tarifi en kısa zamanda yapacağım pekmez koymasak da muzdan ötürü tatlı olur mu acaba
Belirli bir kişi yok. Birkaç videodan karışık ayağı germe egzersizleri yaptım. Yani damak zevkinize göre tarifte 1 kaşıktı ben iki kaşık ekledim. Hafif tatlı tat geliyordu zaten. Muzlarda orta boydan biraz daha küçük gibiydi. Ama olgun muz olması daha iyi.
Teşekkür ederim 🤩 deneyeceğim . Ellerinize sağlık
Rica ederim . Teşekkür ederim 🥰
@ıkra meyra cok üzgünüm iki ay doldu 3 aya girdi diyetisyene gideli ama veremiyorum çok mutsuz ve üzgünüm yıprandım 😢😭
Aa canım benim yazdıklarını okudum. Üzülme lütfen. Sen neler başarmışsın. Hedefine artık çok yakınsın bunları düşün. Sen çok güçlüsün bunu da yapabilirsin. Sadece biraz zamana ihtiyaç var. Bende 3 haftadır aynı kilodayım. Senin gibi canım çok sıkıldı. Motivem düştü. İyiki sizler varsınız sizlerin azmiyle bende tekrardan motive oldum. Kilolar inatçı ama biz onlardan daha inatçıyız. Hep birlikte başaracağız pes etme.🤗
Öncelikle merhaba sevgili kadınlar

Ben de if le sağlıklı kilo verip sağlıklı yaşamak istiyorum ama bir türlü anlayamadım if diyetini
Hoşgeldiniz. İlk sayfayı okuyabilirsiniz. Takıldığınız yer olursa Ikra meyra Ikra meyra yardımcı olur🥰
bana yardım et lütfen Ikra meyra Ikra meyra çok ciddî birşekilde modum düştü mutsuz keyifsiz oldum böyle biri değilim eski neşe mi özledim şen satrakbiriyim durgun olmak bana göre değil artık kırılma dönemi ney bilmyrm zayıflamak istiyorum 😭 toplam 5 yıldır kilo verme serüvenim bitsin finali görmek istiyorum
Vücudu şaşırtsan biraz canım. Yemek saatlerini değiştirebilirsin. Mesela aşçkşam yemeğini çok geç saatlere bırakmadan 16- 16:30 gibi yapsan. Sabahta 18 saat açlık yapıp 10-10:30 gibi kahvaltı yapsan. Birde benim diyete başlamadan arada bşr yaptığım detoks var işe yarıyor. Hafrada 1veya 2 gün yapılıyor. Ama arka arkaya değil. Birkaç gün ara ile . Gün boyunca 3 haşlanmış yumurta yeniyor. Aralarda detoks çayı var ondan içiliyor. 1,5lt kadar. Çok acıkırsan ekşi elma yada ayva yiyebiliyorsun. Ben yaptığımda her zaman etkisini görmüştüm. Vücudu şaşırmak için iyi olabilir.

Belirli bir kişi yok. Birkaç videodan karışık ayağı germe egzersizleri yaptım. Yani damak zevkinize göre tarifte 1 kaşıktı ben iki kaşık ekledim. Hafif tatlı tat geliyordu zaten. Muzlarda orta boydan biraz daha küçük gibiydi. Ama olgun muz olması daha iyi.

Rica ederim . Teşekkür ederim 🥰

Aa canım benim yazdıklarını okudum. Üzülme lütfen. Sen neler başarmışsın. Hedefine artık çok yakınsın bunları düşün. Sen çok güçlüsün bunu da yapabilirsin. Sadece biraz zamana ihtiyaç var. Bende 3 haftadır aynı kilodayım. Senin gibi canım çok sıkıldı. Motivem düştü. İyiki sizler varsınız sizlerin azmiyle bende tekrardan motive oldum. Kilolar inatçı ama biz onlardan daha inatçıyız. Hep birlikte başaracağız pes etme.🤗

Hoşgeldiniz. İlk sayfayı okuyabilirsiniz. Takıldığınız yer olursa Ikra meyra Ikra meyra yardımcı olur🥰

Vücudu şaşırtsan biraz canım. Yemek saatlerini değiştirebilirsin. Mesela aşçkşam yemeğini çok geç saatlere bırakmadan 16- 16:30 gibi yapsan. Sabahta 18 saat açlık yapıp 10-10:30 gibi kahvaltı yapsan. Birde benim diyete başlamadan arada bşr yaptığım detoks var işe yarıyor. Hafrada 1veya 2 gün yapılıyor. Ama arka arkaya değil. Birkaç gün ara ile . Gün boyunca 3 haşlanmış yumurta yeniyor. Aralarda detoks çayı var ondan içiliyor. 1,5lt kadar. Çok acıkırsan ekşi elma yada ayva yiyebiliyorsun. Ben yaptığımda her zaman etkisini görmüştüm. Vücudu şaşırmak için iyi olabilir.
çok teşekkür ederim canım benim detoks hep yumurta mi yeniliyor detoks çayı nasıl tam olarak tarif edersen sevinirim ikra meyra dün iki günlük detoks paylaştı onu yapcam bugün yarın cuma günü tartı da umarım eksi görürüm senin tarifide haftaya uygulamam gerekir üst üste detoks bnde işe yaramıyor malesef sende motive ol yaza fit gircez inşallah canım hep birlikte 🤗

X