İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 190 86,8%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,2%

• Ankete Katılan
    219
Kizlar birde aklıma takılan birşey oldu
Bu aralıklı oruçta kendimize bir saat belirlediğimiz zaman illa hep o saatleremi uymak zorundayız
Yani birgün 18 /6 yapınca diğer gün
16 / yapamazmiyiz
Evet 16/8 ile devam edin sürekli sabah ve akşam kapanış saatleri hergun aynı zamana denk getirin kiloda durma olursa 18/6 bir hafta yapıp tekrar 16/8 dönün bu şekilde devam edin bol eksiler olsun

Merhaba kizlar babam kalp anjiyo oldu bu esnada kalbi durmuş elektro sok verdiler. Yeni yeni kendimize geliyoruz bugun ip atlamaya başlayacağım. Doğumdan 6 ay sonra ilk defa regli oldum stresten.mi bilmem ama kanamam cok yoğundu şimdi biraz daha iyi.baskule nasil yansıyacak merak ediyorum
Çok geçmiş olsun cnm 😓 benim babamda bayramın ilk günü anjiyo oldu şükür iyi şimdi ama ben uzak başka şehirde akilim çıktı .aradık konuştuk durumu iyi deyince gitmedim. Banada sonra haber verdiler durumu kötü değil demiş dr şükür rabbim korusun annemizi babamızı 🤲😓

kızlar ben bir şey sorucam. kilo vermem tamamen durmuş durumda. 3-4 gündür hiçbir şekilde büyük tuvaletime çıkamıyorum. bu durumu yaşayan yardımcı olabilecek birileri var mı aranızda?
A101 de mest kayısı çayı alın sabah akşam tuketin sorun bitince ara verin tekrar wc sorunu yaşayınca tüketin 🤗

Merhaba arkadaşlar 🤗

Sabah bol su hindiba kahvesi 🌸

Sabah sütlü Yulaf Tatlısi

Aksam közlenmiş sebze salata ayran bir dokim ekmek

Mekik bridge yürüyüş
IMG_20210808_001949.jpg

Merhaba
Bende başlamak istiyorum kabul ederseniz
Yaş 32, şuan çalışmıyorum evdeyim,2.5 yaşında kızım var
Boy:170
Kilom:79

Hangi aralıkla baslamami önerirsiniz

Merhaba kizlar babam kalp anjiyo oldu bu esnada kalbi durmuş elektro sok verdiler. Yeni yeni kendimize geliyoruz bugun ip atlamaya başlayacağım. Doğumdan 6 ay sonra ilk defa regli oldum stresten.mi bilmem ama kanamam cok yoğundu şimdi biraz daha iyi.baskule nasil yansıyacak merak ediyorum
Geçmiş olsuncanım Allah şifa versin. bende ilk defa geçen hafta oldum 2 gün yoğun geçti bitti. Benim yansımadı hıc basküle

Evet 16/8 ile devam edin sürekli sabah ve akşam kapanış saatleri hergun aynı zamana denk getirin kiloda durma olursa 18/6 bir hafta yapıp tekrar 16/8 dönün bu şekilde devam edin bol eksiler olsun
Hay Allah saat aralığına bu kadar dikkat etmek gerektiğini bilmiyordum
16 /8 bana biraz uzun oluyor ayyy bunu uygulamak dahami iyiki
18/6 veya
20/4 bana daha uyuyor
Eğer 16/8 yaparsam akşam yemeğim saat 8 i bulur

Ben 18/6 yapıyorum sanırım ama saatlere uymuyorum bir gün 9 da kahvaltı yapıyorsam son ogunumu 15 te bitiriyorum 10 da kahvaltı yaptiysam 16 da bitiriyorum kahvaltıyı atlayamiyorum çünkü kahvaltı benim vazgeçilmezim yarın tartı günü bakalım neler olacak salı günü başladım yaklasik bir hafta olmuş🤭🤭

Selam kızlar ben geldim semizotu detoksu yaptım etkisini gördüm ama regl den dolayı bu rakamda kaldım ama cidden regl bitsin tekrar başlıcam çok sevdim bu detoksu tok tutyo baya normalde regl öncesi şişerdim bu sefer şişmedim birde yeni bir detoks suyuna başladım onun da etkisi oldu 😊bütün arkadaşlar bol eksiler olsun inşallah hadi bakalım 1.kim ben bu hafta sıramı verdim 😁😂
20210802_080052.jpg

Selam kızlar ben geldim semizotu detoksu yaptım etkisini gördüm ama regl den dolayı bu rakamda kaldım ama cidden regl bitsin tekrar başlıcam çok sevdim bu detoksu tok tutyo baya normalde regl öncesi şişerdim bu sefer şişmedim birde yeni bir detoks suyuna başladım onun da etkisi oldu 😊bütün arkadaşlar bol eksiler olsun inşallah hadi bakalım 1.kim ben bu hafta sıramı verdim 😁😂
Eki Görüntüle 2898703
Canım günaydın ilk basta semizotu detoksu nasıl oluyor,

kızlar ben bir şey sorucam. kilo vermem tamamen durmuş durumda. 3-4 gündür hiçbir şekilde büyük tuvaletime çıkamıyorum. bu durumu yaşayan yardımcı olabilecek birileri var mı aranızda?
bende böyle durumlar arada yaşıyorum zaten inatçı kabızlıkta var böyle durumda açlık otu içiyorum bayağı rahatlatıyor inatçı kiloda da detoks yapabilirsen yap yada yeme düzenini değiştir ve vücudunu şaşırt :) ben öyle yapmıştım

Canım günaydın ilk basta semizotu detoksu nasıl oluyor,
Günaydın canım semizotu detoksu 3 gün yada 5 gün yapılıyor ama ben 3 gün yaptım
1.gün Sabah
15 dal semizotu
yarim salatalık
yarım limon blendira çek iç
Öğlen
20 dal semizotu
4 kasık yoğurt
ve pul biber ekmeksiz ye
akşam yemegi de öğlenin aynısı 3 gün devam et bak tartıda sonucu gör 😊 bol eksiler olsun

X