İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 190 86,8%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,2%

• Ankete Katılan
    219

Eklentiler

• IMG_20210608_073537.jpg
    IMG_20210608_073537.jpg
    32,5 KB · Görüntüleme: 12
Bugünün menüsü
17/7 oldu 🙈

Eklentiler

• IMG_20210608_185343.jpg
    IMG_20210608_185343.jpg
    156,3 KB · Görüntüleme: 16
  • IMG_20210608_162321.jpg
    IMG_20210608_162321.jpg
    107,5 KB · Görüntüleme: 20
  • IMG_20210608_142611_602.jpg
    IMG_20210608_142611_602.jpg
    201,2 KB · Görüntüleme: 14
Merhaba arkadaşlar nasılsınız benim h8c moral motivasyonum yok diyet yapamıyorum saçma sapan bir şekilde besleniyorum nasıl toparlicam kendimi çok canım sıkkın lütfen yardım edin bana.
Neden kendimi toparlayamiyorum beslenme düzenimi oturamıyorum spor yapamıyorum.
Biraz düzeltiyorum tamam şimdi oldu diyorum bir şey oluyor ben darmadağın neden böyle yaa çok sıkıldım artık...

Merhaba arkadaşlar nasılsınız benim h8c moral motivasyonum yok diyet yapamıyorum saçma sapan bir şekilde besleniyorum nasıl toparlicam kendimi çok canım sıkkın lütfen yardım edin bana.
Neden kendimi toparlayamiyorum beslenme düzenimi oturamıyorum spor yapamıyorum.
Biraz düzeltiyorum tamam şimdi oldu diyorum bir şey oluyor ben darmadağın neden böyle yaa çok sıkıldım artık...
Yorgunmusunuz yada beyninde bitirmeden mi basliyorsun önce kararlı olun kendinize her hafta hedef koyun 500 grm odak yapın sonraki hafta için 600 hedefleyin çok vermek yerine az az ilerleyin hedefinize yada sabah 12 aksam 8 de bitirin beslenmeyi erkene almayın açlık 16 saat yapın aklına birşey geldiğinde dişlerini fircla yada bol su için kahve için bitki caylar için yemek odaginiz olmasın 🤗👏 sen güçlüsün çok kilo verdin yine vericeksin azim var sende 💃💃 bol eksiler olsun

Merhaba ben tartıkdım 71.95 çıktı yarın kesin yine 72.30 çıkar 1 gün makarna yiyince bozuluyor gerçekten moral bozucu yine de düşe kalka devam edeceğim geçen hafta 3 gün spor yaptım herkese kolay gelsin

Yorgunmusunuz yada beyninde bitirmeden mi basliyorsun önce kararlı olun kendinize her hafta hedef koyun 500 grm odak yapın sonraki hafta için 600 hedefleyin çok vermek yerine az az ilerleyin hedefinize yada sabah 12 aksam 8 de bitirin beslenmeyi erkene almayın açlık 16 saat yapın aklına birşey geldiğinde dişlerini fircla yada bol su için kahve için bitki caylar için yemek odaginiz olmasın 🤗👏 sen güçlüsün çok kilo verdin yine vericeksin azim var sende 💃💃 bol eksiler olsun
Aslında kilo vermeyi çok istiyorum şunu da biliyorum ki istikrarlı devam etsem veriyorum. Ama bilmiyorum motivasyon eksikliğim var. Yarın sıfırdan başlicam insallah

Kesinlikle cnm bende diyet kelimesinin korkutmaması için artık 500 gr diyorum çünkü çok bunaldım

Selam daha öncesinde ıf ile 6 kg vermiştim. Sonra yaz geldi dondurmalar yendi gene eski hale geldim.

Boyum 153 cm 64 kg ile 2 gündür başladım. Tek sorunum kapattıktan sonra arada azda olsa kaçamak yapmak.

sabah : yürüyüş 6.500 adım , öncesi koca bardak su

ara : 1 kayısı , 1 kupa sütlü nescafe . bol su

devamı sonra.

Selam daha öncesinde ıf ile 6 kg vermiştim. Sonra yaz geldi dondurmalar yendi gene eski hale geldim.

Boyum 153 cm 64 kg ile 2 gündür başladım. Tek sorunum kapattıktan sonra arada azda olsa kaçamak yapmak.

devamı sonra.
Merhaba hoşgeldin aramıza 🤗 bol eksiler olsun canim pazartesi günü baskül paylaşıp son hedefinizi yazın başlangıç 64 sanırım menü bildirimi yapmaya başlayabilirsiniz 🤗

devamı sonra.
Hoşgeldiniz🤗

X