İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 190 86,8%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,2%

• Ankete Katılan
    219
Neden bitmiyorumki çok cabuk dağılıyorum.☹☹
Bir-kac kilo vermiştim onuda aldım sürekli geri sarıyorum sıkıldım artık bu son olsun.
Buraya yazmakta ödevim öyle göreceğim yazmazsam ekşi verecem artık 😊😊
bende bu durumu ocak şubat ve mart ayında yaşadım çünkü beyinde bitmediğini fark ettim ilk önce beyinde bitirmek gerekiyor ama sen vereceksin ben inanıyorum 😉

Screenshot_20210612-081548_Pedometer Step Counter.jpg

Günaydın canlarım
19 /5 pencerem
kahvaltı
standart 1dilim ekmek
Ara öğün
2 kasık yulaf 4 kasık yoğurt
Akşam yemeği
4 kasık garnitür yemeği
2 dilim tam buğday ekmegi ve
4 kasık yoğurt
spor a ağırlık haftaya vereceğim
yürüdüm sadece 22 23 bin adim atarım demiştim ama olmadı iki haftanın yorgunluğunu atamadım herkese bol eksiler olsun 🤗😎🤩

buraya yazmak konusunda iyi yapmışsın sal sal nereye kadar biraz önce yürüyüşten geldim hep zayıf hanımlar gördüm sinir oldum bende öyle zayıf olmak istiyorum korumaya geçmek istiyorum daha yolum çok 50 olmak için elimden geleni yapcam insallah herkese bol eksiler olsun 🤗😁😅😃😎😍
Canım boyun ve yaşını bilmiyorum ama 50 çok az geldi ben de yıllardır 55 isterdim ama şimdi 58 57 de sabitlersem yeter diyorum

Neden bitmiyorumki çok cabuk dağılıyorum.☹☹
Bir-kac kilo vermiştim onuda aldım sürekli geri sarıyorum sıkıldım artık bu son olsun.
Buraya yazmakta ödevim öyle göreceğim yazmazsam ekşi verecem artık 😊😊
Ben de yıllardır aynı dongudeyim sebebi su ideal kiloya gelip korumaya gecmedigimiz için tekrar alıyoruz sabitlemek istediğimiz kiloya gelince orda en az 6 ay 1 yıl koruma yaparsak otururuz diye disunuyorum
Ben mesela 3 4 kilo verince incelme oluyor ya o beni rahatlatıyor başlıyorum yemeye biraz daha sabretsem 60.in altına baya disecem ama illa bozacak biseyler çıkıyor

bende bu durumu ocak şubat ve mart ayında yaşadım çünkü beyinde bitmediğini fark ettim ilk önce beyinde bitirmek gerekiyor ama sen vereceksin ben inanıyorum 😉
Doğru söylüyorsun aslında kilo vermeyi istiyorum hemde çok ama kafada tam bitmeyince sonuç bu işte
Ben de yıllardır aynı dongudeyim sebebi su ideal kiloya gelip korumaya gecmedigimiz için tekrar alıyoruz sabitlemek istediğimiz kiloya gelince orda en az 6 ay 1 yıl koruma yaparsak otururuz diye disunuyorum
Ben mesela 3 4 kilo verince incelme oluyor ya o beni rahatlatıyor başlıyorum yemeye biraz daha sabretsem 60.in altına baya disecem ama illa bozacak biseyler çıkıyor
Aynen bende öyleyim 2 kilo veriyorum sanki 20 kilo vermişim gibi tekrar gelsin tatlılar pastalar börekler so ra tekrar diyet yap tam bir kısır döngü ama bu kez artık son olsun istiyorum bakalım i sallan öyle olur bana da sizlerede

Bugünkü menüm
Sabah sirkeli su
Kahve
Saat 12.30
Ekmeksiz klasik kahvaltı

Saat 16 da
Yeşil çay ve 2 dilim kek ( yemeseydim iyiydi ama yürüyüş yapmıştım çok açıkmıştım)

Saat 18 de
Sirkeli su
1 kase yogurt

Yatincaya kadar 3 litre su
50 dak tempolu yürüyüş

merhaba , kayısının içindekiler kaymak mı ?
Evet canım kaymak 🙈
hedefim 18/6 yapabilmek
Hoşgeldiniz
Boyum sizinle aynı yaş 33 iki doğum yaptım ben 56 58 arası sabitlersem yeter canim
Boylarımız aynı sayılır A annym bende 1,61. Bende doğumlardan önce 52-53 tüm. Ama şuan o kadar zayıf olmak istemiyorum. Birde 6 aydır pilates yaptığım için daha da inceldim. 60 yeterli gibi geliyor şimdilik. 🥰
Süpersin canım tebrik ederim 🤩👍💪🏃‍♀️👏👏👏🧿🧿🧿

A annym hoşgeldin canım. Annenin iyi olmasına sevindim . Yarışa kaldığın yerden devam diyorsun yani süperrr🤩 Bende en fazla 11000-12000 adım atıyorum. Geçen yıl topuk dikenim vardı geçmişti tekrarladı maalesef. O yüzden çok uzun yürüyemiyorum. Pilates ve çeşitli egzersizler yapıyorum. Çok yavaş yavaş hedefe gidiyorum maalesef.

Kahvaltımı 12.30 da yaptım 2 Yumurta ,yeşillik, domates, 2 kayısı ,2 tatlı kaşığı tahin,12 yeşil zeytin ve koyun peyniri 1 büyük dilim.Hepsini yedim. gayet doymuş hissediyorum.Ama bugün tartılmadım.:KK43:

X