İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 190 86,8%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,2%

• Ankete Katılan
    219
Haftaya bol eksiler olsun 💃
IMG_20210616_010556.jpg

Amin ınşallah seninkilerde hayırlı sağlikli bir şekilde büyürler benimkide küçücük bi oğlan bebek tek dayanagim o hayatım o kadar zorki
çok teşekkür ederim canım anlatmak seni rahatlatirsa ben iyi bir dinleyicim her insanın yaşamı kaderi farklıdır ama sen güçlü olduğun için imtihanında zorludur umarım hayatındaki zorluklar yerini ferahlık ve güzelliğe bırakır 🤗😘

Günaydın canlar
iki öğün yaptım
20/4
1.Öğün
1 bardak süt
2 kasık yulaf
2.Öğün
4 kasık yoğurt
2 kasık yoğurt
3 litre su içtim
3 fincan yeşil çay
detoks çaylarını da içtim
spor
yürüdüm 19 bin adim attım
30 dakika hiit cardio
45 dakika leslie
bomba gibi geliyorum 😂🤣😁

Ben ayran detoks yapmıyorum ama orkide öyle sandı sanırım 🙈 bak bu detoks Eki Görüntüle 2871482
ikra meyra size bir sorum olucaktı yani benim vücudum bu kadar ödeme müsait olmasının sebebi kullandigim kortizol mu yoksa bir insanın vucu du bu kadar çok şişer mi yani 72 ye nasıl çıktım bir anda aklım almadı moral bozmuyorum ama kafamı kurcalıyor acaba doktora mi gitsem sizce ne yapmalı 🤗 seni çok seviyorum canım benim

ikra meyra size bir sorum olucaktı yani benim vücudum bu kadar ödeme müsait olmasının sebebi kullandigim kortizol mu yoksa bir insanın vucu du bu kadar çok şişer mi yani 72 ye nasıl çıktım bir anda aklım almadı moral bozmuyorum ama kafamı kurcalıyor acaba doktora mi gitsem sizce ne yapmalı 🤗 seni çok seviyorum canım benim
Banada Dr yazdı iki adet ama yapmadım bu defa bıktım sismekten 🥴 bende seni seviyorum kortizon olduğun zaman 1 hafta şeker tatlı tuz yaklaşma canım ödem hızlı gider ama sendeki iki haftayı bulur üzme kendini canım sen yine -5 ile gelirsin 😍🤩💃💃🧿💪👏🧿🧿

X