İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 190 86,8%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,2%

• Ankete Katılan
    219
ben göndermiştim 58.20 kg aşk olsun :KK43:(
Özür dilerim canim 😊
IMG_20210810_115707.jpg

kızlar ben bir şey sorucam. kilo vermem tamamen durmuş durumda. 3-4 gündür hiçbir şekilde büyük tuvaletime çıkamıyorum. bu durumu yaşayan yardımcı olabilecek birileri var mı aranızda?
Selam canım kilo vermen durduysa kabak detoksu öneririm çünkü vücut kendini korumaya almış ve sasirtmalisin

Sabah kah
yumurta
peynir
kırmızı kapta biber
Ekmek olabilir
Ya da ceviz

Öğle kabak haşlaması veya fırında nasıl istersen yoğurtla ye

Akşam aynı yine ogledeki gibi

nasıl oluyor kabak detoksu canım
İster ara öğünü iptal edin ister öğleni iptal edin

Kabakları 1 kaşık zeytinyağı ile soteleyin tuz eklemeyin baharat serbest ev yoğurdu olur .3 dal dereotu ekleyin kabağa 🤗
IMG_20210810_155203.jpg

Son düzenleme:
selam kızlar ben iki haftalığına anneme gidiyorum baskül paylaşımı yapamam çünkü annemler de tartı yok köy evi fındık sezonu açıldı bizim Ikra meyra Ikra meyra cim beni iki hafta baskül paylaşımı yapamayacağım o yüzden listeden çıkarma olur mu canım 🤗😘

selam kızlar ben iki haftalığına anneme gidiyorum baskül paylaşımı yapamam çünkü annemler de tartı yok köy evi fındık sezonu açıldı bizim Ikra meyra Ikra meyra cim beni iki hafta baskül paylaşımı yapamayacağım o yüzden listeden çıkarma olur mu canım 🤗😘
Senin memleket neresi A annym

Aynı durum benim içinde geçerli anneme gidiyorum 2 haftalığına tartıları bozuktu tartılamam ama listeden de çıkmak istemem mümkünse Ikra meyra Ikra meyra 😊

menüm :

sabah 8 de detoks suyu içtim

saat : 9,30 - 10.00 gibi : 2 yumurta 5 zeytin küçük kare peynir salata ve domates 1 dilim tam buğday ekmeği
saat 11 türk kahvesi
öğlen 14.00-14.30 gibi az soya soslu tavuk patates salatası kıvırcığa sararak yedim :)

saat 17 de detoks suyumu içip geri kalan saatlerde bol sıvı ile günü kapatmayı planlıyorum inş :)

tatili fazlasıyla hakettin rahat rahat yap canm iyi tatiller

Tamam canım izinli yazacam kızlar koruyun en azından kilonuzu 🤩

Senin memleket neresi A annym

Aynı durum benim içinde geçerli anneme gidiyorum 2 haftalığına tartıları bozuktu tartılamam ama listeden de çıkmak istemem mümkünse Ikra meyra Ikra meyra 😊

X