İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 190 86,8%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,2%

• Ankete Katılan
    219
uzun aradan sonra geldim kızlar çok mutluyum çünkü hedefimi gerçekleştirdim
2018 14 temmuz da100 üstü kiloda iken
2021 10 eylül de 48 umarım herkes hedefine ulaşır sağlıkla mutlu bir şekilde artık koruma dönemindeyim oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 🤩😎😎😎😍 Ikra meyra Ikra meyra senin sayende sen vesile oldun için çok teşekkür ederim canım benim

Eklentiler

• 20210909_140938.jpg
    20210909_140938.jpg
    78,2 KB · Görüntüleme: 10
2021 10 eylül de 48 umarım herkes hedefine ulaşır sağlıkla mutlu bir şekilde artık koruma dönemindeyim oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 🤩😎😎😎😍 Ikra meyra Ikra meyra senin sayende sen vesile oldun için çok teşekkür ederim canım benim
muhteşemsinnnnnnnn.....brovaaa darısı başıma bende 55 diyorum ama 52 lere düşmeyi çok istiyorummm maşallah çok sevindinnn

Mükemmel. Tebrik ederim. İnşallah ben de bu kiloları görürüm.

Masallah o iradeden bende istiyorum😁48 cok az geldi gözüm e en son lisede i kiloyu gordum heralde😀

20210910_095520.jpg

Çok şükür annemin aldırdığı 2 kiloyu verdim😀😀 bu benim için önemli çünkü uzun zamandır bu kadar istikrarlı bir şey yapmamıştım kabak detoksu yaptım 3 gün bozmadım hiç 2 kilo verdim ama emziren anneler yapmasın iki gün çok fark etmesem de 3 gün sütünün azaldığını fark ettim ya da 2 gün yapabilir emziren anneler belki

Masallah o iradeden bende istiyorum😁48 cok az geldi gözüm e en son lisede i kiloyu gordum heralde😀
sadece düşün 3 ay ver kendine sık dişini sonucu muhteşem olucağını düşün ve başla asla kaçamak ypma yaparsan vermen zorlaşır bnde böyle oldu 😊

sadece düşün 3 ay ver kendine sık dişini sonucu muhteşem olucağını düşün ve başla asla kaçamak ypma yaparsan vermen zorlaşır bnde böyle oldu 😊
Öncelikli hedefim 67 doğumdan önceki kiloma ulaşmak sonra idealim 62 cok zayıfladığımda yüzüm kaşık gb kalıyor boynum uzun duruyor 😀😀

Merhaba kızlar ben de aranıza katılabilir miyim? Dün if diyetine başladım. Grup motivasyonuyla daha iyi kilo vereceğimi düşünüyorum.
Merhaba 🤗 hoş geldiniz aramıza bugün baskul paylaşımı yaparmisin sabah çekilmiş varsa yoksa ise yarın baskül paylaşın en yüksek kilonuzu yazın son hedefinizi yazın🤗 aksam menü bildirimi yapmaya başlayabilirsiniz .bol eksiler olsun 💃

X