Piercing, Hızma İğne ile burun deldirenler bakabilir miii?

papattyaa00

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2019
40
9
23
Kızlar burnumu deldiricem yarın bayadır istiyordum ama içimde biraz korku var acıyor mu ? İğne ile deldiricem iyi bir yerde sizce sağ mı sol taraf mı deldirilmeli ve ilk hızma nasıl olmalı minik bir top mu ince bir halka mı? Çok kararsızım yardımlarınıza ihtiyacım var ❤️

Tabancayla deldir iğneyle acır bence delirme, bide top kullan bi süre, zaten tabancayla top takılıyo ilk, sonra halkaya geçtim bende

Tabancayla deldirdim. Acımadı ama takılan pirsing çirkindi iriydi. İlk takılan pirsingi devamlı yerinden oynatmak döndürmek gerektiği için zamanla ağrı olmuştu. Bir de delikten beyaz su akıyodu bazen 🤮

Tabancayla deldirdim. Acımadı ama takılan pirsing çirkindi iriydi. İlk takılan pirsingi devamlı yerinden oynatmak döndürmek gerektiği için zamanla ağrı olmuştu. Bir de delikten beyaz su akıyodu bazen 🤮

Tabanca ile deldirince o büyüklerden takıyorlarmış işte o yüzden de tabanca ile deldirmiyorum ama simdi de top mu halka mı kararsızım bir de sağ taraf mı sol mu

Kızlar burnumu deldiricem yarın bayadır istiyordum ama içimde biraz korku var acıyor mu ? İğne ile deldiricem iyi bir yerde sizce sağ mı sol taraf mı deldirilmeli ve ilk hızma nasıl olmalı minik bir top mu ince bir halka mı? Çok kararsızım yardımlarınıza ihtiyacım var ❤
Ben ilk deldirdiğimde bir kaç gün takılanı tutup halka takmıştım canım hem daha rahat kullanımı hemde uyurken düşüp akşamdan sabaha deliğin kapanma riski yok gibi geliyor bana hem burun silerken falanda acı yapmıyor.minik topcuk kullandım uyurken sürekli düşüyordu kaybediyordum ve burnumu silerken batıyordu 🤣Sola deldirmiştim bu arada

Tabanca daha zararlıymış canım iğne ile daha az acıyor diyorlar ama top mu halka mı cok kararsızım
Valla ben bi zararını görmedim senelerdir de burnumdadır hızmam, topla başla halkaya geç sonra zaten bi sürü alırsın değişik değişik takarsın da başta halka saçına eline falan takılır

Iğne ile deldirdim. Burnumu kulağımın +3 deliğini hiç acimadi

X