İğneden sonraki gebelik testi

Canım ben iğnenin 13. Günü pozitifi gördüm bol su içmiştim etkisi gidiyormuş su ile varsa sabah yapsanda belli olur hemen zaten normal bir durumda iğnenin ya 14 yada 15. Günü adet olman gerekiyor
Valla canım oruç halimizle pek su icemedik . 7 Nisan da vurmustum . Biraz daha beklemekten başka çaremiz de yok. Tebrik ederim seni de. Devamı geldi inşaallah değil mi pozitifin

Yok benim her zamanki gibi artık hayali belirtiler oluşturuyoruz kendimize
Benim akıntım adetten önce olurdu 2 3 gün beyaz kesilirdi sonra kahverengi akıntı gelirdi 4 gün 5. Gün adet olurdum şimdi sadece beyaz akıntı yarın iğne yapalı 12. Gün oluyor acaba test için iğne gününü saymamak mı gerekiyor

Aynen canım adete yakın oluyo o akıntı. Benim ekstra bi şey yok şu an. Kesinlikle gün saymamak daha iyi . 14 gün gözümde 114 oldu geçen ay saymamistim bu ay saydım bitmedi

S
Aynen canım adete yakın oluyo o akıntı. Benim ekstra bi şey yok şu an. Kesinlikle gün saymamak daha iyi . 14 gün gözümde 114 oldu geçen ay saymamistim bu ay saydım bitmedi
Saymamak elde değil ki 10 gün zor dayandım test yapmamak için. Normalde günler çok hızlı geçer iğneden beri geçmiyor sanki

Merhaba kızlar bende 13 Nisan da orucun ilk günü yaptım çatlatma iğnesi bende sabırsızlıkla bekliyorum test yapmamak için zor tutuyorum kendimi erken diye doktorum 27 Nisan da kan ver demişti az kaldı bakalım inşallah tutmuştur ya Rabbim isteyen dileyen herkese hayırlısıyla hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah bu mübarek ayların hatrına Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmaz inşallah

Amin inşaallah canım Rabbim hakkımızda hayırlısını versin. Senin de pek bi şey kalmamış 5 gün sonra ogrencen sanirim

Aynen 5 gün sonra ama kafamda deli sorular bide yakın zamanda düşük yaptım maalesef Şubat ayında ister istemez kafaya takıyorum acaba oldu mu olmadi mi olursa tekrar düşük olur mu gibisinden
Amin inşaallah canım Rabbim hakkımızda hayırlısını versin. Senin de pek bi şey kalmamış 5 gün sonra ogrencen sanirim

Valla canım oruç halimizle pek su icemedik . 7 Nisan da vurmustum . Biraz daha beklemekten başka çaremiz de yok. Tebrik ederim seni de. Devamı geldi inşaallah değil mi pozitifin
Geldi canım benim hemde tıkalı tüp tarafında gelişen yumurta ile imkansız diyordum mantıkende doktorlara görede ama Allah nasip etti 5. Aşılamamdı her ne olursa olsun bana ders oldu imkansız kelimesini sildim hayatımdan tek tüpüm tıkalı diğeri açıktı olacak umudunu yitirme güzelim

Aynen 5 gün sonra ama kafamda deli sorular bide yakın zamanda düşük yaptım maalesef Şubat ayında ister istemez kafaya takıyorum acaba oldu mu olmadi mi olursa tekrar düşük olur mu gibisinden
Çok geçmiş olsun. Ben de Ekim'de düşük yaptım. 2 aylıktı senin kaç aylıkken oldu ?

O da senin mucizen olmuş Maşaallah Ben hsg de çektim açıktı tüpler zaten öncesinde de düşüğüm var. Bir buçuk yıldır evliyim ilk defa bu iki ay ilaç kullandım. Bu ay da olmazsa aşıya gecicez

Bir de önceki aşılamalarin olmama sebebi neydi özel değilse ? Yoksa da saygı duyarım

Çok geçmiş olsun. Ben de Ekim'de düşük yaptım. 2 aylıktı senin kaç aylıkken oldu ?
Sana da geçmiş olsun canım 6. Haftamda oldu benimkisi keseyi gördük 1 hafta sonra kontrole gidecektim ki kontrol günüm gelmeden lekelenmem başladı leke dediysem de öyle leke değil varla yok arası bişeydi İnan ki hala o lekeyle nasıl düşük yaptım aklım almıyor

Benim de aynıydı . Sadece bi damla kan geldi sonra gittim kalbi hemen kalbi durmuş. Diğer gün de kürtaj oldum zaten

Benim de aynıydı . Sadece bi damla kan geldi sonra gittim kalbi hemen kalbi durmuş. Diğer gün de kürtaj oldum zaten
Rabbim yaşatmasın kimseye bize de yaşatmasın bı daha benim kürtaj olmadı kendiliğinden düştü herhangi bir ilaç falan da vermedi doktor lekeler olunca kontrol günümü beklemeden gittim keseyi göremiyorum dedi kan testi istedi beta yarı yarıya düşmüştü zaten düşük yapıyorsun dedi betayi görünce eve geldim bı kaç gün içinde parça düşürdüm işte bı kaç günde kanamam sürdü bitti

Ben de kan tahlili verdim bakalım sonuç ne olcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…