İğneden sonraki gebelik testi

Şimdi sen bize yol göster hikayeni anlat belirtilerini anlat çatlatma iğnesinden sonra neler yaşadın anlat bakalım taze anne ayy benim için de dua et lütfen ya hamilesin duan kabul olur inşallah
Estağfurullah canım yol gösterme degil de . Pek bi şey olmadi bende . Sadece geçen hafta çok afedersin böyle sarı bi akıntım oldu. Onun dışında ben adet olcam sandım sürpriz oldu bana da bugün darısı sana inşaallah

Şimdi sen bize yol göster hikayeni anlat belirtilerini anlat çatlatma iğnesinden sonra neler yaşadın anlat bakalım taze anne ayy benim için de dua et lütfen ya hamilesin duan kabul olur inşallah
Senin düşük haricinde hiç oldu mu bebek falan canım

Amin inşallah canım ya dua et bol bol bize de lütfen benim de akıntım hala devam ediyor

Belki de vardır
İnşallah canım inşallah böyle ara ara kasıklarımda değişik ağrılar oluyor adet olacakmışım gibi akıntım da hala devam ediyor çok ayakta kalınca belim de az agriyor bakalım adet belirtileri de olabilir hayırlısı olsun inşallah

İnşallah canım inşallah senin başka belirtin falan yok muydu ya
Ben adet olcam dedim kesin . Sadece dediğim gibi geçen hafta o akıntım oldu farklıydı. İğneden 3-4 gün sonra da biraz ağrım oldu yine kasıklarımda kısa süreli. Hala adet olacak gibi hissediyorum yani. Senin de olcak inşaallah

Ayy inşallah canım benim de öyleydi geçen sefer kan sonucumu öğrenmiştim hamile olduğumu biliyordum ama yine de ödüm kopuyordu her lavobaya gittiğimde sanki adet olmuşum gibi ağrılarım oluyordu bu sefer de var gibi ama çok değil ara ara kasiklarim da batmalar oluyor acaba yarın test yapsam çok mu erken olur

O da senin mucizen olmuş Maşaallah Ben hsg de çektim açıktı tüpler zaten öncesinde de düşüğüm var. Bir buçuk yıldır evliyim ilk defa bu iki ay ilaç kullandım. Bu ay da olmazsa aşıya gecicez
Evet bir an önce başla canım geciktirme sen elinden geleni yap taktir Allahın inşallah doğru zamanda nasip eder Rabbim

Bir de önceki aşılamalarin olmama sebebi neydi özel değilse ? Yoksa da saygı duyarım
Canım ben kendi gittiğim doktorda 3 aşılama oldum bana 3 aşılamayla tüp bebek raporu çıktığını söyledi özel hastaneydi nedenini bilmiyorum ama eşimin yıkandıktan sonraki sperm sayısı 7 milyon 8 milyon son aşılama 10 milyondu bizde fazla sanıyorduk doktor ve yapan merkez önemliymiş neyse artık rapor çıktı tüp bebek merkezine gidebilirsin deyince bizde geçtik ben klomen kullanmıştım aşılamalarda tüp bebek merkezi klomeni kabul etmedi tüp bebek raporu gonal f iğne kullanmak ve sadece 2 aşılama ile rapor çıkıyormuş burda devlet hastanesinin tüp bebek merkezi var sadece tekrar rapor için aşılma yapcaz dediler bu merkezde eşimin 1.aşılamada 140 milyon spermi 2. Aşılama 160 milyondu biz şok olduk ve hemşire göbekten ultrasona baktı diğer taraftan doktor ekrandan bakarak spermleri enjekte etti biraz uzun yazdım ama bunlar çok önemliymiş spermi yıkayan kişide çok önemli ilk 3 aşılamam doğumhanede doktor ultrasondan felan bakmadı bilinçsizde oldu yoksa tek tüp tıkanıklığından başka sıkıntımız yok uzun oldu kusura bakma ama en azından fikir olabilir sanada benim çok zamanım gitti 4 yıl olacak evleneli 3 yılımı aldı bu süreç

Estağfurullah canım zahmet edip o kadar aciklamissin dün kan verdim pozitif çıktı inşaallah gerek kalmaz o aşamalara . Rabbim yardimcimiz olsun

Erken olur bence canım çünkü burda doktora gidenler de 14 günden aşağı pek önermiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…