İğneli Epilasyon mu Yoksa Evde Lazer Epilasyon Alet mi ?

Tekrar merhaba arkadaşlar, açıkçası kafam çok karışık. Mayısta düğünüm olacak Allah izin ederse. Ben daha önce hiç lazer yaptırmadım ve açıkçası korkuyorum.. :KK43:
Acıyor diye duydum.
Bir de bunun aletleri satılıyormuş. Evde kullanan var mı ? Yoksa gidip bir merkezde mi yaptırayım ? (Bazıları verimsiz diyor sürekli giden çok arkadaşım var o kadar para döktüler)
Yoksa alıp o aleti evde kendim mi yapayım biraz pahalı ama ev ortamı rahat ve hijyen olması açısından düşündüm. (Ama performans ne olur bilmiyorum..)
Ağda yapıyordum zaten ama tüyler azalmıyor, kökü azalsın koltuk altı, bacak ve bikini bölgem azarsın istiyorum.. Sürekli kıl tüy al uğraş cidden canımdan bezdim..:bicak:
Şimdi kullanan var mı ama sormak istiyorum Braun lazer Epilasyon ve Philips Lazer Epilasyon cihazlarını evde kullanan var mı ? Faydasını gördünüz mü ? Açıkçası kafam çok karışık :KK43: ya da aleti bir an önce alıp hemen başlamak istiyorum.. düğüne 5 ay var çünkü.
Epilasyon merkezlerine gidip oramı buramı açmaktanda utanıyorum açıkçası :deli:
Yardımlarınızı bekliyorum bilinçli hanımların yuvası KK En Büyük KK:KK16:
Evde kullanilan aletler ipl dir. Yani modern agda sistemi aleti kullandikca tuysuz gezersiniz. Biraktiginizda aynen geri gelir. Ignelide cok uzun surer ve acilidir. Doktor ruhsatli bir klinikte vucut bolgeniz icin alexandrite lazer oneririm.

X