İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

Merhaba,
Ankarada'yım, özelden iletişime geçebiliriz isterseniz her gittiğim yer hakkında iyisiyle kötüsüyle bilgi verebilirim. Makinaların hepsi aynı bana kalırsa (flash mod kullanıyor olmaları önemli olan, en acısız metot o), ayrıca yapan uzmandan da kaynaklanıyor, birde sizin genetiğiniz/kıl tipinizden. Bazı kökler inatçı olabiliyor bende de aynı noktadan hala çıkmaya devam edenler mevcut ama çok inceldiler. Yapan kişi de her seferinde köke düzgün giremeyebilir insanız sonuçta. Ama %70 azalma mevcutsa bence başarılı sonuç alıyorsunuzdur. Biraz sabırla devam edin bence sonucunda inanılmaz rahatlayacaksınız.

Ankara'da yer onerebilir misiniz ?

Merhaba. Yuz bolgesi igneli sonrasi hangi kremleri yaklasik kac gun Kullaniyorsunuz?

Ben bugün yanak boyun ve çenemde kalın siyah kıllar için iğneli epilasyon yaptırdım. Bana güneş koruyucu krem dışında bişey vermediler. Şu an atış yapılan yerler sivilce şeklini aldı :KK17:zaten 15-20 tane falan var. Normalde 3 günde bir çıkıyordu bakalım şimdi nasıl olacak. Su bazlı 50 faktör güneş kremi verdiler aslında ama yanımda nakit yoktu alamadım. O zaman eczaneden su bazlı bir güneş koruyucu al yağlı olmasın kıl köklerini besler dediler. Isolde 'nın kremini aldım. İnşallah iz kalmaz ya çok korkuyorum.:KK43:

(Atış yapılan yerler bu şekilde, sivilce gibi)

Herkese selam
Kızlar çok sorularınız var ben de tecrübelerim kadar anlatacağım. Bu başlıkta önceki yazılama bakarsanız iğneli epilasyon sürecinde başımdan geçenleri günü gününe anlattım.

Öncelikle korkmayın. İz kalmıyor. Yine de merdiven altı yerlere gitmeyin tabi.

Geçmesi uzun sürüyor. Güzel hayallerle başlıyorsunuz evet ama bi bakmışsınız kıllar tekrar çıkıyor, tekrar çıkıyor... hevesimin kırıldığı ve bırakmak istediğim zamanlar oldu ama sabrettim. Sabrımın sonucunu aldım.

Yaklaşık 8-9 aylık süre içinde çok uzun seanslar geçirdim. 3-4 saatlik seanslar sonucunda yüzüme bakılmayacak şekilde çıkıyordum. Kabuklar, yaralar, morluklar ve şişmeler... Yapan kadın bunların normal olduğunu söyledi hep. Gerçekten de yüzümde ne iz kaldı ne de kıl.

Kıl çıkıyo hala ama nasıl desem, sapsarı, arada derede, görünmüyor bile. Rahatsız etmiyor. Bazen görünenleri aldırmaya gidiyorum. Önceden 3 saatte bitmeyen fauller 15 dakikada bitiyor. (Kadının elinin biraz yavaş olduğunu yeni bir yere başlayınca anladım. Şimdi gittiğim yer 5 ₺ ama eli hızlı. Öbürünün 1 saatte yaptığını 10 dakikada yapıyor. Ama maalesef ince iş yapmıyor. Sadece kara olan kılları alıyor. Görünmeyen sarılarla uğraşmıyor. Hızlı yapacağım derken o sarı kıllar arada kaynıyor. )

Acı olarak da kızlar acıyor evet. Özellikle ilk gittğim yerin makinası farklıydı ve acısı inanılmazdı. Bu gittğim yerin makinası baya eski bir şey belli, daha az acıtıyor.
Yeni başladığım yer iyi mi kötü mü hemen anlayamıyorum. Kadına 5-6 defa gittikten sonra anlayabilirim bunu. Çünkü ilk seanslar gerçekten kıllar eksilmiyor tekrar çıkıyor.

Merak etmeyin, 7. Seansınızdan döndüğünüzde bir de başmışsınız hakkaten kıl falan kalmamış. Çok seyrelmiş.

Sorunuz olursa bildiğim kadarıyla cevaplarım. Yüzüm bitti şimdi enseye başlayacağım ben de.

Ben bugün yanak boyun ve çenemde kalın siyah kıllar için iğneli epilasyon yaptırdım. Bana güneş koruyucu krem dışında bişey vermediler. Şu an atış yapılan yerler sivilce şeklini aldı :KK17:zaten 15-20 tane falan var. Normalde 3 günde bir çıkıyordu bakalım şimdi nasıl olacak. Su bazlı 50 faktör güneş kremi verdiler aslında ama yanımda nakit yoktu alamadım. O zaman eczaneden su bazlı bir güneş koruyucu al yağlı olmasın kıl köklerini besler dediler. Isolde 'nın kremini aldım. İnşallah iz kalmaz ya çok korkuyorum.:KK43:

(Atış yapılan yerler bu şekilde, sivilce gibi)

Talk pudra kullanmadin mi? Igne yapilan yerlerin kabuk baglamasi gerekiyor diye biliyorum. Ben yuz bilgesine igneli yaptiriyorum. 3 gun talk pudra kullaniyorum daha sonra verilen kremlerj suruyorum

Herkese selam
Kızlar çok sorularınız var ben de tecrübelerim kadar anlatacağım. Bu başlıkta önceki yazılama bakarsanız iğneli epilasyon sürecinde başımdan geçenleri günü gününe anlattım.

Geçmesi uzun sürüyor. Güzel hayallerle başlıyorsunuz evet ama bi bakmışsınız kıllar tekrar çıkıyor, tekrar çıkıyor... hevesimin kırıldığı ve bırakmak istediğim zamanlar oldu ama sabrettim. Sabrımın sonucunu aldım.

Yaklaşık 8-9 aylık süre içinde çok uzun seanslar geçirdim. 3-4 saatlik seanslar sonucunda yüzüme bakılmayacak şekilde çıkıyordum. Kabuklar, yaralar, morluklar ve şişmeler... Yapan kadın bunların normal olduğunu söyledi hep. Gerçekten de yüzümde ne iz kaldı ne de kıl.

Kıl çıkıyo hala ama nasıl desem, sapsarı, arada derede, görünmüyor bile. Rahatsız etmiyor. Bazen görünenleri aldırmaya gidiyorum. Önceden 3 saatte bitmeyen fauller 15 dakikada bitiyor. (Kadının elinin biraz yavaş olduğunu yeni bir yere başlayınca anladım. Şimdi gittiğim yer 5 ₺ ama eli hızlı. Öbürünün 1 saatte yaptığını 10 dakikada yapıyor. Ama maalesef ince iş yapmıyor. Sadece kara olan kılları alıyor. Görünmeyen sarılarla uğraşmıyor. Hızlı yapacağım derken o sarı kıllar arada kaynıyor. )

Acı olarak da kızlar acıyor evet. Özellikle ilk gittğim yerin makinası farklıydı ve acısı inanılmazdı. Bu gittğim yerin makinası baya eski bir şey belli, daha az acıtıyor.
Yeni başladığım yer iyi mi kötü mü hemen anlayamıyorum. Kadına 5-6 defa gittikten sonra anlayabilirim bunu. Çünkü ilk seanslar gerçekten kıllar eksilmiyor tekrar çıkıyor.

Merak etmeyin, 7. Seansınızdan döndüğünüzde bir de başmışsınız hakkaten kıl falan kalmamış. Çok seyrelmiş.

Sorunuz olursa bildiğim kadarıyla cevaplarım. Yüzüm bitti şimdi enseye başlayacağım ben de.

Baslarken killariniz nasildi cok mu yogundu kalindi artik cikmiyomu

Evet yapılıyor ama yapan kişinin iğneyi tam köküne ulaştırıp akımı vermesi gerek ve tüy kendiliğinden gelmeli cımbıza, çekip koparmaması gerek. O zaman inceliyor. Beceremezse cımbızla almış etkisi olur ve kalınlaşır.
Devam ediyomusunuz

Herkese selam

Ne güzel detaylı anlatmışsınız. Ben de favorilerime yaptırdım, sivilce oldu. Daha doğrusu nokta nokta sarı iltihap oldu, su falan da değdirmemiştim. Pudraladım sürekli, geçmeyince antibiyotikli krem sürdüm. Şimdi de geriye kalan kızarıklık için penaten sürüyorum. Yazınızdan anladığım kadarıyla normal bunlar galiba?

Ben de enseye başlamayı düşünüyordum fakat soru işaretlerim var sivilce olayından sonra. Siz başladınız mı acaba?

Ne güzel detaylı anlatmışsınız. Ben de favorilerime yaptırdım, sivilce oldu. Daha doğrusu nokta nokta sarı iltihap oldu, su falan da değdirmemiştim. Pudraladım sürekli, geçmeyince antibiyotikli krem sürdüm. Şimdi de geriye kalan kızarıklık için penaten sürüyorum. Yazınızdan anladığım kadarıyla normal bunlar galiba?

Ben de enseye başlamayı düşünüyordum fakat soru işaretlerim var sivilce olayından sonra. Siz başladınız mı acaba?
Yeni mi basladiniz. Daha once alinmisydi tuyleriniz

Herkese merhaba,

Ben iğneli için dharma Med kozyatagina gidiyorum. Sonunda onca araştırmam sonucunda olumlu sonuç aldım. Çok çektim senelerdir tüylerimden. Yüz ve göğüs ucu bolgem lazer sayesinde tetiklenmisti insan içine çıkamıyordum çok rahatsizdim. Şuan çok iyi durumdayım. İhtiyacı olanlara umarım bir faydam dokunur.

Antalya'da önerebileceğiniz bir yer var mı? DK klinik haricinde! Bir kaç yere gittim resmen uğraşmak istemedikleri için lazer atalım dediler. Ellerindeki makinalar da IPL üstelik. Ben hakiki lazere gittim 12-13 seans fayda görmedim. Senin lazerinden mi görücem? Hayır yapmıyorsanız iğneli, niye yapıyoruz diye müşteri kandırıyorsunuz?

Kızlar bu site sayesinde Doğa Hanimi öğrendim. Kadikoy'deymis kliniği, bize de yakın ama ne yazikki talep yüzünden hazirana kadar doluymuş. Biraz daha araştırdım ve Handan Hanımi öğrendim fakat ona nasıl ulaşacağı bilmiyorum. Telefon numarasini bilen varsa bana özelden atarsa çok sevinirim. İyi geceler...

Kızlar bu site sayesinde Doğa Hanimi öğrendim. Kadikoy'deymis kliniği, bize de yakın ama ne yazikki talep yüzünden hazirana kadar doluymuş. Biraz daha araştırdım ve Handan Hanımi öğrendim fakat ona nasıl ulaşacağı bilmiyorum. Telefon numarasini bilen varsa bana özelden atarsa çok sevinirim. İyi geceler...

Aa dolu mu :KK43: kendisi benim eski uzmanım. Çok memnundum ama tedavim yüzünden ara verip ankaraya döndüm. Çok az bir isim kalmıştı. Burada kimseyi bulamadım iyi olan uzmanlarin hepsi dolu. Biraz daha araştırıp bulamazsam kendisine yazmayı düşünüyordum ki bu yorumu gördüm :KK43:

Merhabalar, izmirde iğneli eğilasyon yaptıranlara bir sorum olacak, aysel hanımda randevular çok yoğun ve dolu olduğu için yeni bi yer arayışındayım. Madam Janine e gitmiştim 30 dk, hiç memnun kalmadım ki fiyatı da çok fazlaydı. hatta bugün hadi aysel hanımdaki randevuma kadar bi yarım saat alayım dedim telefondaki hanım fiyat güncellemelerinin olduğunu ve bilgi paylaşamayacaklarını söyledi. 7-8 liraya çıkarttılar galiba :d

neyse tamamen sildim madam janine i. ilayda güzellik merkezi varmış giden duyan var mı acaba? (forumdaki yorumlarının bir kısmı reklam amaçlı gerçekten giden birisi yazsın lütfen anlaşılıyor zaten.)

Ben gidiyordum hatta bende madam janie e gitmeyi düşünüyordum 5 tl idi en son (5 ay kadar önce) ilaydaya gideli 8 ay kadar olmuştur hala çok var yüzümde

Ben aysel hanına gitmiştim şehir dışından yüzümü intihaplı sivilceler bastı 2 sene kılı unuttum sivilceye uğraştım.

X