İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

Sonra istanbuldan biyer buldum 15yıllık uzman. Kalktım ona gittim göbek ve gögüs için 1 saat seans aldım. İz kalır mı korkuyorum dedim daha önce yüzüme gittim sivilceoldu dedim yag bezelerine zarar vermiş dedi Ben de daha iz kalan olmadı alınanların çoğu çıkmaz dedi. İntagramındada basarılarını paylaşıyor. Güvendim bende. Noldu? Göbek teki kabuklar neredeyse 1 ay oldu döküldü geriye kırmızı kırmızı izler kaldı. Gögsüm 5 ay da geçti. Göbekte 1 sene oldu tam tamına hafifledi ama hala leke var. Kıllarda aynen çıktı. Artık uzmanlık süresine, bilgili konuşmasına da inanmıyorum uzmanların... Neye inancambilmiyorum. Umutsuzluğa kapıldım şimdi bursa da bir uzman buldum önce deneme atışı attırıcam.

Arkadaşlar Mersinde iğneli epilasyon yaptırıp öneren varmı? Nevin polatı duydum ama tam olaran giden birini duymadım ?

Antalya'da önerebileceğiniz bir yer var mı? DK klinik haricinde! Bir kaç yere gittim resmen uğraşmak istemedikleri için lazer atalım dediler. Ellerindeki makinalar da IPL üstelik. Ben hakiki lazere gittim 12-13 seans fayda görmedim. Senin lazerinden mi görücem? Hayır yapmıyorsanız iğneli, niye yapıyoruz diye müşteri kandırıyorsunuz?
İki
Antalya'da önerebileceğiniz bir yer var mı? DK klinik haricinde! Bir kaç yere gittim resmen uğraşmak istemedikleri için lazer atalım dediler. Ellerindeki makinalar da IPL üstelik. Ben hakiki lazere gittim 12-13 seans fayda görmedim. Senin lazerinden mi görücem? Hayır yapmıyorsanız iğneli, niye yapıyoruz diye müşteri kandırıyorsunuz?
İyi günler çok uzun zaman olmuş ama bulabildiniz mi bir yer ben de DK ya gittim ama memnun kalmadım iğneli için iyi bir yer arıyorum fakat bulamadım

Merhabalar. Şu an bacak ve kollarıma yaptırıyorum. Yaklaşık bir buçuk ay oldu bacaklarıma yaptıralı. Kırmızı izler hafifledi ama üşüyünce mor mor oluyor ve çok belli oluyor. Buna bir çözümünüz var mı? :KK51:

Merhabalar. Şu an bacak ve kollarıma yaptırıyorum. Yaklaşık bir buçuk ay oldu bacaklarıma yaptıralı. Kırmızı izler hafifledi ama üşüyünce mor mor oluyor ve çok belli oluyor. Buna bir çözümünüz var mı? :KK51:
Merhaba bol bol vücut sütü sürerek kendi kendinize masaj yapın ve kan dolaşımını arttırın ki iyileşmesi hızlansın.

Merhaba arkadaşlar. Bu foruma ilk defa üye oluyorum. Bu konu şurada fazlaca konuşulup paylaşıldığından dolayı ben de kayıtsız kalamadım ve hemen üye oldum.

Sırf bu iğrenç kıllar yüzünden fazlası ile mağdurum. Yazın tişört giyemiyorum, etek giyemiyorum, şalsız dolaşamıyorum. Yazın resmen işkence gibi geçiyor benim için. Hele ki güneşli zamanlar benim için resman kabus gibi. Güneş, yüzümdeki kılları kabak gibi gösteriyor.

Öyle ki bu durum yüzünden depresyona girdim. Evde bile peçe ile geziyordum, o derece psikolojim bozuldu. En sonunda evde cinnet geçirdim, evdeki her şeyi dağıttım (Gülmeyin, gerçekten yaşadım bunu). Ağustos 2016'da bu forumda çok önerilen bir yere yüz için iğneli epilasyona gittim uzun yıllar boyunca da devam ettim. Yerin ismini burada veremeyeceğim çünkü verirsem adminler hemen siliyor reklam diye. Zaten ikinci yılımın dolumundan sonra yaşadığım bir tatsız zam olayını herkesin önünde şikayet etmemden dolayı da aramız bozuldu, zaten dar gelirli iseniz orayı tavsiye etmiyorum. Maalesef öğrenciyim ve bütçem yetmiyor iğneli epilasyon için. Üstelik anne ve baba baskısı var üzerimde.

Randevulara 15 günde bir gittim. Hem de yurt dışından gelen müşterilerinin randevu almamı engellemelerine ve bu yüzden gecikmelerine rağmen... Kalın olanlar incelmiş, tek tük birkaç tane kalmıştı 1 yıl içinde. Ama 1. yıl dolmadan zam yaptılar. Dakikası 2 iken 2.50 lira yaptılar. Annem bu duruma fazlası ile kızsa da kabullendi az da olsa, yine devam ettim tedaviye. Kalınlar artık neredeyse kalmadı. Her şey güzel gidiyordu yavaş da olsa. Ta ki Ocak 2019'a kadar... Bir saatlik randevu almıştım ilk haftanın perşembe gününe ama ben o gün meşgul idim. Ben randevumu unuttuğum zaman beni ararlardı genelde. O gün beni aramadılar. Randevunun cuma günü olduğunu zannetmişim. Ertesi gün gittiğimde ise "Randevu dündü, yoğunluktan arayamadık. Bugün yapamayız, haftaya randevu alabilirsin" dedi. Oysa ki isimle beraber ajandaya kaydettikleri müşterileri geciktiği zaman her zaman ararlardı. Bir de her yıl zam yaptıklarından fazlası ile endişelendim. "Fiyat değişecek mi? Değişirse buraya bir daha gelemem, param yetmiyor, ailem baskı kuruyor" dedim. Annemi de arayacaktım ama kaç zamandır bakiye para yüklemediğim için arayamadım annemi. Onların telefonundan aradım ama bu sefer de fazla kesinti oldu bu sefer, ne dediği çok anlaşılmadı annemin. Haftaya randevu almaya razı oldum. Boynu bükük şekilde eve gitmek zorunda kaldım. Anneme durumu anlattım. O da beni teselli etti. Sonra yarım saat de olsa gittim o randevuya. Bu sefer de geçen hafta ettiğim şikayetleri anneme anlattılar. Hem de bensiz, başka bir odada. "Bir daha müşteri önünde şikayet etmesin, itibarımız düşüyor" demişler. O gün o güzellik merkezi benim için bitmişti. Zaten sonraki epilasyon randevusu bile almadım. "Telefondan belki" diye geciştirdim. Bir daha da gitmedim. Hakkımı aramak istemiştim, ama beni yanlış anladılar. 3 aydan beri de hiçbir iğneli epilasyona gitmiyorum. Maalesef uzadılar artık.

Bursa'da kendim için yeni ve fiyatı uygun iyi bir yer bulmak istiyorum. Buraya yazmak yerine özel mesaj ile bana tavsiyelerde bulunabilirsiniz.
Umarım bir gün bir konu başlığı altında kendimin iğneli epilasyon sürecini resimlerle anlatabilecek cesareti bulurum.

Herkese kılsız ve sorunsuz günler dileklerimle... 👋
Sevgiler... :KK200:

Merhaba arkadaşlar. Bu foruma ilk defa üye oluyorum. Bu konu şurada fazlaca konuşulup paylaşıldığından dolayı ben de kayıtsız kalamadım ve hemen üye oldum.

Sırf bu iğrenç kıllar yüzünden fazlası ile mağdurum. Yazın tişört giyemiyorum, etek giyemiyorum, şalsız dolaşamıyorum. Yazın resmen işkence gibi geçiyor benim için. Hele ki güneşli zamanlar benim için resman kabus gibi. Güneş, yüzümdeki kılları kabak gibi gösteriyor.

Öyle ki bu durum yüzünden depresyona girdim. Evde bile peçe ile geziyordum, o derece psikolojim bozuldu. En sonunda evde cinnet geçirdim, evdeki her şeyi dağıttım (Gülmeyin, gerçekten yaşadım bunu). Ağustos 2016'da bu forumda çok önerilen bir yere yüz için iğneli epilasyona gittim uzun yıllar boyunca da devam ettim. Yerin ismini burada veremeyeceğim çünkü verirsem adminler hemen siliyor reklam diye. Zaten ikinci yılımın dolumundan sonra yaşadığım bir tatsız zam olayını herkesin önünde şikayet etmemden dolayı da aramız bozuldu, zaten dar gelirli iseniz orayı tavsiye etmiyorum. Maalesef öğrenciyim ve bütçem yetmiyor iğneli epilasyon için. Üstelik anne ve baba baskısı var üzerimde.

Randevulara 15 günde bir gittim. Hem de yurt dışından gelen müşterilerinin randevu almamı engellemelerine ve bu yüzden gecikmelerine rağmen... Kalın olanlar incelmiş, tek tük birkaç tane kalmıştı 1 yıl içinde. Ama 1. yıl dolmadan zam yaptılar. Dakikası 2 iken 2.50 lira yaptılar. Annem bu duruma fazlası ile kızsa da kabullendi az da olsa, yine devam ettim tedaviye. Kalınlar artık neredeyse kalmadı. Her şey güzel gidiyordu yavaş da olsa. Ta ki Ocak 2019'a kadar... Bir saatlik randevu almıştım ilk haftanın perşembe gününe ama ben o gün meşgul idim. Ben randevumu unuttuğum zaman beni ararlardı genelde. O gün beni aramadılar. Randevunun cuma günü olduğunu zannetmişim. Ertesi gün gittiğimde ise "Randevu dündü, yoğunluktan arayamadık. Bugün yapamayız, haftaya randevu alabilirsin" dedi. Oysa ki isimle beraber ajandaya kaydettikleri müşterileri geciktiği zaman her zaman ararlardı. Bir de her yıl zam yaptıklarından fazlası ile endişelendim. "Fiyat değişecek mi? Değişirse buraya bir daha gelemem, param yetmiyor, ailem baskı kuruyor" dedim. Annemi de arayacaktım ama kaç zamandır bakiye para yüklemediğim için arayamadım annemi. Onların telefonundan aradım ama bu sefer de fazla kesinti oldu bu sefer, ne dediği çok anlaşılmadı annemin. Haftaya randevu almaya razı oldum. Boynu bükük şekilde eve gitmek zorunda kaldım. Anneme durumu anlattım. O da beni teselli etti. Sonra yarım saat de olsa gittim o randevuya. Bu sefer de geçen hafta ettiğim şikayetleri anneme anlattılar. Hem de bensiz, başka bir odada. "Bir daha müşteri önünde şikayet etmesin, itibarımız düşüyor" demişler. O gün o güzellik merkezi benim için bitmişti. Zaten sonraki epilasyon randevusu bile almadım. "Telefondan belki" diye geciştirdim. Bir daha da gitmedim. Hakkımı aramak istemiştim, ama beni yanlış anladılar. 3 aydan beri de hiçbir iğneli epilasyona gitmiyorum. Maalesef uzadılar artık.

Bursa'da kendim için yeni ve fiyatı uygun iyi bir yer bulmak istiyorum. Buraya yazmak yerine özel mesaj ile bana tavsiyelerde bulunabilirsiniz.
Umarım bir gün bir konu başlığı altında kendimin iğneli epilasyon sürecini resimlerle anlatabilecek cesareti bulurum.

Herkese kılsız ve sorunsuz günler dileklerimle... 👋
Sevgiler... :KK200:

geçmiş olsun da canım 2.5 lira çok iyiymiş ankarada 4 liradan başlıyor 5 liraya yapan bile var. Bir de sen zaten fiyatı bilip gitmiyor musun. Keske o kişilere müşterisi yaninda böyle demeseydin belki devam ederdin yarıda kalmazdı fiyatı çok uygunmuş cunku. Geçmiş olsun herşeyin çaresi var sıkma canini

geçmiş olsun da canım 2.5 lira çok iyiymiş ankarada 4 liradan başlıyor 5 liraya yapan bile var. Bir de sen zaten fiyatı bilip gitmiyor musun. Keske o kişilere müşterisi yaninda böyle demeseydin belki devam ederdin yarıda kalmazdı fiyatı çok uygunmuş cunku. Geçmiş olsun herşeyin çaresi var sıkma canini

Her sene zam yaptıklarını öğrenince korktum. Aile baskısı da var başımda. Malum son zamanlarda her şey ateş pahası. Artık intihara kadar vardı benim durumum... :mad:

Her sene zam yaptıklarını öğrenince korktum. Aile baskısı da var başımda. Malum son zamanlarda her şey ateş pahası. Artık intihara kadar vardı benim durumum... :mad:

sakın öyle şeyler söyleme. Bak ben kanser riski atlattım başlangıç evresinde tedavi gördüm. O zaman insan anlıyor hayatın kıymetini. Kil tüy ne ki. Biri çıkar karşına seni her halinle sever. Böyle lafları ağzından öyle kolayca çıkarma. Benim öğrencilerim de seninle yaşıt sayılır belki. Bu cağları bilirim herşeyi fazla aklınıza takar büyük büyük yasarsiniz ama bu da gelisiminiz gereği normaldir biz de birebin katarak o cağları atlattik. sakın öyle şeyler söyleme canım hayatta bazen göremediğimiz güzellikler oluyor onlara odaklan. Okuyup güzel bir meslegin olacak kendi ayakların üstünde duracaksın o zamanları düşün olumluya odaklan tamam mi canım 🤗 dedigin gibi herşey ates pahası bir de bizim gibi çocuk buyutenlere taksit odeyenler var. 😔

sakın öyle şeyler söyleme. Bak ben kanser riski atlattım başlangıç evresinde tedavi gördüm. O zaman insan anlıyor hayatın kıymetini. Kil tüy ne ki. Biri çıkar karşına seni her halinle sever. Böyle lafları ağzından öyle kolayca çıkarma. Benim öğrencilerim de seninle yaşıt sayılır belki. Bu cağları bilirim herşeyi fazla aklınıza takar büyük büyük yasarsiniz ama bu da gelisiminiz gereği normaldir biz de birebin katarak o cağları atlattik. sakın öyle şeyler söyleme canım hayatta bazen göremediğimiz güzellikler oluyor onlara odaklan. Okuyup güzel bir meslegin olacak kendi ayakların üstünde duracaksın o zamanları düşün olumluya odaklan tamam mi canım 🤗 dedigin gibi herşey ates pahası bir de bizim gibi çocuk buyutenlere taksit odeyenler var. 😔

Öncelikle geçmiş olsun diyerek lafıma başlayayım. 😇
Ortaokulda fazlası ile zorbalık gördüm ve bu yüzden sürekli azar yedim, kendi arkadaşlarımla da kavga etmek zorunda kaldım. Ortaokuldaki idaredekiler de o zorbalara hiç ceza da vermedi. Anlaşılacağı üzere fazla idare güçleri yok maalesef.
Lisede bir sevgilim tarafından terk edildim ve acısı cildime patladı. Bir ara bu yüzle kimse bana bakmaz diye fazla endişeleniyordum. Devlet hastanesine gidip sürekli kandırıldım. Onlara da güvenmediğim için özel doktorda Roaccutane tedavisi gördüm. Ama o ilaç ile sivilcelerim geçti geçmesine de bu sefer kıl belası daha da azdı. Olmadık yerlerde çıkmaya başladı. Önce de vardı ama bu kadar abartı şekilde kalınlaşmadı. Hormonal sorun muydu acaba?
Bazen anneme soruyordum bende var mı diye ama beni kandırıyordu. Zaten geçen yazın o sebeple patlamıştım.
Gerçi çocuk işi hepten zor. Zaten o nedenle evlilik ve çocuktan çekiniyorum ve korkuyorum. Koca bir yandan çocuklar bir yandan ful stres topuna dönerim valla. 😂
Önce iş, güç, ev, zenginlik benim için. 😃

Bugün burada Bursa içinde çok övülen başka bir yeri araştırdım bahsedildiği caddede ama bulamadım. Sanki cidden yokmuş da beni mi kandırdılar diye içimden geçirdim valla. Sonra başka bir yere gittim iğneli epilasyon fiyatı araştırması için. Daha önce yaşadığım iğneli epilasyon geçmişimi anlattım. Yüzüme baktılar "yüzünüzdeki kıllar incelmiş, buz diode lazer yapalım" dediler pek ısınamadım.
Zaten burada yüzüne lazer yaptıranların şikayetleri de fazla, o nedenle çekimserim yüz için ama bacak, kol gibi yerler olsaydı yaptırabilirim tabii ki.
İğneli için de önceleri gittiğim yerden 50 kuruş az fiyat verdiler.
Başka yerleri araştırmaya devam etsem iyi olur. Bursa'da merkezde araştırmak ne zormuş valla. 😯

Selam canım. Benim göz altımdaki torbalarda bile kıl var öyle kıllıyım hayal et sen. Ben de iğneli epilasyona başladım. Bağdat caddesinde bir yere gidiyorum. Şimdlik memnunum. İğneliyi iyi yere yaptırmak lazım. Eli çabuk olmalı, kıl kökünü iyi tutturmalı. Gittiğim yerin eli hızlı, kadın da çok tatlı bir kadın. İstersen özelde veririm yeri. Seni iyi anlıyorum. Meşakkatli bir sürece gireceksin ama bilgin olsun.
Merhaba yer belirtebilirmisiniz mesajla çok acil ihtiyacım var

Merhabalar İstanbul Anadolu yakası iyi bir iğneli epl.uzmanı arayışım var yüz bölgesi alex lazer mağduruyum aynı zamanda pko hastasıyım paylaşırsanız çok sevinicem Özelden msj uzman ve yer bilgisi iletirmisiniz
Sevgiler

Toplamda 1 seans Zeynep Polat 3 seansta başka yerde gittim. Sonuç sadece yüzde 15 20 azalma şaka gibi.

Zeynep Polat'a 1 seans gittim. Titiz çalışıyor ve başarılı biri. Onda bir sorun yok amaaaa gelelim asıl soruna: "randevu". Çok açık söyleyeyim 2. Randevuyu alamadıktan sonra 1 seans gitmenizin hiçbirrrrr manası yok. Hepsi tekrar çıktı. Randevu istediğimde de yazmaya devam edin diyorlar. Anladım yoğunsunuz ama böyle bir şey olabilir mi yahu. Tekrarlıyorum sizin için. 1 seans gittiğiniz kıllar yeniden çıkacak! Net. Olan 300 tlnize olur. Gitmeden 2. seansı alabiliyorsanız öyle gidin.

3 seans ise başka yere gittim. O da titiz davrandı ancak iş yüzünden düzenli gidemediğim için sanırım onların da çoğu geri çıktı.

Yani kısacası toplamda 4 seansta sadece yüzde 15 ya da 20 azalma var.

Toplamda 1 seans Zeynep Polat 3 seansta başka yerde gittim. Sonuç sadece yüzde 15 20 azalma şaka gibi.

Zeynep Polat'a 1 seans gittim. Titiz çalışıyor ve başarılı biri. Onda bir sorun yok amaaaa gelelim asıl soruna: "randevu". Çok açık söyleyeyim 2. Randevuyu alamadıktan sonra 1 seans gitmenizin hiçbirrrrr manası yok. Hepsi tekrar çıktı. Randevu istediğimde de yazmaya devam edin diyorlar. Anladım yoğunsunuz ama böyle bir şey olabilir mi yahu. Tekrarlıyorum sizin için. 1 seans gittiğiniz kıllar yeniden çıkacak! Net. Olan 300 tlnize olur. Gitmeden 2. seansı alabiliyorsanız öyle gidin.

3 seans ise başka yere gittim. O da titiz davrandı ancak iş yüzünden düzenli gidemediğim için sanırım onların da çoğu geri çıktı.

Yani kısacası toplamda 4 seansta sadece yüzde 15 ya da 20 azalma var.
Yoğunluk herkesin problemi sanırım, bende sırf bu yüzden kendi kendime yapmaya başladım, tavsiye ederim. :KK24:

Merhabalar. Eskişehir'de guvenilir İğneli Epilasyon yapan yer ariyorum. Kıl/tüy sorunuyla artik başa çikamiyorum. Ayriyetten lazer magduruyum. Lutfen lutfen yalvariyorum reklam yapmak yerine gercekten gidip memnun kaldiginiz bir yeri onerir misniz. Yuzum icin gidecegim icin biraz tedirginim, iz kalmasindan korkuyorum. Fiyat onemli degil. Lutfen YAPTİRİP MEMNUN KALMİŞ olanlar bana dönüş yapabilir mi. ESKİŞEHİR'DE. Simdiden tesekkurler😊❤️🙏

Kendi kendinize nasıl yapıyorsunuz?

Uzmanın yaptığı gibi, zamanla alışıyorsunuz hatta uzmandan daha da fazla dikkat ediyorsunuz. Kendi kendinize erişebildiğiniz tüm tüylere uygulayabiliyorsunuz. İlk başlarda acırsa nasıl yapacağım diyordum ama tüylerin köklerinin yandığını ve cımbızla çekerken hiç hissetmeden cansızca çıktığını görünce insan kurtulduğuna seviniyor.

Ben bir tek sol elimle uygulamak zorunda olduğum sol kolumda zorlanıyorum. Yüzüme de çene bölgesi hariç pek uygulamıyorum görüş açısı dar kalıyor.

Yoğunluk herkesin problemi sanırım, bende sırf bu yüzden kendi kendime yapmaya başladım, tavsiye ederim. :KK24:
Nasıl yapıyorsunuz? Var mı bir cilt uzmanlığı geçmişiniz? Ya da ne bileyim o kadar kolay mı sizce herkesin yapması?

Merhabalar, ben İstanbul'da devlet memuruyum, altı farklı yerde iğneli epilasyon yaptırdım. İğneli epilasyon lazerin görmediği ince tüylerde işe yaradığı için bir yerde mecburen iğneli epilasyona başvuruyoruz ama bazı yerlerde cildimde sıkıntılar meydana geldi. Sizinle tecrübelerimi paylaşmak isterim hangi yerlerden memnun kaldım hangi yerlerden memnun kalmadım. Reklam amaçlı yazmıyorum bunu belirtmek isterim neticede farklı yerler.
Öncelikle memnun kaldığım yerleri paylaşmak isterim.

Bunlardan birincisi Etiler epibeauty Zeynep OCAK; işinin hakkını vererek yapan bir estetisyen, ağrı sızı pek olmadı ve cildimde de leke vesaire kalmadı, çok titiz çalışan biri, yaptırdınız yerlerde bir daha tüy çıkma olasılığı çok düşük, ancak benim bütçem orayı pek kaldıramadı ne yalan söyleyeyim. Küçük de bir eleştiri yapayım diyelim 28 dakika çalıştınız ancak Zeynep Hanım bunu 30 dakikaya yuvarlayabiliyordu.

İkincisi Nişantaşı'nda bulunan Epifirst Nagihan ASLAN; çok çok titiz eğer gitme fırsatınız olursa siz de deneyimlersiniz. Misal dudak üstüme çalıştı en zor bölgelerden biri, iz kalmaması için dakika süresini kısa tutuyor yani dudak üstünde az çalışıyor, dikkatli de çalıştığı için iz vesaire kalmadı. Son kalan tüylerimi de kendisi ile almayı planlıyorum, hadi inşallah.

NE HİKMETSE DAHA SONRA BEN BU KADINLARI BIRAKTIM, BAŞKA YERLERE GİTTİM, GİTMEZ OLAYDIM.

Bir ara Taksim'de Ayten ERDOĞAN çalışıyordu, şimdi hala orada mı bilmiyorum, kollarıma çalıştık ama arkadaşlar kollarım mahvoldu, kendisi çok hızlı çalışıyor, eli çok hızlı, galiba kıl köküne çok hızlı girip çıktığı için diğer yaptırdığım büyük kabuklanmalar oldu, cildimde daha sonra beyaz beyaz noktacıklar oluştu, kıl köklerinde kıl dönmesi oldu, cildim hala pek düzelmedi. dudak üstüne çalıştık dudağımın üstünde iz kaldı, lütfen gitmeyin hem paranıza hem cildinize yazık, kollarım hala düzelmedi, severim kendisini ama bana göre işinin ehli değil.

Yine Taksim'de bulunan Sümer Epilasyon Ayten Hanım, çok tatlı bir kadın ama ben pek memnun kalmadım. Biz bacaklara çalıştık Ayten Hanımla, Ayten Hanım da diğer Ayten ERDOĞAN gibi çok hızlı çalışıyor, eli çok hızlı lakin benim bacak üstlerime en az üç kere çalışmamıza rağmen tekrar tekrar aynı yerlerden tüyler geri çıktı, evet fiyat olarak diğer yerlere nazaran çok iyi ama ben tavsiye etmiyorum. Benimle çalıştığı dönemde epilasyon aleti eskiydi, bu sebepten mi bilmiyorum ama canım çok yanıyordu, dediğim gibi tüylerde tekrar tekrar geri çıktı.

Üçüncü yer Beylikdüzü'nde bulunan DermaStar Sevnur Hanım, anam iğnesi en kalın olan kişiydi, işlem sonrası en büyük kabuklanmalar Sevnur Hanım'da oldu, acı tavan bu arada, haliyle bıraktım.

Bağdat Caddesi Misis Güzellik Salonu Özlem; (İnşallah ismini yanlış hatırlamıyorum) Özlem Hanım'a ben 2016'da gitmiştim sanırım, o zamanlar bu işin biraz acemisiydi, (hala orada çalışıyor mu bilemiyorum) yeni olmasına rağmen bence iyiydi, sadece yeni olduğundan dolayı eli yavaştı, el üstünde çalıştık, şimdi baktığım zaman tüylerimin sadece yarısı çıktı, dakikası o zamanlar için ya 3 TL ya da 3,5'du, bu işi yeni yapan birinin dakika ücretini o zamanlar bu kadar almasını ben pek doğru bulmadım çünkü eli yavaş, bir de ben Beyhan Hanımdan randevu almama rağmen beni Özlem Hanıma yönlendirmişlerdi, benim tabi ki bunu düzeltmem lazımdı ama nedense müdahale etmedim.

Son düzenleme:
Nasıl yapıyorsunuz? Var mı bir cilt uzmanlığı geçmişiniz? Ya da ne bileyim o kadar kolay mı sizce herkesin yapması?
Merhaba,
Uzmanlık geçmişim yok. Bence biraz el becerisi birazda okuyup öğrenmekle ilgili. Çokça video izledim ve araştırdım, bu işe senelerini veren uzmanlara da danıştım. Elbette cihazı satın alan herkes bir anda uzman olmuyor. Anlatmak istediğim merak edip araştırıp öğrenen ve el becerisi olan herkes bu işi yapabilir. Ayrıca uzmanlık sertifikası alanların %60'ı da hiç uygulama yapmadan, MEB onaylı özel eğitim kuruluşlarından sınavla sadece iş yeri açabilmek için bu belgeyi alıyorlar. Bence bu işe zaman, emek harcayan ve el becerisi olan herkes yapabilir.

X