İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

bide bişey daha sorabilirmiyim canım.avukatmışsın.çok süper oldu bu.ben beni bu hale getiren o güzellik merkezini sağlık bakanlığına şikayet etmek istiyorum.hani mahkeme falan.şansım ne kadar olabilir sence.hiçbişey imzalamadım.kadın beni resmen konuşmasıyla kandırdı.artmıycak dedi.söz verdi.baktım olucak gibi değil her seans sonunda daha bi dağıldı.yüzüm mahvoldu.ve beni bu hale getirenin cezasını çekmesini istiyorum.onun yüzünden insan içine çıkamaz oldum yaaaaaaaaa.şimdiden teşekkürler canım vericek olduğun cevap için

kızlar aranızda hiç iğneli epilasyona ara verip daha sonra tekrar devam eden oldu mu

bende iğneli yaptım çok acı vericiydi, ara verdim sarılar kalınca gitmedim daha doğrusu cesaret edemedim bu kadar acı yeter dedim..:1no2:

benim söylemek istediğim şu aslında. yaz geldiği için kolaltı görünen kıyafetler giyiliyor genelde. iğneli epilasyon beni zorlamaya başladı. çıkmaya başladıktan sonra uzaması için bir iki hafta beklemek gerekiyor. sonra epilasyona gidebiliyorum. ama bu sefer de kabukların iyileşmesi için 10 gün beklemem gerekiyor. tam kabuklar iyileşti derken yenileri çıkmaya başlıyor yavaş yavaş. ne giyeceğimi şaşırdım. koltuk altım görünmesin diye rahat hareket edemez oldum. acaba eylüle kadar ağda yapsam eylülde tekrar devam etsem sorun olur mu diye merak ettim. aranızda hiç böyle birşey yapan oldu mu?

kızlar meraba! ben 3 seantır iğneli epilasyona gidiyorum,favori bölgesinde kahverengi lekeler oldu ve bu 3. senasın sonunda ortaya çıktı.geçmiycekler diye çok korkuyorum acaba kaybolurlar mı?aynısı olupta geçenler var mı aranızda?cvpp verirseniz çok sevinirim,şimdiden tşkler.

arkadaşlar yazmıştım cumartesi yüzüme iğneliye başladım.yüzüm kapuklandı ve geçicek gibi durmuyo.ne zaman dökülmeye başlarlar acaba.bepanten plus sür dediler ama onun ne faydası var anlamadım.yine kabuklanıyo yine.ayrıca çok yağlı olduğu için sivilce yaptı bende.kafayı yiyicem.yardımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

yüz bölgesinde kabuklanma daha geç iyileşiyor. endişelenme geçecektir canım. sivilcelenme yaptıysa eğer cleocin-t sürebilirsin.
bir de eğer cildin yağlıysa bepanteni sadece günde bir kere kullan. gece yatmadan önce pudra sür. ama eczanelerde satılan pudradan süreceksin bebek pudrası değil.
bende aynı sorunu yaşamıştım çünkü.

sea sea,canım benimde ilk seansımda yanak bölgemde koca kocaa sivilceler çıktı 1 ay oldu henüz geçmiş değiller ve benim cildim de yağlı.ben şimdilik sivilceli olan yerlere ara verdim istersen sende dene.geçince tekrar yaptırcam aynı yerlere bakalım tekrar sivilcelenme olcak mı

iğneli epilasyon yanlış yapıldığında İZ bırakır ve yıllarca taşımaz zorunda kalırsınız.Duyurulur kızlar.suya değdirmeyin 3 gün en az.

tuzlu su olayına takıldım ben.. bence sakın sürme.çünkü oraya elektrik akımı veriliyo su değdirmeyin derler...
bu arada bephanten plus yerine madecassol kullanın kabuklar daha çabuk geçiyo. cilt yenileyici özelliği var...
bi de bi tavisyem var kızlar bende favori bölgeme yaptırıyorum 3 aydır yüzde doksan bitti. epilasyon yaptırdığınız bölgeye güneşe çıkmadan önce 30 faktörlük güneş kremi sürünki güneşle temas edince leke oluşmasın.. bende bi tane bile leke yok ama sadece bir kaç batık oluştu tüyler cansızlaştığı için derinin altından çıkmamadı. ama ben çok memnunum. keşke daha önce başlasaydım :)

abcde bence sürme tuzlu su. bugüne dek ilk kez duyuyorum iğneliden sonra 3 gün tuzlu su olayını. tuzlu suyu bırak su değdirmeyin diye öneriyolar...

hım aslında bide benim güzellik uzmanım şöyle bişey anlatmıştı.bi kadın başka yerde iğneli epilasyon yaptırıyomuş, kıl köklerine girmedikleri için kanamalar oluyomuş ciltte ve kadına tuz bastıryolarmış kanıyan yerlere. e bilirsiniz tuz dahada geç iyileşmesine , yaranın iz bırakmasına ve canınızın yanmasına sebeb oluyo. haliyle kadının yüzünde delik delik iz kalmış. benim güzellik uzamanıma geldiği halinin fotosunu göstermişlerdi bana.benim uzamınımın uygulamasından sonraki halinde herhangi yeni bir leke oluşmamış halini de gördüm..

tuz bence çok sakıncalı açık yaralar için özellikle....

ılk kez bugun yaptrdım . 10dakıka zor dayandım sımdı bile acıyooo uc gun ustuste tuzlu su sür dedi . . bunu hıc duyan ya da yapan oldu mu ? sızce bunun mantıgıne olabılır. ??

sakın su sürme özelliklede tuzlu su, kim dedi ya böyle bişeyi iyice yara yapacaksın..naylon içine buz koy epilasyon yapılan yere uygula su değimemesinden emin ol bu acıyı alır sonrada bepeanten krem uygula....a.s.

ya arkadaşlar bu eziyet ne zaman biticek.eskiden kıllar yüzünden saçımı toplayamazdım şimdi kabuklanma yüzünden toplayamıyorum.bide bişey sormam lazım.normalde ne kadar sürüyoo kılların bitmesi?ve hangi sıklıkta gittiniz aldırmaya?ilkinde hemen etkisini görürmüyüm?ne kadar sürer bidaha çıkması?çok soru sordum ama içimi rahatlatamıyorum bi türlü.noolur bişeyler yazın.............senağlama

canım inan bana bende yıllardır bende saçımı toplayamıyodum.nası hasret kaldım saçlarımı toplamaya bi bilsen... ama allaha şükür bu kışa rahatlıycam galiba.aslında mart ayından beri gidiyorum ve yüzde doksan bitti. artık 15 günde bir gidiyorum. başlarda haftada bir gidiyodum. hiç aksatmadım.çıkıp da cımbıza gelecek boya gelince soluğu güzellik salonunda alıyodum.ben 5. seanstan sonra farketmeye başladım çoğunun çıkmadığını ve çıkanların da incelmeye başladığını. ama zaten çıkmaya devam edenler normal çıkma süresinde çıkıyo. bence çıkmaya başlayınca gözünü rahatsız edicek seviyeye gelince epilasyonunu yaptır.

leke problemi yaşamdım ama sadece kıl köklerinde biraz kırmızılık oluyo benim.onlar da en geç 3 ay içinde geçer dedi dermatalog. için rahat olsun ama güneş ve sudan koru ki herşey yolunda gitsin... yerimsenibenyerimsenibenyerimseniben

iğneli icin 4. seansımı gidiyorum ben bacakta.. ama cok hafif bir azalma var.. o kadar acıyı cekip de hala tuy görmek cok sinir bozucu :)

cnm bn fotografçıyım ptoshopla ilgileniyorum ama burda bnm mesleyim yer almadığı için öle yazdım oka.sa.s

ok oyle olsun bakalım ne bileyim birden oyle gorunce dedim sakata gelmeyelim :) guzellik uzmanlarına karşı antipatim oluştu tüylerden kurtulamadığımdan olsa gerek

bu arada sorunu cevaplayayım oyleyse.. bazı yerlerde igneliyi ozel bolgeye yapmıyorlar.. ama cogu yerde istedigin yere yaptırabiliyorsun. dakikası 0,75 ile 1,50 YTL arası degişiyor.. ben 0,75 e yaptırıyorum henüz cok fazla bir degişim olmadı.. ama hala umudum var :)

evet beze yapmış gibi duruyo can sıkıcı durum ama zamanla geçiyo demek cildin çok hassas allah yardımcın olsun kendi kendimize işkence çektiriyoz :bbo:

cok tesekkur ederim .. cok korkmustum gecemz dıyee... hatta bırakmayı bıle dusndum ...sende de mı olmustu ???
inan içime su serptın .
Allah razı olsun :1hug:

olmazmı, annem görünce çok korkmuştu, şişlikler, bezeler olunca birdaha yaptırmıcam diyosun , tüyler azalınca da gitmedim zaten, çünkü bayaa hassaslaşmıştı izler kalmıştı,geçirmek için epey zaman buz krem uyguladım, eskisi gibi pürüzsüzmü diye sorarsan cilt, asılnda değil iğnelinin maalesef yan etkisi iz bırakması ne yapalım.:sm_confused:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…