Igneli epilasyon

Hemlab

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2020
32
6
25
Merhaba arkadaşlar bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim yüzüm için iğneli epilasyona başladım ama maliyeti biraz yüksek ve ortalama 10 18 seans arası kesin çözüm diyolar sizce devam etsem mi değer mi verdiğim paraya yaptıran var mı ve epilasyon öncesi için uyuşturucu krem öneriniz var mı

Bende başladım ilk seansım oldu . Yaza bitermiş . Değer bence çünkü kalıcı olarak kurtulmuş olacağız. Ömür boyu ağdaya vs para verince daha maliyetli olacaktır. Dayanışmayacak acısı yok açıkçası tabi benim ağrı eşliğim yüksek . Ama emla diye kremden varmış .

1 yıl önce benimde yüzümde kıl problemim vardı ilk önce iğneli eğilayon için yer araştırdım sonra çok acıdığı için bıraktım.Avcılarda Belladerm Güzellik Mekezine gittim onlarda tüm yüz olduğu için ilk önce Soprano ıce diode cihazına aldılar. İnanırmısınız ilk 2 seansta siyah kıllarım tamamen gitti ,sonrasında ince kıllar için devam ettim .iyikide yaptırmışım inanılmaz memnunum .İğneli epilasyonu kıllar az ise öneriyorlar ama çok fazla kıl var ise kesinlikle lazer öneriyorlar. ilk zamanlarda bir seans bir kontrol seans şeklinde 15 günde bir alıyorlardı .Zaman geçtikçe 2 ayda bir gittim şuan toparlama seanslarına giriyorum 3/4 ayda bir ve çok az kılım kaldı :) kesinlikle epilasyon yaptırın ağdaya verdiğiniz para çöpe gidiyor ve hem kılları çoğaltıyor hemde ciltte leke oluşturuyor.

1 yıl önce benimde yüzümde kıl problemim vardı ilk önce iğneli eğilayon için yer araştırdım sonra çok acıdığı için bıraktım.Avcılarda Belladerm Güzellik Mekezine gittim onlarda tüm yüz olduğu için ilk önce Soprano ıce diode cihazına aldılar. İnanırmısınız ilk 2 seansta siyah kıllarım tamamen gitti ,sonrasında ince kıllar için devam ettim .iyikide yaptırmışım inanılmaz memnunum .İğneli epilasyonu kıllar az ise öneriyorlar ama çok fazla kıl var ise kesinlikle lazer öneriyorlar. ilk zamanlarda bir seans bir kontrol seans şeklinde 15 günde bir alıyorlardı .Zaman geçtikçe 2 ayda bir gittim şuan toparlama seanslarına giriyorum 3/4 ayda bir ve çok az kılım kaldı :) kesinlikle epilasyon yaptırın ağdaya verdiğiniz para çöpe gidiyor ve hem kılları çoğaltıyor hemde ciltte leke oluşturuyor.

Yüz bölgesinde kılların az ya da çok olması iğneli epilasyona engel değildir ve yüz bölgesi sadece "iğneli epilasyon" yapılmalıdır. Ben yıllarca sırt bölgem hariç bütün vücuduma iğneli epilasyon yaptırdım ve bu sayede tüylerimden kurtuldum. Sırt bölgeme sıra geldiğinde ise uzmanım yurt dışına taşındı. Ardından yeni uzaman arayışına girdim ama bulamayınca Sopranonun sitesinden bakarak bir klinikte lazer epilasyon yaptırmaya karar verdim. Ancak görüşmeye gittiğimde uzman sırt bölgemin Soprana Platinium ile en fazla %40 azalacağını ve geriye kalan kılların da daha kalın ve uzun görüneceğini söyledi ve sırt bölgeme lazer epilasyon yapmayı reddetti. Ticaret kaygısı gütmeden işini layıkıyla yapan uzmanlar yüz bölgesi ve ince kıllara lazer epilasyon yapılmasını önermiyor. Bugün üye olmuşsunuz ve hemen güzellik merkezinizin reklamını yapmışsınız. İnsanları boş yere umutlandırmayın, para her şey değildir. Mune Mune reklam kokan yorum.

Yüz bölgesinde kılların az ya da çok olması iğneli epilasyona engel değildir ve yüz bölgesi sadece "iğneli epilasyon" yapılmalıdır. Ben yıllarca sırt bölgem hariç bütün vücuduma iğneli epilasyon yaptırdım ve bu sayede tüylerimden kurtuldum. Sırt bölgeme sıra geldiğinde ise uzmanım yurt dışına taşındı. Ardından yeni uzaman arayışına girdim ama bulamayınca Sopranonun sitesinden bakarak bir klinikte lazer epilasyon yaptırmaya karar verdim. Ancak görüşmeye gittiğimde uzman sırt bölgemin Soprana Platinium ile en fazla %40 azalacağını ve geriye kalan kılların da daha kalın ve uzun görüneceğini söyledi ve sırt bölgeme lazer epilasyon yapmayı reddetti. Ticaret kaygısı gütmeden işini layıkıyla yapan uzmanlar yüz bölgesi ve ince kıllara lazer epilasyon yapılmasını önermiyor. Bugün üye olmuşsunuz ve hemen güzellik merkezinizin reklamını yapmışsınız. İnsanları boş yere umutlandırmayın, para her şey değildir. Mune Mune reklam kokan yorum.
Yüzünüzde kaç seansta fayda gördünüz ben daha önce lazer yaptırmıştım çok siyah değil ama sık tüylerim var

ne müna
Yüz bölgesinde kılların az ya da çok olması iğneli epilasyona engel değildir ve yüz bölgesi sadece "iğneli epilasyon" yapılmalıdır. Ben yıllarca sırt bölgem hariç bütün vücuduma iğneli epilasyon yaptırdım ve bu sayede tüylerimden kurtuldum. Sırt bölgeme sıra geldiğinde ise uzmanım yurt dışına taşındı. Ardından yeni uzaman arayışına girdim ama bulamayınca Sopranonun sitesinden bakarak bir klinikte lazer epilasyon yaptırmaya karar verdim. Ancak görüşmeye gittiğimde uzman sırt bölgemin Soprana Platinium ile en fazla %40 azalacağını ve geriye kalan kılların da daha kalın ve uzun görüneceğini söyledi ve sırt bölgeme lazer epilasyon yapmayı reddetti. Ticaret kaygısı gütmeden işini layıkıyla yapan uzmanlar yüz bölgesi ve ince kıllara lazer epilasyon yapılmasını önermiyor. Bugün üye olmuşsunuz ve hemen güzellik merkezinizin reklamını yapmışsınız. İnsanları boş yere umutlandırmayın, para her şey değildir. Mune Mune reklam kokan y
Ne münasebet kendi deneyimimi söyledim . Yüz bölgeme uygulama yaptırdım fakat sırt
Ne münasebet .iğneli epilasyonun kılı bitirmediği ile ilgili bir cümle kullanmadım .Kendi problemimden bahsettim ve gayet güzel sonuç aldım. Sırt bölgemde tüylerim çok ince (uygun olmadığı) için uygulamaya almadılar.Ayva tüylerde hiçbir şekilde sonuç alınmayacağını söylediler...Benim en büyük problemim yüz bölgem, tüm yüzüm ,alnım dahil kıl problemim vardı ve çok güzel sonuçlar aldım.İğneli epilasyonu tamamen yüzüme yaptırmak istemedim hem ağrısı var hemde tüm yüzümde sürekli kabuk ile dolaşmak istemedim. Girdiğim cihazdan memnun kaldım sonuç aldım ve bunu da paylaşmak istedim. İğneli epilasyonun sonuçları iyi olabilir fakat ben tüm yüzüme iğneli yaptırmak istemedim.Tercih meselesi .İyi günler

X