İĞREEENÇÇÇ

Ben de kasimam bittikten sonra gorebilecekleri sekilde 3 5 kez burnumun tam uzerini kasiyomus gibiyapiyorum ki karistiriyorum sanmasinlar hahahjaaj

Offf cok ciddiye aliyoruz beeee
Sumugunu yiyenlerrrr,parmak aralarini koklayanlarrr,telefon camlarini bugulayanlar kfjfjfjfkfkfj cok fazlayiz bunlara ya salsak mi acaba biz de birazcik :dd
ciddiye almaya devam😥

Selam kızlar. Çok yakınımda çok sevdiğim biri var. Birkaç kere sümüğünü yerken yakaladım. Daha doğrusu sümüğünü yediğini kabullenmek istemedim ilk başlarda. Gördüğüm şeyi yanlış görmüşüm gibi kabullendim kendi kendime.
Ama bugün cama yansımasını izlerken burnunu karıştırdı ve sonra baya baya yedi onu.
Gördüğümü söyledim, ‘ağzımın tadını biliyorum demekki’ diye şakaya vurdu.
Alışkanlığı var sanırım.
Siz daha önce gördünüz mü yiyen birini… Nasıl bi konuşma yapmam lazım kendisiyle ?
Iyyy kusarim 🤮🤮🤮 ayy nasil konu kizzz sevdiğim artik sevdigim olmaktan cikardi nettt

Selam kızlar. Çok yakınımda çok sevdiğim biri var. Birkaç kere sümüğünü yerken yakaladım. Daha doğrusu sümüğünü yediğini kabullenmek istemedim ilk başlarda. Gördüğüm şeyi yanlış görmüşüm gibi kabullendim kendi kendime.
Ama bugün cama yansımasını izlerken burnunu karıştırdı ve sonra baya baya yedi onu.
Gördüğümü söyledim, ‘ağzımın tadını biliyorum demekki’ diye şakaya vurdu.
Alışkanlığı var sanırım.
Siz daha önce gördünüz mü yiyen birini… Nasıl bi konuşma yapmam lazım kendisiyle ?
Midem:E biz kalkalım artık🤢🤮

X