İĞREEENÇÇÇ

Çok zenginse görmemezlikten gel ( şaka şaka hani sosyal medyalarda eş altatınca kör taklidi yapılıyorlar ya ondan ) bence güzellikle midenin bulandıgını söyle ve yapmamasını izle ama öpüşürken aklına gelmez mi benim gelirdi
Sevgili değil ki öpüşürken aklına gelsin. Yakın arkadaşından bahsediyor.

O değil de şuan sahurda tıka basa yedim sonra şunu okudum vallahi midem bulanıyor 🤢

Offfffffffff gerçekten kendi ne yerse yesin de o pis ellerle etrafa dokunduğunu düşünmek kötü yaptı. Hem sümük hem tükürük 🤮 eğer uzak kalma şansınız yoksa mutlaka yanınızda dezenfektan veya 80 derece kolonya bulundurun.

Offfffffffff gerçekten kendi ne yerse yesin de o pis ellerle etrafa dokunduğunu düşünmek kötü yaptı. Hem sümük hem tükürük 🤮 eğer uzak kalma şansınız yoksa mutlaka yanınızda dezenfektan veya 80 derece kolonya bulundurun.
İnanır mısın onun çantasından eksik olmayan iki şey… o yüzden insan inanamıyor 😭😭

Hajaha küçüklükte kaldığını söylediğin için çok masumca geldi..
Ama benim yaşadığım olayın sahibi 33 yaşında kocaman 1 birey.. Çareler çaresiiiz
Ya simdi apacik gorunce insan tiksiniyo cinnet gecirecek duruma geliyor ama cogu insanda boyle garip zevkler var
Tek kaldiklarinda ozellikle
Disaridan gayet hos,bakimli , beyfendi ve cogu kadinin isteyebilecegi sekilde bir erkek ayak parmak aralarini karistirip koklayabiliyo
Ne bileyim yapma etme desek en fazla utanir ya da yakalandigi icin sinirlenir ama tek kaldiginda yine yapar ya 😂😂

İnanır mısın onun çantasından eksik olmayan iki şey… o yüzden insan inanamıyor 😭😭
İyi bari en azından ellerini temizliyor demek ki 😂😂 benim de yakın bir tanıdığım o haltı yiyordu tabi ben görünce kimseye söyleyemedim. Bir gün dikkatimi çekti telefonun ekranı buğu buğu iz 🤮🤮🤮🤮 o günden sonra kimsenin telefonuna çok mecbur kalmadıkça dokunmam.

İyi bari en azından ellerini temizliyor demek ki 😂😂 benim de yakın bir tanıdığım o haltı yiyordu tabi ben görünce kimseye söyleyemedim. Bir gün dikkatimi çekti telefonun ekranı buğu buğu iz 🤮🤮🤮🤮 o günden sonra kimsenin telefonuna çok mecbur kalmadıkça dokunmam.
Yarabbbii. Neler varmış yarabbiii.. Buğu buğu nedir iz nedir telefon nedir.. Yitirdim aklımı 😭

Bide o kişinin size kalmaya geldiğini ve annenizin zorla sizin odanıza yatırdığını düşünün 😂😂😂 gece garip garip sesler geliyo ama sümük mü yiyorsun demeye utandığınız için zorla kendinizi uyutmaya çalışıyorsunuz 😂😂😂😂 ertesi gün annenize bi daha benim odamda kalmasın sümüğünü yiyor x kişisi dediğinizde annenizin saçmalama koskoca insan niye öyle bişey yapsın deyip umursamaması 😂😂😂😂 sonra neden benim travmalarım bitmiyor 😂😂😂 A alfadime S simonesimone

Yemin ediyorum ben burnum kaşınırken bile insanlar yanlış anlamasın diye kaşındığını ifade etmek için yırtınıyorum 😅
Ben de kasimam bittikten sonra gorebilecekleri sekilde 3 5 kez burnumun tam uzerini kasiyomus gibiyapiyorum ki karistiriyorum sanmasinlar hahahjaaj

Offf cok ciddiye aliyoruz beeee
Sumugunu yiyenlerrrr,parmak aralarini koklayanlarrr,telefon camlarini bugulayanlar kfjfjfjfkfkfj cok fazlayiz bunlara ya salsak mi acaba biz de birazcik :dd

Bide o kişinin size kalmaya geldiğini ve annenizin zorla sizin odanıza yatırdığını düşünün 😂😂😂 gece garip garip sesler geliyo ama sümük mü yiyorsun demeye utandığınız için zorla kendinizi uyutmaya çalışıyorsunuz 😂😂😂😂 ertesi gün annenize bi daha benim odamda kalmasın sümüğünü yiyor x kişisi dediğinizde annenizin saçmalama koskoca insan niye öyle bişey yapsın deyip umursamaması 😂😂😂😂 sonra neden benim travmalarım bitmiyor 😂😂😂 A alfadime S simonesimone

X