İĞREEENÇÇÇ

Bide o kişinin size kalmaya geldiğini ve annenizin zorla sizin odanıza yatırdığını düşünün 😂😂😂 gece garip garip sesler geliyo ama sümük mü yiyorsun demeye utandığınız için zorla kendinizi uyutmaya çalışıyorsunuz 😂😂😂😂 ertesi gün annenize bi daha benim odamda kalmasın sümüğünü yiyor x kişisi dediğinizde annenizin saçmalama koskoca insan niye öyle bişey yapsın deyip umursamaması 😂😂😂😂 sonra neden benim travmalarım bitmiyor 😂😂😂 A alfadime S simonesimone
Duvarlara da yapistirabilir sumugunu onu da ekleyelim :dd

Selam kızlar. Çok yakınımda çok sevdiğim biri var. Birkaç kere sümüğünü yerken yakaladım. Daha doğrusu sümüğünü yediğini kabullenmek istemedim ilk başlarda. Gördüğüm şeyi yanlış görmüşüm gibi kabullendim kendi kendime.
Ama bugün cama yansımasını izlerken burnunu karıştırdı ve sonra baya baya yedi onu.
Gördüğümü söyledim, ‘ağzımın tadını biliyorum demekki’ diye şakaya vurdu.
Alışkanlığı var sanırım.
Siz daha önce gördünüz mü yiyen birini… Nasıl bi konuşma yapmam lazım kendisiyle ?
Ayyyyyyyyyyyy midem kalktı.
Yani 2-3 yaş civarı bebeler yapıyor bunu ama sonra ailenin desteğiyle sönüp gidiyor.
Bahsettiğniz kişi yetişkinse ve ağız tadı olarak görüyorsa bu durumu uzman desteği almalı.:kusmuk::kusmuk::kusmuk::kusmuk:

Sonuçta bu da bir rahatsızlık ve hastalık.
Tıp ta adı bile konmuş.
mukofaji
ama tedavisi konusunda bilgim yok. çünkü çevremde bu hastalığa yakalanan yok.

Hahaha haykırdıııım bide ağzımın tadını biliyorum mu dediii mikrop torbası 🤦🏻‍♀️ kusura bakma nolur evet sokakda görüyorum daha çok çocuklarda gördüğüm oluyor ama bu normal bir durum değil bakın ne buldum internette de yazıyor

Eklentiler

• IMG_6619.png
    IMG_6619.png
    220,7 KB · Görüntüleme: 20
travmamı tetikledin konu sahibi :KK70:
küçükken bende yerdim bir gün çocukluk arkadaşım kardeşi bize geldi atari oynarken ablam aldı konsolu eline konsolla tv ye kedi sümüğünü yiyor biliyor musunuz yazdı onlar okudu güldüler ııııyy falan dediler ben bir ağla bir ağlaa içim çıkmıştı :KK70:
bidaha tövbe demiştim ama çok utanmıştım. :KK70: belki o arkadaşında utanır bi gün :KK70: :KK70:

Selam kızlar. Çok yakınımda çok sevdiğim biri var. Birkaç kere sümüğünü yerken yakaladım. Daha doğrusu sümüğünü yediğini kabullenmek istemedim ilk başlarda. Gördüğüm şeyi yanlış görmüşüm gibi kabullendim kendi kendime.
Ama bugün cama yansımasını izlerken burnunu karıştırdı ve sonra baya baya yedi onu.
Alışkanlığı var sanırım.
Siz daha önce gördünüz mü yiyen birini… Nasıl bi konuşma yapmam lazım kendisiyle ?
Benim çocuklarmıda ķüçükken öyle yakalardım kıza kıza uyara uyara bıraktılar,arkadaşın ağzının tadını biliyormuş ya bırakmaz

Alışkanlığı var sanırım.
Bunu niye bizimle paylasma gereği duydun? Akşam akşam midem bulandı kusmaya gidiyorum

X