İğrenç bir aldatma hikayesi

Pisliklerinde boğulsunlar ahlaksızlar.
Zaten bu adama baba denemez, ne diye o kısmı düşünüyorsunuz? Evladından ilgisini esirgeyen, onun geleceğini düşünmek yerine, ahlaksızlık yapmak uğruna borca giren, bunu da size ödetecek kadar ayrı bir midesizlik kapasitesine sahip olan iğrenç bir yaratık bu adam. Onun getireceği ekmeğin kime ne faydası olacak? Pislik herif.
Önce kendi haysiyetini, adını, işini, çocuğunu kendi düşünmesi gerekirdi. Oysa sadece uçkurunu düşünmüş. Size kalmamalı onun yerine onu düşünmek.
Bir de ev vermeme derdin ya... Yani azıcık bile utanç duymamış demek ki yaptıklarından, hala katakulli peşinde. Bu adam her şeyi hak ediyor. İçinizden ne geliyorsa onu yapın.
Ve evet, buna gerçekten inanıyorum, kötü insanlar asla mutlu olmuyor. Mutluyum rolü yapabilirler, bir süre için sizi de buna inandırabilirler ama uzun vadede göreceksiniz ki, o işler öyle olmuyor. Kötü insanların kendi kötülükleri dönüp dolaşıp kendilerini vuruyor.

İnsanlar ne hale geldi, nasıl bu kadar çirkinleşebiliyorlar, karı-koca arkasından nasıl iş çevirebiliyorlar anlamıyorum. Evlilik müessesesinin adını kirletiyor böyle pislikler. Aldatıp aldatıp hiçbir şey olmamış gibi tatile gidip tatil planları yapıyorlar bir de; böylelerinde nasıl bi vicdan varsa, yatağa girdiklerinde nasıl uyuyabiliyorlar acaba. Yazık insanlara yaşattıkları psikolojiye. Karaktersiz insanlar layıklarını bulurlar, türleri de tükenir umarım. Allah kolaylık versin konu sahibi, siz çocuğunuzla önünüze bakın. Unutup daha iyi bir hayat yaşarsınız umarım. Ben olsam beni çocuğumun annesi diye düşünmeyip bunları yapan adamı, çocuğumun babası diye düşünmeyip şirkete değil dünya aleme rezil ederdim.

En çok sirkette duyulmasından korkuyorlarsa yapın bunu aşağılık,haysiyetsiz insanlar.Hatta daha daha fazlasını yapın! Merak etmeyin zaten bir kaç zaman sonra diğerinden hevesini alıp gelir kapınıza ne olur beni affet diye.En güzel intikam şansı o zaman geçecek elinize şimdi sabredin ve hata yapmamaya çalışın mahkeme sonuçlanana kadar.

Size şizofren teşhisi koyan kocanz çocuğunuz annesi olduğunuzu unutuyor sanrm gerçi adam çocuğunuda unutmuş size tavsiyem donuna kadar alın öyle perişan olsun ki pişmanlığı tatlı kalsın yanında sonra vicdan azabına dönsün rezil olsunlar çünkü dediğinz gibi iğrenç bı aldatma öyküsü reziller zaten rabbim her ikisinide bildiği gibi yapsın evladinizada bakarsnz merak etmeyin sevgiyle büyütun yeterki onu nice adamlar var eşinin çocuğuna öz çocuğu gibi sevgi duyup koruyan kollayan böyle baba olacağına hiç olmasn.

Elinizdeki tüm kanıtları kullanın ve şirkete rezil edin onları.Bu boşanma süreci sizin ve çocuğunuzun bir ömür boyunca etkileneceği bir olay bunu onların yanına bırakmayın derim.Bazen etik davranmamak lazım.

Bu kadar güçlü ,kararlı durabildigijiz için tebrik ediyorum ...o size iftira atabiliyor ya sizde elinizdeki herşeyi isyerine iletin .Issız kalsın çok mu önemli sanki çocuğunuza nafaka filan verecek mi sanıyorsunuz ?? Bu arada 17000 kredi kartı borcunu "fazla acilmisim " deyip hemen kapqtabilcek kadar iyi kazanıyor demekki ...
Elinizdeki delilleri iyi saklayın ve ne olur vazgecmeyin.Zaten o zamanda tek başınıza buyutmussunuz bebeğinizi ,tek fark sirtinizda bir asalak olmayacak .
Lütfen hemen gidin rezil edin hqysiyetsuzleri ,onlar size iftira atıyor ya pislikler

Size sizofren yaftasini takan adam isinden olmasin diye bir de iyilik mi yapiyorsunuz?
Bu kadar isini kaybetme korkusu varsa yapmasaymis.
Ikincisi cocugunuzun zaten tum sorumlulugu sizin uzerindeymis. Adam evi otel gibi kullaniyormus. O yuzden tek basima nasil buyutecegim diye korkmayin zaten tek basiniza hayatin yukunu almissiniz bu evlilikte.
Esinizle ilgili yapmaniz gereken herseyi yapmalisiniz. Kotuler birsey yapmadikca daha da aziyorlar. Ona iyilik yaramaz. Isyeri gercekleri bilmeli. Hatta mailleri kanit olarak isteyin, tabi hala duruyorsa...

Son düzenleme:
Çok üzüldüm.Hiç merak etme güzel kardeşim kimsenin ahı kimsede kalmaz.Tecrübeyle sabittir.Bugün kocasının nikahındayken başka adamla ilişki yaşayan;yarında onunla birlikteyken ayni şeyi yapar.Senin gözyaşlarının üzerine yuva kuramazlar kursalarda o iğrenç şeyin adı yuva olamaz.
Bukadar ucuz insanlar için üzme kendini iyki kurtuldum de evladınla huzuruna, yoluna bak.Rabbim yar ve yardımcın olsun.

O seni şizofren diye insanlarin yanında küçük düşürmeye çalışırken çocuğumun annesi demezken sen neden çocuğumun babası deyip onu düşünüyorsun?

Bu arada tebrik ederim güçlü olduğunuz için. Bütün bunlara rağmen sağduyulu kalmışsınız.

Son düzenleme:
Yüklü bir tazminatla dımdızlak bırakın da aklı başına gelsin. Çocuğumun babası çocuğum boynu bükük büyüyecek gibi triplere hiç girmeyin. Böyle hayırsız bir babayla büyüyeceğine sizinle ahlaklı huzurlu büyüsün daha iyi. Eşiniz sizi aldatırken baba olduğu aklına gelmiyorken siz niye onu düşünüyorsunuz ki. Acırsan yetime döner koyar g.tüne diye bir laf var kesinlikle acımayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…