İğrenç bir aldatma hikayesi

Ben olsam işinden etmem çocuğuma yüksek bir nafaka ve eğer aldatılmayı kanıtlıyabiliyorsanız güzel bir tazminat almak için çalışsın.
Elinizden geleni yapmış evliliğinizi kurtarmak istemişsiniz ancak eşiniz ne eş ne de baba olmuş bunun vicdan rahatlığıyla yeni bir hayata başlayın.Umarım herşey sizin için çok güzel olur.

Hala cpcugumun babasi diye nasil dusunuyorsunuz anlayamiyorum ya .Akil tutulmasi bu.Giyabinizda hatçe diye isim takarak konusuyorlar ama hala cocugumun babasi...Evinizi de alsinlar elinizden cocugunuzun babasi sonucta adam evsiz kalmasin.

Hala cpcugumun babasi diye nasil dusunuyorsunuz anlayamiyorum ya .Akil tutulmasi bu.Giyabinizda hatçe diye isim takarak konusuyorlar ama hala cocugumun babasi...Evinizi de alsinlar elinizden cocugunuzun babasi sonucta adam evsiz kalmasin.
Ne desinki? Komsu diyecek hali yok ya

Yuhhh ki ne yuhh. Ben yazıklar olsun o ablaya diyorum. Eş benim için ablamın yanında yabancıdır. Aynı kandan olan ablam nasıl yapar bunu yaaa. Çok üzüldüm arkadaşınıza. Bu yediği kazığı unutmak için güç ve sabır versin. Bu 2 çocuklu abla evlimi peki??

Hayir yanlis anladin. Ya da anlatamadim bilmiyorum. Senin oz ablan ve esin.
Bende yanlış anlamışım eşinin öz ablasıyla sandım. Bu durumda kötü tabi ama öz abla ilişkisinden bir nebze iyidir. Neden söylememiş ailesine? Gayette söyleyip rezil etmeli.

Bence şirkete rezil et onları kanıtları göster... Ki mutlaka ufaktan onlar da anlamışlardır..

Son derece ciddiyim. Ve arkadasim ne kadar uzulse de anne ve babasina sadece aldatildigini soylemis. Ablasiyla aldatildigini diyememis bile. Igrenc iliskiler igrenc insanlar. Dunya nereye gidiyor boyle ben anlayamiyorum
Dunyaa aleme ablamida esimide rezil ederdim.. Allah kahru perişan eylesin hepsini

Ben de aynisini dusundum. Es dedigin el ogludur ama abla kanimdir canimdir. Nasil yapabilir insan bunu?
Abla evli canim. Kocasinin da haberi yok. Diyemiyor arkadasim. kapana kisilmis gibiyim diyor. Ben olsam coktan yaygara kopartmistim susma diyorum ama cocuklar ne olacak diyor. Ilerde annelerini boyle mi hatirlasinlar diyor.? Herseyi herkesi dusunuyor ama kendini bir turlu dusunemiyor.

Bacım Allah sabır versin sana. Allah sana yasattigini yaşatsın ki o adama seni anlasın. Bebeginide gayet temiz bir ortamda büyütursun hic sıkma canını,hersey yoluna girecek öyle bir pislikten kurtulduğuna sevinmelisin bile

Konu sahibi size çok ama çok üzüldüm. Anladığım kadarıyla çalışan kendi ayakları üzerinde duran bir kadınsınız. Boşanıp evi aldıktan sonra ben o şirkete adamı kesin rezil ederdim. Herkes bilsin ne derece şerefsiz olduğunu.. Bu kadar onurlu bir annenin çocuğunun o şerefsizden gelecek 5 kuruşa ihtiyacı olmamalı. Zaten evladının rızkını o... lara yediren adam boşandığınız zaman kendini babalıktan istifa ettirir. İlgilenmez evladıyla. Ki zaten benim yavrum ona sperm vermekten başka bir vasfı olmayan bir babaya baba diyeceğine yalnız büyüsünki o adama benzemesin

Bende yanlış anlamışım eşinin öz ablasıyla sandım. Bu durumda kötü tabi ama öz abla ilişkisinden bir nebze iyidir. Neden söylememiş ailesine? Gayette söyleyip rezil etmeli.
Bence daha kotu.. aldatilan hem ablasini hem kocasini kaybetmis oldu

Off ciddi misin ya.. Bi de yatakta diyorsun.. Ne oldu sonra ablanın kocası aileler ne yaptı..
Kimse bilmiyor ki diyemedi. Bana da telefonda sadece bosaniyorum dedi. Sebep sordum zor bela aldatti beni dedi. Muhabbet ilerleyince ben rezil et deyince ablasiyla oldugunu soyledi. Kimseye diyemiyor. Cok uzgun cok.

Benim ne demek istedigim gayet net.Cocugumun babasi,komsu degil konu. Hala onu dusunmesi benim icin normal degil.Surunsun sevgilsiyle,isinden gucunden de olsun.Beter olsun.
Ben anliyorum bi yerde.. yani cocugu en az sekilde zarar gorsun istiyor. Bu isler basa gelince cok zor cidden. Hem cocuk babasindan mahrum olmasin dersin hemde bu kadar buyuk kazikla yasamak zordur

2 kucuk cocuk var ortada. Onlari dusunuyor. Annelerini boyle hatirlamasinlar diyor. Onun da kafasi cok karisik. Bira kafami dinleyip ona gore adim atarim diyor iste.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…