İğrenç bir aldatma hikayesi

Ama var ya çok iyi yapmışsınız kadının eşine anlatmakla içimin yağları eridi genelde bizim kadınlarımız bütün yükü tek başına çekiyor yok karşı tarafı için adamya karısını öldürürse filan diye söylemiyor ve şunu unutmayın ki başkasının huzurunu bozarak kimse mutlu olamazz boşanın ve seyredin
Eğer evi alamama gibi bir ihtimaliniz varsa bunları şirket sahibiyle konuşacağınızı hatta elinizde fotoğraflarının bile olduğunu tuğçe mi ne haspaysa onun eşiyle gideceğinizi filan söyleyin evi alın elinden herşeyin bir bedeli var
Size gelince hiç üzülmeyin enerjinizi çocuğunuza verin aile davetlerinden kaçmayın ilk başta acı versede durumunuzu kabullenmek size iyi gelecek kendinizi eve kapatmayın yaz mevsimindeyiz bu süreci atlatmanız için çok uygun bir mevsim onurlu ve gururlu duruşunuzu çok taktir ettim bu duruşunuzu kesinlikle bozmayın....
eşiniz sadece sizi aldatarak değil evli bir kadınla aldatarak nasıl iğrenç bir insan olduğunu fazlasıyla kanıtlamış bi koyunda bi bu koyunda yatan bir kadına layık zaten konuşma fırsatınız olursada mutlaka ona sorun ;bi gece kocasıyla yatan bir kadını öbür gece sen koynuna almayı nasıl miden kaldırdı erkeklik bu mu adamlık bu mu oğluma böyle mi baba olacaktın deyin ve bunları söylerken asla ağlamayın gülerek aşağılayarak söyleyin yanınızda mutlaka biri olsun

İnşaallah çok çok mutlu olursunuz gözyaşlarınız size kahkaha olarak geri dönsün

Aldatanı gördüm de bu kadar adice aldatanı görmedim. Bütün aldatmalar adice ama bu nedir evli bi kadinla sen bu kadar mi onursuzsun bu kadar mi şerefsizsin. Merak etme bende aldatıldım ve ayrıldım benimde arkamdan şizofren denildi. Ona hiç takmayın kafanınızı. Kendini başka türlü nasıl aklicak bu adiler. Sakin üzülmeyin Allah göruyor en iyisini bilen odur Allaha havale edin.

Allah yardımcınız olsun. En çok bebeğinize üzüldüm. Sizin yaşadığınızda hiç kolay diil. Ama tebrik ediyorum dimdik ayakta duruyosunuz. Başkası olsa bu yapılanları yer otururdu. Ben olsam o ikisinide şirkete rezil ederdim. Genç yaşımda bana bebeğime neler yaşatmışlar onlar bişey olmamış gibi devam edecekler bide adımı şizofrene çıkaracaklar.

Ya aldatmak ayrı evli bir kadınla aldatmak apayrı. Şimdi düşünsene kadınla birlikte oluyor kadın geri gidip kocasıyla birlikte oluyor. Ne yapacak o kadını çok afedersiniz kendine karı mı yapacak. Ne yapacak o kadından çocuk mu yapacak. Ar damarı çatlamış. Boşversene kurtulmuşsun. Donuna kadar al. Kavuşsalar mutlu olsalar ne ya mutluluk mu bu.. aynını yapacaklar yine birbirlerine..

eğer eşinizin işi sayesinde ciddi bir kazanımınız olacaksa, çocuğunuza ve kendinize nafaka anlamında, bırakın ne hali varsa görsün.
yok 300-500 ise her şekilde alacağınız miktar, avukatınıza danışın, hem eşinizi hem de kocasının rızası varsa diğer kadını bildirin iş yerine.

ama bunu eğer anlaşmalı boşanacaksanız evi alma ihtimali varsa dava sonuçlandıktan sonra yapın.

açıkcası şu saatten sonra sizi ilgilendiren tek şey adamdan alacaklarınız olmalı. evi de hem cocugunuz için hem de aldatılma tazminatı için kendinize almanın yolunu bulun.

böyle bir adam için üzülmezdim. böyle bir babam olacağına annemle buyumeyi tercih ederdim.
hiç dert etmeyin bunları.

İçimi parçaladın kuzum ya :/
Allahım dayanma gücünü kat kat versin sana yalnız değilsin arkandayız yanındayız bizler her zaman yaz olur mu?

Midem bulanıyor ya gebersin ikisi de, hiç merak etme gün yüzü göreceklerini hiç ama hiç zannetmiyorum yukarda Allah var iki yakaları bir araya gelmez onların, ama keşke iş yerinde rezil etseydin elinden ne gelirse yap asla çocuğumun babası deme olmaz olsun öyle baba ya tiksiniyorum ya bunlar nasıl insan

Bizim kadınlarımız yine "bigün kocasıyla bi gün sevgilisiyle yatan kadın" sözleriyle ilişkideki kadını daha ağır kusurlu bulmuş ve erkeğin hatasının da bu kadınla birlikte olduğunu düşünür gibi yorum yapmış.

Kadın da erkek de aynı derecede suçlu burada. Cinsiyetçilikle bir yere varamayız. İki sadakatsiz ve saygısız insan, konuşmaya bile değmezler. Sene2011 yerinde olsam boşanma tamamlandıktan sonra şitketine rezil ederim. O arda da evi elinden almaya bakın, ikisi birlikte çalışıp yeni ev alsınlar kendilerine!

kadar cok uzuldum ki. Ne yazik ki var böyle namussuz kadinlarda erkeklerde gerçekten icim daraldi okurken umarim bir an önce atlatirsiniz evladinizla coooook ama cok mutlu olursunuz. Uzulmeyin diyemem düşünmeyin diyemem zaten uzulmemek ve düşünmemek imkansiz zamanla ölen annemizin babamizin acısı bile hafifliyor buda hafifler buda zamanla soğur ama kimseye guvenemezsiniz

Şirkete ispatları ile duyururum. Elimden ne geliyorsa yaparim. Siz size acımayan adamın boşanınca çocuğunuza bakacagini mi sanıyorsunuz?

Normalde olsa bu hikayeye asla inanmazdim. Cunku insanlar bu kadar kotu olamaz derdim. Ama 2 gun once arkadasim esini evli iki cocuk annesi oz ablasiyla kendi evinde yatakta basinca artik hersey bana mumkun geliyor. Gebersinler. O pipileri kopsun insallah.

Of okurken yikildim ya. Ustelik isi peşini bırakmamış olmanizi ve karsi tarafada bunu anlatmanizi takdir ediyorum. Ama yerinizde olsam sirkete rezil ederdim. Gider sirket muduruy veya halkla iliskiler muduruyle elimdeki delillerle konusurdum. Süründürür pisman ederdim. Sakin ezilme,guclu dur. Ve sonuna kadar hakkini al.

Ohaa ohaaa ohaaa ciddimisinizzz

Ablasıyla mı? Bildiğimiz abla yani?

*

Ohaa ohaaa ohaaa ciddimisinizzz
Son derece ciddiyim. Ve arkadasim ne kadar uzulse de anne ve babasina sadece aldatildigini soylemis. Ablasiyla aldatildigini diyememis bile. Igrenc iliskiler igrenc insanlar. Dunya nereye gidiyor boyle ben anlayamiyorum

Sirkete rezil olmak derken? Adam herseyi yaparken seni dusunmemis. Kaldiki bebegin daha kucuk bunlari anlayacagi zamana kadar herhalde kendine yeni bi is bulur. Bence acima bu pislige ve elinden geleni yap, yapabiliyorsan donuna kadar al. Valla doguruyon buyutuyon.. sen ne derdindesin adam dusmus seyinin derdine. Karni doymadan kasigi kalmis derler bu gibilere..

Nere gidiyor bu dunya? Kardesimle ben.. ya rabbim o gune gelmeden tas etsin beni

Ben sana hiç katılmıyorum. Haksızsın.
Neden mi?
Kendine haksızlık ettiğin için. Uyutulmuşum dediğin için. Ne uyutulması hafiye gibi takip etmiş bütün parçaları birleştirmiş seni kandırmalarına izin vermemişsin.
Eğer o pislikleri yakalamasaydın yaptıkları şeyi görmeden saf gibi yaşayıp gitseydin işte o zaman uyutulmuş olurdun. Ama sen buna izin vermedin.
Ben helal olsun diyorum sana.
Üstüne masum bir adamında hayatını kurtarmışsın bu az bir şey mi...
Senin gibi onurlu insanların var olduğunu görmek çok güzel.
Allah yardımcın olsun.

O aldatan tipler içinse söylenecek çok söz yok. Aldatmak bir insanın kendini düşürebileceği en leş çukurlardan biridir. Ama bundanda daha kötüsü ise aldatma eylemini evli bir kadın/erkek ile yapmaktır. Bir insan acaba ne kadar alçalmalı ki evli bir kişiye bakabilsin...
Allah bildiği gibi yapsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…