Ihlamurlar Altında (Kanal D)

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.862
29.824
60
Varoşların güzelliğiyle dillere destan Elif'i, gönlünü mahallenin yürekli delikanlısı Yılmaz'a kaptırmıştır. Dürüstlüğüyle çevresindekilerin sevgisini kazanmayı başaran Yılmaz'ın gözü Elif'den başka kimseyi görmez. Birbirlerine deli gibi aşık olan Yılmaz ve Elif'in tüm arzuları evlilik hazırlıklarını bir an önce bitirip, birbirlerine kavuşmak ve masallardaki gibi hayatları boyunca mutlu olmaktır.

Yılmaz bir gümrükte, Elif ise çok büyük bir tekstil fabrikasında işçidir. Elif'in güzelliğini tek fark eden Yılmaz değildir. Tek-Stil fabrikasının veliahttı Ömer de Elif'i görünce büyülenmiş ve yakın takibe almıştır. Varoşlardan çok uzakta zengin bir hayat yaşayan Ömer ve kız kardeşi Filiz için samimi bir aşka sahip olmak en büyük zenginliktir. Filiz yurtdışında eğitim görmüştür ve işinde çok başarılıdır. Başarılı olmadığı tek konu ise aşktır. Filiz, tanımasa da Yılmaz'ın Elif'e olan sevgisinden etkilenir. İçten içe, Yılmaz gibi bir erkeğin karşısına çıkacağı günü bekler, belki de beklediği beyaz atlı prens Yılmaz'dan başkası değildir.

Elif yaşadığı yoksul hayattan bıkmıştır. Bazen alamayacağı elbiselere bakarken özendiği zengin yaşamın hayalini kurar. Elif için para ve gösteriş ne kadar önemliyse Yılmaz için de o kadar önemsizdir. Aralarındaki en büyük uçurum budur.

Beklenmedik bir kaza Elif, Yılmaz, Ömer ve Filiz'in kaderlerini birleştirir. Elif'in patronu Ömer otomobiliyle Yılmaz'a çarpar. Yılmaz kazayı ucuz atlatmıştır. Bu kaza Yılmaz'a ve Elif'e birbirlerine verdikleri değeri hatırlatır. Elif'in annesi Müjgan kızının Yılmaz ile kendisi gibi yoksul bir hayat yaşayacağı fikrindedir, yol yakınken Yılmaz'ı bırakmasını söyler durur. Elif'in ise kararı kesindir, Yılmaz ile evlenecektir.

Yılmaz çalıştığı gümrükte kaçak insan ticareti yapanların oyununu bozar. Dikkati sayesinde yabancı uyruklu birinin hayatını kurtarırken diğer taraftan işlerini bozduğu kişilerin düşmanlığını kazanır.

Ömer, Elif'i gördükten sonra ona daha yakın olabilmek için elinden geleni yapar. Sırf Elif'e baktı diye adam döven Yılmaz, Ömer'in farkında değildir. Ömer, Elif'in tanıdığı diğer kızlardan faklı olduğunu hisseder. Onu Elif'e doğru çeken bir şey vardır, yoksa bu aşk mıdır

ooooooooooo köprünün altından çok sular geçti Elifcim.Şimdi tam Brezilya dizisi gibi oldu. Önceden çok beğenerek izlerdim. Ama şimdi büyüsü yok oldu.

Yılmaz, masum olduğunu kanıtlayabilmek için, gerçek suçlu Cem ile giriştiği savaşını sürdürüyor.

Filiz, Yılmaz kendisini affetmeyince, hamile olduğu gerçeği ile baş başa kalır. Filiz’in hamile olduğunu öğrenen Cem, attığı sürpriz adımla onun kalbini kazanmaya çalışır.

Filiz, Yılmaz’a bu büyük sırrını açıklayacak mı?

Yılmaz’ın, Ömer’in silahla yaralanması olayında, Cem’in parmağı olduğunu kanıtlayabilmesi için tek kozu olan Halit, Cem tarafından vurulduğunu anlar.

Halit, komadan çıkıp patronu Cem hakkında polise ifade verebilecek mi?

Ömer, Yılmaz’ın Cem’le ilgili uyarılarını dikkate alacak mı

Ben soluksuz izliyordum bu diziyi ama şimdilerde Yılmaz ve Filiz'in sürekli barışıp ayrılmaları baydı,bence dizi bitti bir final yapmaları lazım,kimi diziler uzatılmamalı adam gibi tadında bırakılmalı,aynı bu dizi gibi ama ısrarla uzatacağız diye direniyorlar seyircisini kaybettiler haberleri yok:1closedeyes:

ben de izliyorum her ne kadar artık saçmalasa da. ama benimki vefa gibi. başladım ya sonunu getirmeliyim.

bencede senaryo saçmalamaya başladı.aynen bende yılmazla filizin sürekli ayrılıp barışmalarından sıkıldım.birde çak yapmacık gerekçelerle ayrılıyorlar.bu insanı sıkıyor

ama ben yinede izliyorum.başka izleyecek kayda değer dizi çok az

Cem, Yılmaz’a Yeni Bir Tuzak Kuruyor

Yılmaz’ın kendisine, hem iş hayatında hem de aşk konusunda rakip olmayı sürdürdüğünü gören Cem, Yılmaz’a hain bir tuzak daha kuruyor.

Filiz, kendisini bebeği ile kabul etmeye hazır olan Cem’in evlenme teklifini kabul edecek mi?

Filiz’in, karnında kendi bebeğini taşıdığını bilmeyen Yılmaz, Cem’in ona evlenme teklif ettiğini öğrendiğinde ne yapacak?

Handan, Filiz’den Cem’in teklifini kabul etmesini ister. Annesinin beklentisi Filiz’in kararı üzerinde etkili olabilecek mi?

Filiz’in cevabını heyecanla bekleyen Cem, hastalıklı bir tutkuyla sevdiği kadına kavuşacak mı?

Yılmaz ve Cem arasındaki savaş hız kesmeden sürer.

Yılmaz’ın, kendisine hem aşk hem de iş konusunda rakip olmayı sürdürdüğünü gören Cem, ondan kurtulmak için yine hain bir plan yapar. Yılmaz onun kurduğu ölümcül tuzağa düşecek mi?

Yılmaz’ın kendisine, hem iş hayatında hem de aşk konusunda rakip olmayı sürdürdüğünü gören Cem, Yılmaz’a hain bir tuzak daha kuruyor.

Filiz, kendisini bebeği ile kabul etmeye hazır olan Cem’in evlenme teklifini kabul edecek mi?

Filiz’in, karnında kendi bebeğini taşıdığını bilmeyen Yılmaz, Cem’in ona evlenme teklif ettiğini öğrendiğinde ne yapacak?

Handan, Filiz’den Cem’in teklifini kabul etmesini ister. Annesinin beklentisi Filiz’in kararı üzerinde etkili olabilecek mi?

Filiz’in cevabını heyecanla bekleyen Cem, hastalıklı bir tutkuyla sevdiği kadına kavuşacak mı?

Yılmaz ve Cem arasındaki savaş hız kesmeden sürer.

Yılmaz’ın, kendisine hem aşk hem de iş konusunda rakip olmayı sürdürdüğünü gören Cem, ondan kurtulmak için yine hain bir plan yapar. Yılmaz onun kurduğu ölümcül tuzağa düşecek mi?

Yılmaz, can düşmanı Cem’in, arabasının fren sistemini bozması nedeniyle ölüm tehlikesiyle karşı karşıya kalır.

Yılmaz hayatta olduğu sürece Filiz’in kendisini sevmeyeceğini anlayan Cem, ölümcül amacına ulaşabilmek mi?

Sevdiği adamın arabasıyla ölüme doğru gittiğini gören Filiz, onun ölmemesi için dua eder. Filiz, Yılmaz hayatta kaldığı takdirde söylemek üzere, ikisini de yakından ilgilendiren önemli bir karar alır.

Ömer ve Feride arasında bir aşkın filizlenmeye başladığını anlayan Handan’ın tepkisinin ne olacağı merak konusudur.

Bu arada Aslı da, Cem’in, Tekiner’leri batırmak için, inşaat işinde çevirdiği entrikaları engellemeye çalışır.

Yılmaz’ın aklı Filiz’de

Ömer ve Yılmaz, Açık Pazar’ın satışa çıkarılması yüzünden kavga ettikleri sırada, Filiz fenalaşır ve bayılır. Ömer, Filiz’i hastaneye götürür. Filiz, bebeğini kaybetme tehlikesi ile karşı karşıyadır. Yılmaz, sevdiği kadın için çok kaygılanır ve peşinden hastaneye gider. Filiz’in ciddi bir hastalığı olduğundan şüphelenen Yılmaz, onun aslında hamile olduğunu öğrenecek mi? Filiz’in yaşadığı talihsiz olayın ardından çok sarsılan Yılmaz’ın, gururu aşkına yenik düşecek mi?
Ömer’in Açık Pazar’ı satışa çıkartması kararı yüzünden, mahalleli kara kara ne yapacağını düşünür. Onların sıkıntılarına yakından tanıklık eden ve çok üzülen Feride, Ömer’e karşı nasıl bir tavır takınacak?
Yılmaz’dan, duygularına karşılık alamayacağını anlayan Aslı, aşkını kalbine gömer.
İnşaatta çok ciddi hatalar yapıldığını fark eden Aslı, derhal konuyu araştırmaya başlar. Cem, Aslı’nın kendisi için her geçen gün daha da büyüyen bir tehlike olduğunu ve bu işin peşini bırakmayacağını anlar. Ondan kurtulmak için yeni planını uygulamaya koyar. İnşaat projesinin iyiliği için çalışan ve tespit ettiği sorunları Tekinerler’e aktaran Aslı, Cem’in bu ölümcül tehdidinden kurtulabilecek mi?
Yılmaz, tasarımlarını ve organizasyonunu Filiz’in yaptığı defileye Aslı’yla birlikte gelince Filiz bozulur. Kuliste bir ara başbaşa kalan iki aşık arasındaki buzlar eriyecek mi?

bende bölümlerini kaçırmıyorum şu aralar sanki saçmaladılar,her hafta izlemeyeceğimi söylüyorum ama yine dayanamıyorum

Yılmaz ile Filiz başbaşa!

Yılmaz, tasarımlarını ve organizasyonunu Filiz’in yaptığı defileye Aslı’yla birlikte gelince Filiz bozulur. Kuliste bir ara başbaşa kalan iki aşık arasındaki buzlar erimeye başlar. Yılmaz ve Filiz arasındaki yakınlaşma Handan’ın dikkatinden kaçmaz. Yılmaz ve Filiz’in yeniden bir araya gelmesinden korkan Handan, buna engel olmak için, Cem’le işbirliği yaparak bir plan hazırlar.

Çok romantik bir gece hazırlayan Filiz, Yılmaz’ı çiftlik evine davet eder.
Filiz’in davetini kabul eden Yılmaz, çiftlik evine geldiğinde, onu dehşete düşürecek bir durumla karşı karşıya kalır.

Yılmaz’a delicesine aşık olan Aslı, Yılmaz’ın tutkuyla sevdiği kadının Filiz olduğunu öğrenecek mi? Yılmaz'ın Aslı ile bir ilişkisi olmadığını öğrenen Filiz, hamile olduğunu Yılmaz’a açıklayacak mı? Yılmaz hangi beklenmedik haberle derinden sarsılacak ? Tüm bu soruların cevabı bu akşamki bölümde. Sakın kaçırmayın!

Yılmaz, Filiz’le konuşacak mı?

Handan, Filiz’in bir başka adamdan hamile olduğunu iddia ettiğinde, Yılmaz ona inanmaz. Bunun üzerine Handan, iddiasını destekleyecek bir doktor raporunu Yılmaz’a verir. Yılmaz çok sarsılır. Filiz çiftlik evinde heyecanla Yılmaz’ın gelmesini bekler. Her şeye rağmen çiftlik evine gelen Yılmaz, orada Cem’le karşılaşmasının ardından yine de Filiz’in kapısını çalıp, onunla konuşacak mı?
İnşaatın yetkililerce mühürlenmesinin ardından yıkılan Ömer, iflasa sürüklendiklerini anlar. Suçluluk duygusu ile kıvranan Ömer teselliyi Feride’nin sevgisinde bulur. İnşaat işinin batışına Cem’in neden olduğunu bilen Aslı, bunu aydınlığa kavuşturmakta kararlıdır. Aslı’nın bu işin peşini bırakmayacağını anlayan Cem ona iyice diş biler. Aslı kendisinden önce inşaatta görev yapan proje müdürüyle konuşmaya karar verir. Cem’in ne kadar tehlikeli bir adam olduğunu bilen Yılmaz onu yalnız bırakmaz.
Aslı’dan sonsuza dek kurtulmak isteyen Cem, onu saf dışı bırakmak için ne yapacak?

ben severek seyrediyorum ama beni sikan yeri bur turlu filiz ile kemal'in acik acik konusmamasi bu asik olan insanlar bir birlerine neden acik acik her seyi soylemez aci cekerler bir turlu anlamiyorum

[youtube]MnXL2qMqEpU[/youtube]

Yapabiliyormuyum diye bir bakayım dedimdi

Yılmaz ile Filiz gerçeği öğrenecek mi

Cem, Filiz’e, kendisiyle evlenmesi karşılığında, ailesini içinde bulundukları zor durumdan kurtarmayı teklif eder. Filiz, Cem’in bu teklifini kabul edecek mi?
Filiz’in Cem’den hamile olduğunu sanan Yılmaz, İspanya’ya gitmeye karar veren Aslı’dan Türkiye’de kalmasını ister. Aslı Yılmaz’ın bu isteğine olumlu cevap verecek mi?
Filiz’in bebeğinin babası konusunda Yılmaz’a yalan söyleyen Handan, vicdan azabı içinde kıvranır. Suçluluk duygusuna daha fazla dayanamayan Handan, Yılmaz’a kurduğu komployu Ömer’e itiraf eder. Ömer’in annesine tepkisi ne olacak?
Gizemli bir adam Feride’yi adım adım takip etmeye başlar. Feride’nin sert tepki göstermesine rağmen, peşini bırakmamaya kararlı görünen adam Feride’nin dehşet dolu anlar yaşamasına neden olur.
Cem’in illegal işleriyle ilgili yeni bilgilere ulaşan Yılmaz hemen harekete geçer.
Yılmaz’ın, bebeğin Cem’den olduğu konusundaki imasına çok öfkelenen Filiz bunu annesiyle paylaşır. Kızının çok üzüldüğünü görüp, vicdanıyla mantığı arasında sıkışan Handan, Filiz’e, Yılmaz’a bebeğin babasıyla ilgili yalan söylediğini açıklayacak mı?

alıntıdır

Yahu bu Yılmaz beni fıtık edecek. Psikopat Cemle Handan azmanına inanıyor yaaaa. Artık çok saçmaladı izlemiyim diyorum ama merak işte. Brezilya dizisi izler gibi hissediyorum kendimi Ihlamurları izlerken :)

Önceleri güzeldi izliyordum ama cok uzattilar diziyi,farkli bir konu yok,hep ayni seyler biktim yani.:bbo: Artik izlemiyorum.:1no2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…