Elektrikli Süpürgeler İhlas temizlik robotu

Merhaba annem astım hastası 20 senedir bunu kullanıyor bu sürede 3 defa yeniledik tabi. Şuanda onda bir önceki modeli var. Ben de kendime 2 sene önce en yeni modelini almıştım. Bildiğim kadarıyla yeni model çıkmadı ama yanıltmış olmayım. Benimkinde halı dövücüsü ışıklı. Annemde değil. Ama emiş kuvveti olarak bir fark göremedim. Elinin altındaki kumandası halı yıkama ve süpürgelerine de uyuyor anneminkinde ikisi de sabit. Bunu kullanınca tam anlamıyla temiz hissediyorsunuz tozun zerresi kalmıyor. Zaten eve gelip bir süpürüyorlar önce. Siz yeni temizlemiş olsanız bile şok olursunuz çıkanlara. Yatak vs her şeyi bununla temizliyoruz biz. Tam anlamıyla hijyenik.
Dezavantajı yokmu derseniz bi tık ağır bir makine yani ben öyle her gün süpüremiyorum açıkçası. Ama haftalık temizliklerde çok iyi. Bir de sulu olduğu için işiniz olur filan ay boşaltılır sonra diyip bırakmamak lazım çünkü gerçekten birkaç saat bile beklese koku oluyor ister istemez. Ama zaten temizlemek de 2 dakika yani boşaltıp öyle işinize dönün :)
Astım, alerji gibi hastalığı olanlar kedisi köpeği küçük bebeği olanlar direkt alsın. Şimdiye kadar böyle bir temizlik görmemişsinizdir.
Fiyat olarak da ihlasın politikası o fiyatı göstermeden söylemiyorlar. aile zinciri vs oluyor o yüzden hangi ildeyseniz bence birileri sizin adınızı versin ya da siz referans bulursanız biraz indirim yaptırırsınız. Hem de eve gelip önce bir denetin kendiniz görün.

X