İki aşk arasında kalmak

Hah canım işte bende bu sözlerine çok kırıldım. Kadın fena biri evi o yönetiyor. Oğluna çok düşkün oğlu da aynı şekilde ona. Bir de alt dairemde yaşayacak nasıl katlanacağım bilmiyorum
Anakuzusu. Şöyle gelişimini tamamlamamış tipler ile evlenmeyin.

Anakuzusu. Şöyle gelişimini tamamlamamış tipler ile evlenmeyin.
Ve bu adam 1,5 sene işsiz kaldı ben sabrettim onu bekledim. İş buldu artık yüzük takalım dedim bunaltıyorsun beni dedi. Neyse bir şekilde nişan yaptık. Eşyalarımız erkek kardeşinin önceki evliliğinde kullandığı eşyalar olacak( kardeşi boşanmış) ben çok fazla fedakarlık yaptım, yapıyorum. Ama ömrümü sürekli alttan almakla geçiremem

Ve bu adam 1,5 sene işsiz kaldı ben sabrettim onu bekledim. İş buldu artık yüzük takalım dedim bunaltıyorsun beni dedi. Neyse bir şekilde nişan yaptık. Eşyalarımız erkek kardeşinin önceki evliliğinde kullandığı eşyalar olacak( kardeşi boşanmış) ben çok fazla fedakarlık yaptım, yapıyorum. Ama ömrümü sürekli alttan almakla geçiremem
:oha: yani yüksek müsaadenizle. Adam kıtlığı yaşıyoruz haberimiz mi yok?

Merhaba herkese. 2013 yılında başlayan ve 4 yıl bir küs bir barış süren ilişkim vardı. Çok seviyordum fakat bana beklediğim ilgiyi ve değeri vermedi. Ayrıldıktan hemen sonra başka biri girdi hayatıma ve bana değer verdi ilgisini hep canlı tuttu hatta şu an nişanlıyız. Fakat annesi biraz baskın bir kadın ve evlenince altlı üstlü oturacağız. Bu durum çok kafamı karıştırıyor, ileride problem yaşamaktan korkuyorum. Bu arada eski sevgilim ile birkaç kere görüştük ve aklımı karıştırıyor, ayrılmamı tavsiye ediyor. Sizce ne yapmalıyım
Eski sevgilinle goruserek nişanlıni aldatmissin

Sebep her ne olursa olsun.
İçerik geçmiş olsunn hayirli olsun yada naber iyiyim sağol. Bile olsa ihanettir aksini iddia eden de haindir
Git ayril nisanlindann
soyleyeceklerimim bu kadar .

Bu fedakarlik değil ama saçmalık.
Neden kardeşinin eşyalarını kullanacakmissiniz?
Böyle şeyleri kabul edip sonra içinize sindiremeyince yanlış şeyler yapıyorsunuz, eski sevgiliyle görüşmek gibi.

Konuyu iki aşk arasında diye açmak yerine, direkt nişanliniz ve ailesiyle yaşadıklarınizi yazsaydıniz daha sağlıklı yorumlar alırdiniz.

Kesinlikle nişanlinizdan ayrılın.

Nişanlınız ile aynısınız, ikiniz de daha iyi bir seçeneğiniz olmadığı için berabersiniz.

Bu fedakarlik değil ama saçmalık.
Neden kardeşinin eşyalarını kullanacakmissiniz?
Böyle şeyleri kabul edip sonra içinize sindiremeyince yanlış şeyler yapıyorsunuz, eski sevgiliyle görüşmek gibi.

Konuyu iki aşk arasında diye açmak yerine, direkt nişanliniz ve ailesiyle yaşadıklarınizi yazsaydıniz daha sağlıklı yorumlar alırdiniz.

Kesinlikle nişanlinizdan ayrılın.
Beni çok iyi anlamışsınız teşekkür ederim. Ben bunları dile getirince seven insan sorun etmez denildi ama içime sinmiyor. Dediğiniz gibi sanırım en iyi yol bu. Peki aileme nasıl dile getirsem konuyu

fedakarlık yapmaya devam et olurmu. bırgun aılesıne ıyı davranma sana direk kapıyı gosterırler cumku elın kızısın onların gozunde. 2sınıde alma hayatına ne ekısını nede nişanlını sana deger veren bırı cıkar emın ol

Merhaba herkese. 2013 yılında başlayan ve 4 yıl bir küs bir barış süren ilişkim vardı. Çok seviyordum fakat bana beklediğim ilgiyi ve değeri vermedi. Ayrıldıktan hemen sonra başka biri girdi hayatıma ve bana değer verdi ilgisini hep canlı tuttu hatta şu an nişanlıyız. Fakat annesi biraz baskın bir kadın ve evlenince altlı üstlü oturacağız. Bu durum çok kafamı karıştırıyor, ileride problem yaşamaktan korkuyorum. Bu arada eski sevgilim ile birkaç kere görüştük ve aklımı karıştırıyor, ayrılmamı tavsiye ediyor. Sizce ne yapmalıyım
İkisini de bırakın yazik etmeyin kimseye sizde gerçekten sevebildiginiz baska bir insanla evlenin

X