İki Çocuklu Adam

Ya karakter her şeyin başı ama erkekler bu kadar güzellik peşinde koşarken kadınların da varlık talep etmesini ayıplamayı ikiyüzlü bulduğum için yapmıyorum. Şimdi bir erkek akraba arkadaş vs gelip "bana güzel kız ayarlasanıza" dediğinde tepki çekmiyor genelde ama kadın "bana parası olan birini bulun" dese hemen para avcısı gold digger falan yapıştırılır

Valla benim için öyle diyen erkek te falsodur, ona da tepkim vardır

bana gore sacma bu dusunce..parali adam evlenincede parasiz kalabilir, bosayacak misin? Kaldi ki para icin cekmek nedir? Sugardaddy?!?😐😂😂😂
Para gidince türlü defolar göze battıysa demek. Para şu yana dursun, insan aşkından öldüğü adamın defolarına bile noluyoz olabiliyor. 🙄

Ya karakter her şeyin başı ama erkekler bu kadar güzellik peşinde koşarken kadınların da varlık talep etmesini ayıplamayı ikiyüzlü bulduğum için yapmıyorum. Şimdi bir erkek akraba arkadaş vs gelip "bana güzel kız ayarlasanıza" dediğinde tepki çekmiyor genelde ama kadın "bana parası olan birini bulun" dese hemen para avcısı gold digger falan yapıştırılır

bu yorumu sevdim, genelde güzele laf söylemiyoruz evet ama 45 yaşında genç isteyince ağzının payını veriyoruz be :KK70:

Evet.

Beklentilerini baştan belli eden, ne istediğini bilen insanlara saygı duyuyorum ben. '' Güzel kadın bulun bana. '' diyen adama saygım var, '' Ben zengin isterim, standartlarımı assla düşürmemeli aksine yükseltmeli. '' diyen kadına saygım var, gelip '' Seninle her şeye varım ben. '' ayağı yapıp da, ilk sallantıda toz olan kadın, güzel karısı hamile kalıp kilo alınca aldatan adama saygı duyulmaz.

Para gidince türlü defolar göze battıysa demek. Para şu yana dursun, insan aşkından öldüğü adamın defolarına bile noluyoz olabiliyor. 🙄
Yani iste o yuzden en iyisi fakir biriyle olmak.. fakirken katlanabiliyosan zenginken bas taci😐😂😂😂 bu seferde herifler huy degistiriyo ama genelde.. parayi bulan erkek genelde once avradini degistiriyo gozu kör olmayasicalar😐😂😂

Evet.

Beklentilerini baştan belli eden, ne istediğini bilen insanlara saygı duyuyorum ben. '' Güzel kadın bulun bana. '' diyen adama saygım var, '' Ben zengin isterim, standartlarımı assla düşürmemeli aksine yükseltmeli. '' diyen kadına saygım var, gelip '' Seninle her şeye varım ben. '' ayağı yapıp da, ilk sallantıda toz olan kadın, güzel karısı hamile kalıp kilo alınca aldatan adama saygı duyulmaz.
Hah iste budur! Yani hic birsey kalici degil sonucta.. ne saglik ne genclik ne de para.. hersey bizlere emanet

Ohooo. Buna erkeğin çirkini makbuldür diye yanıt veren bile çıkar. 😂 Kadınlardan talep edilen daha çok valla. Mesela hangi erkeğe "içkisi, sigarası, kumarı yok" diye bir kadın övülebilir?
Yaw cunku biz icsekte genelde evimize zarar verecek sekilde icmeyiz.. yani kac tane kumar oynayan kadin vardir yuvasini harcayan cocugunun rizkini hic eden? Yani erkekler icin bu tarz ortamlar musait ve cok fazla havaya soktugumuz icin erkekleri dogduklari andan itibaren herseyi kendinde hak goruyolar. Bizdede mesela Allah cirkin sansi versin derler😂😂

Yaw cunku biz icsekte genelde evimize zarar verecek sekilde icmeyiz.. yani kac tane kumar oynayan kadin vardir yuvasini harcayan cocugunun rizkini hic eden? Yani erkekler icin bu tarz ortamlar musait ve cok fazla havaya soktugumuz icin erkekleri dogduklari andan itibaren herseyi kendinde hak goruyolar. Bizdede mesela Allah cirkin sansi versin derler😂😂
İşte onu diyorum. Erkekler kendilerine her şeyi hak görüp, kadından birsürü şey talep edebiliyor. Bizim erkekte kriter diye saydığımız şeyler kadında zaten otomatik varmış gibi davranılıyor. O yüzden kimse kadına içkin kumarın var mı diye sormuyor bile. Mesela bir erkek için çapkın mıdır diye sorulsa yadırganmaz ama kadın için sorulmaz, değil kabul edilir en baştan

Ohooo. Buna erkeğin çirkini makbuldür diye yanıt veren bile çıkar. 😂 Kadınlardan talep edilen daha çok valla. Mesela hangi erkeğe "içkisi, sigarası, kumarı yok" diye bir kadın övülebilir?
Di mi? Kaç tane erkek, kadın için '' Huyu güzel olsun yeter. '' der ya da. Kadının güzeli çirkini olmaz diye bir atasözü var mı?

Yok, yemeğin salçalısı kadının kalçalısı var ama🤣 Kadınlar içten içe aldatılmaktan korkuyor sanki çok yakışıklı olursa çok ilgi olur kaldıramaz falan gibisine. Yani mesela kaslı olmasın hatta göbek seviyorum falan diyen olunca ben şaşıp kalıyorum. Hani bir insanı seversin göbeği de batmaz ama "göbek seviyorum" demek de özgüvensiz gibi. Adamın yanında ben daha güzel kalmalıyım zorunluluğu. Yıllardır içimize işletilmiş kabüller gereği...

İşte onu diyorum. Erkekler kendilerine her şeyi hak görüp, kadından birsürü şey talep edebiliyor. Bizim erkekte kriter diye saydığımız şeyler kadında zaten otomatik varmış gibi davranılıyor. O yüzden kimse kadına içkin kumarın var mı diye sormuyor bile. Mesela bir erkek için çapkın mıdır diye sorulsa yadırganmaz ama kadın için sorulmaz, değil kabul edilir en baştan
Haklisin, ama yinede bu ban yiyen hanim kizimiz gibilerinin davranisini dogru bulmuyorum.

Eğer ben de çocuk istiyorum demeseydiniz böyle yaşayın gidin derdim yani ama siz de evlenip çocuk yaptığınızda, bir de onun iki çocuğunun masrafı vs maddi anlamda çekinceleriniz varsa bu epey zorlar. Eski eşine ve çocuklarına sizi söylememesi kendi bileceği şey. Bu onun sorumluluğu bunun derdini da siz yüklenmeyin.

Ben de bütün bu sorunlarınızın içerisinde yaş nasıl sıkıntı olmuyor onu merak ettim.
Çocuk istiyorum kesinlikle demişsiniz. 45 yaşına kadar evlenip çocuk yapsanız baba 60 yaşındayken 15 yaşında çocuğu olacak, sizse 43 yaşınıza yeni gelmiş olacaksınız. Bunu istiyormusunuz?
Umarım her şey gönlünüzce olur.

Maddi sikinti yuzde yuzolacaktir. Yani normalde 2 cocuklu normal bir aile(ayni evin icinde yeme icme gecinme birlikte olan) bile artik maddi sikinti yaşarken ekstra sizdende cocugu olsa birde o cocuklarin kirasi yemesi icmesi sizden ayri ekstra bir masraf .Maddisorun evlendikten sonra bambaşka boyutlara ulaşır şimdiki cicim aylarindaki gibi olmaz
Bende 28 yasindayim ve bekar olsam asla boyle biriyle olmazdim istersem asktan tutkudan öleyim mantikta ask kadar onemli. Evlenince hersey farkli bi bakış acisina donusur 6 senedir evliyim gerçekten normal bekar cocuksuz biriyle evlenen insan bile yeri gelip bunaliyor heleki sizden yasca buyuk ardinda birsuru sorun olan bir adamla evlilik sizin içinatese yurumek bence.iyi düşünün .onceliginiz kendiniz olsun. Ha bide neden ayrilmis bilemedim daha 4 yasinda ufak bi cocukta var bir anne olarak derimki hicbir kadin ciddibi sebep olmadan yuvasını dagitmaz.iyice arastirin

Bir tane 3 çocuklu evlenen 20lik bir kız vardı, eski eşe özeniyorum nefret de ediyorum yazmıştı aklımdan gitmemiş. Habire kuaföre gidiyor story atıyor geziyor tozuyor çocuklarına ben bakıyorum parayı da benim hıyarto veriyor yazmıştı :bicak:
Mneozgurrr09 Mneozgurrr09 idi sanırsam 😊 en başında kocasını sıkı sıkı savunmuştu bize karşı, ardından yavaş yavaş o inadı azalmaya başlamıştı diye hatırlıyorum…

X