İki ev neden birbirinin aynısı olur ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ömür torpusu gibi konu , sanki insanların sabırlarinin sınırını ölçmek için sosyal deney amacıyla açılmış gibi. Valla öyle dese oh be derim ,konunun bir amacı varmış 😂
Şöyle bir eski konularını yadettim de konu sahibi bunu seviyormuş..yani "sizce neden ?siz ne düşünüyorsunuz? " diye diye insanları fikirlerini soruyor ..Biz de diğer konusunda olduğu gibi bunda da soruyoruz; Sana dert mi oldu ?Yok !!Rahatsız mı oldun ? Yok!! Eeee? Öyle işte!!

Eklentiler

• Screenshot_20220828-202348_Chrome.jpg
    Screenshot_20220828-202348_Chrome.jpg
    113,5 KB · Görüntüleme: 76
Şöyle bir eski konularını yadettim de konu sahibi bunu seviyormuş..yani "sizce neden ?siz ne düşünüyorsunuz? " diye diye insanları fikirlerini soruyor ..Biz de diğer konusunda olduğu gibi bunda da soruyoruz; Sana dert mi oldu ?Yok !!Rahatsız mı oldun ? Yok!! Eeee? Öyle işte!!
Konu sahibi nickini Cemil Bey olarak değiştirsin bence... Malum camda yaşayıp onu bunu gözetliyor sürekli...

Mahallenin dedikoducu teyzeleri gibi

Ücretsiz "güvenlik hizmeti" veriyor diyelim🤣
Benim karşı komşu teyze tam olarak ücretsiz güvenlik hizmeti, eşim evin ziline basıyor , teyze benden önce kapıya gidip durbunden bakıyormuş . Hatta bazen çocuk battaniyeye sarılı kucağımda çıkarken , telaslanip ne oldu hasta mı diye kapıyı açmışligi var. Yani gizli,saklı da değil takibi 😂🤦

Son düzenleme:
Ben konuyu 3 kez okudum ama anlamadım. Konu sahibi, 2. Kez evlenecek olan arkadaşınızın evi kimin eviyle aynı? Aynı olan evler kimin, vallahi anlamadım. Bi açıklar mısınız. Ona göre yorum yapalım 🥺 :110:
Sorma sormaaaaa, sen de düşme bu çukura. Git ders çalış biz kendimizi feda ettik zaten 😂

Ben konuyu 3 kez okudum ama anlamadım. Konu sahibi, 2. Kez evlenecek olan arkadaşınızın evi kimin eviyle aynı? Aynı olan evler kimin, vallahi anlamadım. Bi açıklar mısınız. Ona göre yorum yapalım 🥺 :110:
Siz 3 kez okuyup anlamamışsınız !! Bu kızcağız tüm bunları takip ediyor,tespit ediyor..zihninde tutuyor..bize anlatıyor..bu kızın emeğini kimseye yedirtmem 🤣🤣

Sonuna beni tabi ki ilgilendirmez yazmış 😂🥳🥳

Benim karşı komşu teyzem tam olarak ücretsiz güvenlik hizmeti, eşim evin ziline basıyor , teyze benden önce kapıya gidip durbunden bakıyormuş . Hatta bazen çocuk battaniyeye sarılı kucağımda çıkarken , telaslanip ne oldu hasta mı diye kapıyı açmışligi var. Yani gizli,saklı da değil takibi 😂🤦
Benim kayınvalidem 🤣🤣 vallaha o!! Ama uzmanlık alanı "kimin gelini ..dargın olduğu oğlu geldi..kim nerden geliyor /nereye gidiyor ?"olduğu için sanırım binasındaki tüm komşularının evine hırsız girdi🤷‍♀️

Benim kayınvalidem 🤣🤣 vallaha o!! Ama uzmanlık alanı "kimin gelini ..dargın olduğu oğlu geldi..kim nerden geliyor /nereye gidiyor ?"olduğu için sanırım binasındaki tüm komşularının evine hırsız girdi🤷‍♀️
Hahaha bende seviniyordum teyzenin herşeyden haberi var guvendeyiz diye, yıllardır bunca sorusuna ,merakına o yüzden katlanmistim 😂😂 işe yaramıyor demek , üzüldüm şu an 😂😂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X