İki ev neden birbirinin aynısı olur ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Teşekkür ederim yorumunuz için.
En azından sataşmamışsınız.
Dediğiniz doğru benzer olsa ok.
Herşeyiyle birebir aynı !!!!
Evinizin içindeki herşeyden karşı dairese yada üst katta olduğunu düşünün.

Küçük ilçelerde çok yaygın bir durumdu bu. Bir dönem , oturma grubu alana sehpa hediyesi vardı. O dönemde ihtiyacı olan çoğu insan bu takımlardan aldı. Renk farklı, model aynı. İnanılmaz farklı bir olay değil bu.

İki daireniz olsa birebir aynı döşer misiniz.
Farklı bir yorum.
Önceki yorumuma ilaveten, şu ihtimal de olabilir:
Sadece koltuklar farklı diyorsunuz, demekki sadece koltukların olduğu fotoğraf orijinaldir, diğerleri aynı binadan önceden satışa konulmuş bir evin fotoğrafıdır belki ..

İşte zaten benim merak ettiğimde o.
O daire sizin.
Evde oturan kim ki seni kopyalacak.

Bunu niye merak ediyorsunuz işte biz de bunu anlamıyoruz.
Ev aynı kişininmiş, ya eşyalı almıştır ya da kendisi döşeyip ailesinden birini oturtmuştur. Bunda bu kadar gizemli olan ne var, kadının anneliğinin, kocasının dede olmasının konuyla ne ilgisi var?

Kadın size yalan söylemiş, duymak istediğiniz bu mu?
Kimse hayatının her detayını sizinle olduğu gibi paylaşmak zorunda değil ki.
Paylaştığı kadarıyla bile burada ne yaptığınız malum.

Bu ihtimalide düşündüm ama kabul edilmesi zor bir durum olduğundan bilemedim

Neyi bilemediniz ? Adam halen resmi nikahla bir başka kadınla evli dediniz. 2 evde adama ait dediniz.

Bunu kabul eden , bir başkasının kocasıyla beraber yaşayan kadınla arkadaşlık etmeniz çok mu normal de , diğer ihtimaller anormal.😒

Yumurtaya can veren rabbim şu konunu amacı ne bi vahiy falan gönder bari 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Ömür torpusu gibi konu , sanki insanların sabırlarinin sınırını ölçmek için sosyal deney amacıyla açılmış gibi. Valla öyle dese oh be derim ,konunun bir amacı varmış 😂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X