Aşılama İki gün arayla iki normal doğum yapmak

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Okurken gözlerim doldu, çok zor.. Allah sabır versin. Tez zamanda sağlıklı hayırlı bir evladın olsun inşallah

Allah sabır versin bende 2 sene önce 15 eylülde 21 haftalık oğlumu kaybettim. Normal doğum yaptım yüzünü bile göremedim seni çok iyi anlıyorum. Teselli edecek hiç bir cümle yok bunun için. Allah güç versin demekten başka bişey diyemiyorum

Gececek, hepsi gececek.
Tedaviyle degildi normal yoldan olusmus bir gebelikti.
Benim baska bir durumum vardi üzüntüden oldu.
Simdi yeni bebeklerim geliyor.

Gececek, hepsi gececek.
Tedaviyle degildi normal yoldan olusmus bir gebelikti.
Benim baska bir durumum vardi üzüntüden oldu.
Simdi yeni bebeklerim geliyor.
Aaaa çok geçmiş olsun şimdiki de hayırlı olsun yine mi ikiz ne kadar sonra kaldınız hamile inşallah sağlıkla kavuşup koklaşırsınız

Psikolojik olarak zor durum ama ayağa kalkıp guclenin sağlık çok önemli rabbim tekrardan anne olmayı nasip etsin ama lütfen gerekiyorsa psikolojik tedavi desteği alın güzel dualarım sizinle insallah

Öyle aminnnn Allah razı olsun

Okurken ağladım. RABBİM SABIR VERSİN. ALLAH RAHMET EYLESİN. İŞALLAH.BELKİ İŞALLAH onlar cennetin kapısının önüne gelen sizi bekliyorlar. Onlar işallah size şefaatçi olacaklar.

Onlar seni almadan cennete girmezler.. Seni beklerler.. Büyük bir imtihanın içindesin.. Rabbim yardımcın olsun.. Mükafatını alacaksın emin ol. Ya bu dünyada ya öteki dünyada..
Rabbim inşallah sana sağlıklı Salih, Saliha evlatlar verir.
Amin

Aminnn Allah razı olsun normalde o kadar panik asi bir insanım ki diyorum ya bağırıp çağırıp ortalığa düşmem lazım öyle bir ateş yanıyor ki içimde kendi sesimi kendim duymuyorum ağlarken bir yanimdan esen bir serinlik var onlar sana emanet diyorum sen benden de çok sevdin diyorum oğlum kızım siz bana cennet anahtarı olmak için mi bir soluk alıp gittiniz diyorum.Bu dünya bitecek yaşam bir soluk arasında ne zaman kesilecek garntisi yok gözüm kapanıyor bulutların içinde kapılar açılıp anneeeeeeee diye koşan bir kız bir oğlan var Allah o kadr büyük ki bı anda aldı beni elim karnım kalbim boş bıraktı ama her gece rüyamda özel gidertiyor ellerine dokunuyorum gözlerine bakıyorum bin şükür musibetler Allah tan uzaklaştiriyorsa bela olurmuş benim evlatlarım bela olamayacak kadar güzeldi o yüzden ona yaklaşmaktan başka çarem de yok

5 gün sonra sezeryan olucak ama içimi yaktı bu yazdiklariniz gözlerimden yaş aktı resmen Allah'ım biran önce tekrardan anne olmayı nasip eder inşallah

Beni ağlattın rabbim bundan sonra yüzünü güldürsün... Canım dua ediyorum senin icin yazacak kelimem yok. Analigin en yüksek mertebesi bu olsa gerek

Annesin sen hemde çok kıymetli bir anne. Allahım sevmiş ki seni imtihan etmiş. Hep böyle yürekli ol. Sabrına metanetine hayran kaldım yemin ederim

Hani derler ya sütün kurumadan kucağın dolsun inşallah Ben bilmiyorum ama çok hissettim bunu en kısa sürede olacak inan ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…