Çatlaklar Iki günlük çatlak

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

forestgump

Guru
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2012
722
467
Merhaba
Öncelikle kilo Alıp vermediğimi belirteyim. Ancak karnımda çatlaklar oluştu :KK43: iki gün önce.geçen hafta cildim çok kurudu özellikle karın bölgem nemlendirmeye çalıştım ama iki gün önce devrindeki soyulmaların üzerinde elini gezdirdiğimde kırmızı çatlaklar ortaya çıktı :KK43:(( çok fazlalar.neden böyle oldu hiç bilmiyorum hamile de Değilim bu arada.iki günlük oldukları için geçer diye umut ediyorum lütfen bana yardım edin ne yapabilirim

Merhaba
Öncelikle kilo Alıp vermediğimi belirteyim. Ancak karnımda çatlaklar oluştu :KK43: iki gün önce.geçen hafta cildim çok kurudu özellikle karın bölgem nemlendirmeye çalıştım ama iki gün önce devrindeki soyulmaların üzerinde elini gezdirdiğimde kırmızı çatlaklar ortaya çıktı :KK43:(( çok fazlalar.neden böyle oldu hiç bilmiyorum hamile de Değilim bu arada.iki günlük oldukları için geçer diye umut ediyorum lütfen bana yardım edin ne yapabilirim
5-6 ayva çekirdeğini suya koyup beklettiğinde jel kıvamını alıyormuş, onun çatlaklar üzerinde müthiş etkisi olduğunu okumuştum. Hamilelik sonrası benim aklımda olan bir yöntem.

valla ne olsa ne deneyeceğim çok mutsuzum bu konuda

tca asit uygulamayı düşünüyorum hatta
dediğim yöntemi dene istersen canım, sonuçta işe yaramasa bile ayva çekirdeği bu yan etkisi olumsuz bir şeyi olmaz. Ama nette filan baya duydum, hatta burda bile okumuş olabilirim emin değilim. Denemekte fayda var, hazırlamasıda kolay :KK66:

Selam LR ürünlerini hiç denediniz mi? mutlaka deneyin derim, kullanan herkesten memnuniyet alıyorum, ister kendi ürününüzü % 40 aşağı alın, ister iş olarak devam edebilirsiniz. , LR da bebeğiniz için güvenle kullanabileceğiniz AloeVera bebek setleri de mevcut. irtibat için 5

Son düzenleyen: Moderatör:
5-6 ayva çekirdeğini suya koyup beklettiğinde jel kıvamını alıyormuş, onun çatlaklar üzerinde müthiş etkisi olduğunu okumuştum. Hamilelik sonrası benim aklımda olan bir yöntem.

LR AloeVera ürünleri içerisinde Kilo alı vermeden kaynaklı yada doğum kaynaklı çatlaklara çok iyi gelen Doğal Ürünler var, Hatta bunun yanında cilt sorunlarına ve Kozmetik, Gıda Takviyesi ile çok geniş yelpazesi var. Bilgi almak için 5

Son düzenleyen: Moderatör:
X