İkinci buluşma farklı şehirler :)

mavi21

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2017
606
701
33
Merhaba arkadaşlar bulunduğum kuruma geçen hafta bir bey geldi iş bitikten sonra bana mesaj attı sonrasında bir kahve içebilir miyiz dedi. Bende kabul ettim ve cumartesi günü ilk kahvemizi içtik. Bu arada kendisi bana 300 km lik mesafede yaşıyor… benim bulunduğum şehirden dönerken keşke birlikte yolculuk yapsaydık filan şeklinde bir cümle kurdu bende tek yolcuklukta keyiflidir şeklinde bir şey söyledim… sonrasında o zaman ben de seni haftaya bekliyorum dedi… bir kaç gündür de sürekli soruyor gelecek misin diye bende ne fark edecek ki sende gelebilirsin dedim… ya tabi ben de gelip giderim ama önce ben davet ettim şeklinde birşey söyledi :))) bende bulunduğum şehirde ailem ile yaşıyorum… daha ikinci buluşmamız kendisini de yeni tanıyorum zaten… benim kafam karıştı neden ısrarla beni oraya çağırdığı konusunda :) yardımcı olabilir misiniz ?

Merhaba arkadaşlar bulunduğum kuruma geçen hafta bir bey geldi iş bitikten sonra bana mesaj attı sonrasında bir kahve içebilir miyiz dedi. Bende kabul ettim ve cumartesi günü ilk kahvemizi içtik. Bu arada kendisi bana 300 km lik mesafede yaşıyor… benim bulunduğum şehirden dönerken keşke birlikte yolculuk yapsaydık filan şeklinde bir cümle kurdu bende tek yolcuklukta keyiflidir şeklinde bir şey söyledim… sonrasında o zaman ben de seni haftaya bekliyorum dedi… bir kaç gündür de sürekli soruyor gelecek misin diye bende ne fark edecek ki sende gelebilirsin dedim… ya tabi ben de gelip giderim ama önce ben davet ettim şeklinde birşey söyledi :))) bende bulunduğum şehirde ailem ile yaşıyorum… daha ikinci buluşmamız kendisini de yeni tanıyorum zaten… benim kafam karıştı neden ısrarla beni oraya çağırdığı konusunda :) yardımcı olabilir misiniz ?
Ben olsam, içime sindiyse tabi, bir arkadaş ziyareti gibi düşünür, kalacak yerimi ayarlar giderdim. Hem bir şehir gezmiş görmüş olurdum hem de tanımış olurdum.

300 km yolu daha tanımadığım sevgilim olmayan biri için yapmam yani. Kendisi sizin için özel gelmemiş ki. Zaten bulunduğunuz şehirdeymiş kahve içmişsiniz. Niye 2. Buluşma için onca yol gidesiniz.
Çok istiyorsa o gelsin
Doğru aslında kendi de benim için gelmedi
2.de de kendi gelmeliydi 3. De siz gidebilirdiniz suan olmaz amacı belli bi şeyler yaşamak gibi
Ben de öyle hissettim nedense ısrarından :)

neden kendi gelmiyor beyimiz. çok isteyen gelir. şimdiden taviz vermeyin. isteyen gelir. sonrakinde siz gidersiniz.

300 km mesafeden senin için gelmemiş
iş yapmak için gelmiş
şimdi sen neden onun şehrine gideceksin ki ? kendini ne sanıyor sadrazamın sol şeyi miymiş ?
ben olsam gitmem.
300 km yol sadece bi kahve için gidilmez. gidersen otelde falan kalman gerekecek
veya tek yaşıyorsa gel bende kal der. amaç da bişiler yaşamak cinsellik yani .
herife bak ya hem kızı ayağına çağır hem de cinsellik bekle
allah aşkına şunların kılları ağarmış kıçlarını kaldırmayın ya

Ya bu ne ısrar alt tarafı bı kahve icilmis.
Niye senin için 300 km yol gideyim.
Ayrıca bı kere soylersin davet edersin okey de sonra bu ısrar niye ?
Hiç hoşlanmam böyle ısrar eden insanlardan.

sakın ha, aman, şu dönemde onun çabalaması lazım, ne demek ayağına çağırmak?

300 km mesafeden senin için gelmemiş
iş yapmak için gelmiş
şimdi sen neden onun şehrine gideceksin ki ? kendini ne sanıyor sadrazamın sol şeyi miymiş ?
ben olsam gitmem.
300 km yol sadece bi kahve için gidilmez. gidersen otelde falan kalman gerekecek
veya tek yaşıyorsa gel bende kal der. amaç da bişiler yaşamak cinsellik yani .
herife bak ya hem kızı ayağına çağır hem de cinsellik bekle
allah aşkına şunların kılları ağarmış kıçlarını kaldırmayın ya
😁😁😁😁yorumunuz için teşekkür ederim , güldürdünüz beni :) evet otel ayarlayacaktım onda kalmam söz konusu olamaz zaten :) kendi isterse gelir istemezse de keyfi bilir… erkeklerde bir acayip olmuş son zamanlar da denk geldiğim hep bir Garip …

X